İncelemelerMikrofonlarStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Youtuber Mikrofonlar

Youtuber Mikrofon Fiyatları

Youtuber Mikrofon Fiyatları

Youtuber Mikrofon

YouTube için en iyi mikrofonun ne olduğuna karar vermek, büyük ölçüde yaptığınız videoların türüne veya stiline bağlı olacaktır. Çoğu durumda, birden fazla mikrofon isteyeceksiniz, bu gibi durumlarda işinizin konusuna uygun olarak en uygun Youtuber mikrofon tercih etmek zorundasınız.

Sesinizi kaydettikten sonra ekran kayıtları veya ses kayıtları yapıyorsanız, bir USB veya XLR stüdyo mikrofon en iyi şekilde çalışır. Lavalier mikrofonlar, mikrofonunuza ne kadar yakın olduğunuz konusunda endişelenmek istemediğiniz birçok durumda mükemmeldir. Sadece onları takın ve kaydetmeye başlayın. İşte Youtuber mikrofon çeşitleri;

USB Mikrofonlar

USB mikrofonlar kesinlikle kurulumu ve kullanımı en kolay olanıdır, ancak zaman içinde ses kalitenizi kolayca yükseltme ve genişletme yeteneğiniz sınırlıdır. Dolayısıyla Usb mikrofonlar kısa vadede iş görmek içim mükemmel bir seçenektir. Ancak uzun vadede kullanım düşünen kişiler için asla stüdyo mikrofon fonksiyonu görmez.

NT-USB Rode

Rode NT-USB stüdyo mikrofonları içerisinde uygun fiyatlı olmasına karşın çok kaliteli bir ses çıkışına sahiptir. Ürün ile birlikte verilen tripod, gürültü seviyesini düşürmek için iyi çalışır. Bu ürünün ses kalitesi mükemmeldir ve kesinlikle 200 $ altındaki en iyi YouTube mikrofonlarından biridir denilebilir. Üründe, bilgisayar sesini sesinizle karıştırabilmeniz için ses kontrolüne sahip bir kulaklık jakı ve bir karışım kontrol kadranı bulunmaktadır.

Blue Yeti Mikrofon

Blue Yeti’nin Youtuberlar arasında favori olması hiç de şaşırtıcı değil. Bu ürün düşü fiyatına rağmen mükemmel ses kalitesi ve bir ton özellik sunuyor. Bu ürün içerisinde 4 farklı toplama deseninden birini seçmenize izin veren 3 kondansatör mikrofon kapsülü vardır. Çoğu insan muhtemelen seslendirmeler için kardioid şablona ihtiyaç duyacaktır, ancak bir konferansa veya görüşme mikrofona çevirme yeteneğine sahip olmak, fiyatından daha fazla fayda sağlar. Öte yandan bu ürün, sessiz bir tuş, kazanç kontrolü, kulaklık jakı (ses kadranı ile) ve iyi bir stant içerir.

XLR Mikrofonlar

YouTube ses kalitenizi gerçekten iyileştirmeye hazır olduğunuzda, bir XLR mikrofonu almak isteyeceksiniz. Bu da onu bilgisayarınıza bağlamak için bir USB ses arabirimine ihtiyacınız olduğu anlamına gelecektir. XLR Mikrofonlar kalitesi ses vermesi sebebi ile uygun fiyatlı Youtuber mikrofonları içerisinde yüksek verim veren bir üründür.

 

Sizler için Youtuber mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Youtuber mikrofon

Müzikal Market -> Youtuber mikrofon

Teknoloji Sanayi -> Youtuber mikrofon

Online Ses Sistemi -> Youtuber mikrofon

Yonka Bayi -> Youtuber mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın