HoparlörlerSes SistemleriTaşınabilir Ses Sistemleri

Yamaha Stagepass 400İ ve 600İ Portatif Ses Sistemi

Yamaha Stagepass 400İ ve 600İ Portatif Ses Sistemi Hakkında Merak Edilenler

Yamaha Stagepass 400İ ve 600İ Portatif Ses Sistemi

İnceleme

Criteria 110
Criteria 28.7
Criteria 36.9
Criteria 49.1

Summary

8.7Maecenas non enim eu ante cursus blandit faucibus vitae neque. Morbi a pellentesque nunc, a pharetra sem.

Yamaha Stagepas 400i

Yamaha kalitesi bu yeni ürün ile birlikte bir kere daha sizlerle buluşmayı bekliyor. Yamaha markası tüm ürünlerinde olduğu gibi seyyar ses sistemleri piyasasına da çok hızlı ve çok güçlü bir şekilde giriş yaptı. Yaptığımız incelemeler sonucu bu iddialı girişin tamamen Yamaha’nın hakkı olduğunu söyleyebiliriz. Piyasaya yeni çıkan ürünün kuşkusuz en iyi özelliği taşınabilir olmasıdır. Kullanıcının eli ile kolay bir şekilde taşıyabilmesi için son derece hafif olarak üretilen ürün kullanıcının istediği zaman istediği yere taşınabilir bir özelliğe sahip. Sistem içerisinde iki adet hoparlör sistemi, tamamen ayrılabilen bir mikser, iki tane hoparlörleri bağlamada kullanabileceğiniz kablolar ve ürünü çalıştırmak için kullanacağınız, prize takmak için ayrı bir elektrik kablosu barındırıyor. Ürünün taşınabilir olması ise zamanının çoğunu uzun yol seyahatlerinde geçirenler için muhteşem bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurulum Kolaylığı

Kaliteli ancak basit bir tasarıma sahip olan Yamaha Stagepas 600i dakikalar hatta saniyeler içerisinde kurulabilme özelliğine sahiptir. Hoparlörlerin nasıl kurulacağını bilmeyen kişiler dahi içerisinden çıkan kurulum şemasının da yardımı ile kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilmektedir. Her farklı ortama uyum sağlayabilir bir özelliğe sahip olan hoparlörler, hoparlör sistemleri, konfigürasyon adı verilen izleme sistemleri gibi değişik sistemlere de kolay bir şekilde entegre edilebilmektedir.

Diğer Özellikler

Yamaha Stagepas 400i çeşitli işlerde kullanılabilmektedir. Konser vermek ya da konuşma yapmak için kullanılabilen cihaz sesleri yüksek bir kalitede sunmaktadır. Akıllı sistemi sayesinde ise ayarlanması istenilen ses yüksekliği ve kalitesi kısa süre içerisinde ayarlanabilmektedir.

Sistemin bir diğer özelliği ise hoparlörü kullanır iken aynı anda iPhone marka telefonunuzu ya da iPod marka tabletinizi de cihaza bağlayarak şarj edebiliyor olmanızdır. Bu da müzik keyfinizin yarıda kesilmesini ve telefonunuzun kapanmasını önleyebilmek için de cihazı kullanabileceğinizi göstermektedir.

Vokal Ayarları

Ürünün kullanımının basitliğinin yanında akustik ya da vokal yapmak için cihazın dört çeşit ayarı da bulunmaktadır. Reverb tipi de denilen bu sistemin tipinin ve zamanının değişimi için ise tek bir düğmenin çevrilmesi yeterli olmaktadır. Knob Master EQ adı verilen özelliği ise ses tonunuzun içerisinde olduğunuz ortama anında uyum sağlamanızı sağlamaktadır. Bas özelliğini kullanmak, müzik yapmak ya da konuşma yapar iken kullanabileceğiniz bu yöntem de kolaylığı ile dikkat çekiyor. Bu özellik de tek bir tuk yardımı ile sağlanabilmektedir. Bu iki modelde de performansı düzenleyici 680-400 vatlık güç sistemi bulunmaktadır.

Yamaha Stagepas Serisi Fiyatları

Yamaha markası tüm ürünlerinde olduğu gibi seyyar ses sistemi ürünlerinde de kalitesine göre daha düşük fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Üst sınıf ses sistemlerine dahil olan kalitesine rağmen orta sınıf ses sistemleri fiyatları ile eşdeğer fiyat bandında seyir gösteren Yamaha stagepas fiyatı tercih edilme sebebi olarak açıklanabilir. Farklı fiyatlarla karşılaşma sebebi olarak satcı kişi ve kuruluşlar arasında oluşan rekabet ortamlarından bahsedebiliriz. Birbirleri ile daha düşük fiyat vererek daha çok satış yapma hususunda yarışan satıcılar fiyat farklılıklarına sebebiyet vermektedir. Bunun yanı sıra çok yüksek adetli satın alım gerçekleştiren bazı firmalar alış fiyatlarını bu şekilde düşürerek daha ucuz yamaha stagepas fiyatı verebilme yetisine sahip olmaktadır. Bu şekilde farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yamaha Stagepas Tavsiyesi

Siz değerli okurlarımız için seyyar ses sistemi ürünler içerisinden seçtiğimiz ürün olan yamaha stagepas tavsiyesi yapmak için bu makaleyi hazırladık. Peki yamaha stagepas nereden alınır? Yamaha Stagepas satın alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bu gibi soruların cevabını bu başlık altında anlatmaya çalışacağız. Her üründe olan durum yamaha stagepas içinde geçerlidir. Orijinal ürünler ve kaliteli ürünler almalısınız. Faturalı ürün almanız ve garanti koşullarını araştırmanız ilerisi için oldukça önemlidir. Ücretsiz ve hızlı kargo size kar ettireceği gibi satın aldığınız ürüne daha çabuk kavuşmanızı sağlayacaktır. Maalesef sanal ortamlarda dolandırılma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu sebeple en çok dikkat etmeniz gereken konu güvenilir e-ticaret yapabileceğiniz internet siteleri seçmek olacaktır. Bu ve bunu gibi dikkat edilmesi gereken birden fazla kriter satın alımlarda dikkat edilmesi gereken önemli hususlardır. www.teknolojimuzik.com olarak tüm bu kriterleri sağlayabilen internet sitelerini sizler için seçtik ve yazımızın en alt kısmında linkler halinde sizlerle paylaştık. Size de alışverişin ve müziğin keyfini çıkarmak kaldı. Keyifli, karlı ve güvenli alışverişler dileriz.

Sizler için Yamaha Stagepas 400i ve Yamaha Stagepas 600i  Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Stagepas 400i -> Yamaha Stagepas 600i

Müzikal Market -> Yamaha Stagepas 400i -> Yamaha Stagepas 600i

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Stagepas 400i -> Yamaha Stagepas 600i

Online Ses Sistemi -> Yamaha Stagepas 400i -> Yamaha Stagepas 600i

Yonka Bayi -> Yamaha Stagepas 400i -> Yamaha Stagepas 600i

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın