İncelemelerMikserlerTeknoloji

Yamaha mgp32x Kullanım Kılavuzu

Yamaha mgp32x Kullanım Kılavuzu

Yamaha mgp32x Kullanım Kılavuzu

Yamaha mgp32x Kullanım Kılavuzu

Analog mikser olarak geliştirilen Yamaha mgp32x modülü, sade ve soft tasarımıyla profesyonelliğe şıklı katan ürünler arasındadır. Yamaha mgp32x kullanımı ergonomik formları ve yumuşak kontrol düğmeleri ile rahatlık sağlar. Uzun süreli kullanımlarda ve tüm canlı performanslarda da kullanışlıdır.

Yamaha profesyonel ses sistemleri ve yenilikleri dahilinde geliştirilen analog mikser, metal şasi tasarımı ve dayanıklılık sağlayan materyalleri ile kalite ve konfor sunar.

Yamaha mgp32x Kullanım Özellikleri

DSP işlenleri ve Darlington devresi ile tasarım kalitesi sunan ürün, kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir özellikler ile dizayn edilmiştir. D-PRE A sınıfı mikrofon preamperleri ile fonksiyonellik sunan mikser, X-pressive dengelemesiyle ekolayzer zenginliği sunar.

Akıllı topuz olarak dizayn edilen kompresör, dinamik kontrolün çok rahat şekilde yapılmasına olanak sağlar. Ducker, Leveler ve Stereo görüntü fonksiyonları kullanılan mikser modülünde, Stereo Hybrid kanalıyla yüksek nitelik ve performans sağlar.

Sıcak ve tam doyum sağlayan müzik kalitesiyle, profesyonellerin ev sevdiği sistemler arasında yer alıyor. Eksiksiz modül tasarımı ve işlevli panel özellikleri, düğme tasarımlarında kullanılan ekstra seçkiler ve yüksek malzeme kalitesiyle, en ideal müzik sistemleri arasında yer alıyor.

Yamaha mgp32x Sistem Özellikleri

Yamaha mgp32x kullanım kılavuzu, ilk kez mikser kullanacaklara bir rahat bir konsol sunar. Giriş kaynakları ve akıllı kompresör sistemiyle, analog türünde kontrol seçenekleri sunar. Dijital teknoloji işlevselliklerinde dizayn edilen sistem, ses takviyesine profesyonel çözümler sunan sistemler arasında yer alıyor.

Mikrofon bağlantıları ile ses kaynaklarından öncelikli sunum özelliği sunan mikser, otomatik seviye belirleyici kombinasyonu ile kolaylık sağlar. Ses düzeyinin farklı ses kaynaklarından izlenmesine olanak sağlar.

Yüksek çözünürlüklü reverbs tasarımı, 31 bantlı grafik EQ işleme özelliği kazandırır. Üstelik İphone ve İpad’lerden bağlantı seçenekleri ile teknolojik donatı alternatifleri sunar. 16 gelişmiş dijital efekt sistemi ve SPX dijital efekt işlemcisi ile müzik kalitesine benzersiz sunumlar yapmanıza olanak sunar.

Çok efektli işlemci tasarımı profesyonellikler kazandırılan sistem, dahili evrensel güç kaynağı ile kullanış sağlayan mikser, 100V ve 240 V arasında güvenli kullanım olanağı sağlar.

Yamaha mgp32x Mikser Teknik Özellikleri

32 kanallı analog mikser, 24 x XLR mikro preamplar ve teknik donanımlarıyla kalite sunuyor. Yamaha analog mikser;

  • Girişler – Satır: 32 x TRS (16 x Mono, 4 x Stereo)
  • Çıktılar – Ana: 2 x TRS, 2 x XLR
  • Girişler – Diğer: 4 x Stereo
  • Çıktılar – Diğer: 4 x TRS (Monitör, Martis), 4 x TRS (Veri Yolu)
  • Kulaklık: 1 x ¼ inç
  • EQ Bantları: 3-Bant, Taranabilir orta
  • Aux Gönderileri: 6 x Send gönder
  • G / Ç Gönderme / İadeler: 6 x TRS, 4 x Stereo
  • Faders: 36

Teknik özellikleriyle güçlü, sağlam ve nitelikli ürünler arasındadır. Bilgisayar bağlantısı ya da akıllı cihaz (Apple cihazlar) bağlantı özellikleri sunan sistem, ebatları ile de konforlu kullanım olanakları  sağlar. USB bağlantı opsiyonu ve güç kaynağı özellikleri ile tüm canlı ve stüdyo uygulamalarında şahane performans elde etmenize olanak sunar.

Yüksekliği 6.7 inç, genişliği 40.4 inç ve derinliği 22.2 inç olarak tasarım edilmiştir. Profesyonel ses sistemleri arasında yer alan ve Yamaha global marka kalitesi ile çok tercih edilen analog mikser, efekt sistemleri ve geliştirilmiş kombinasyonları ile eşsiz müzik keyfi sunar.

Online alışveriş sistemi ayrıcalığı ile hem daha ekonomik hem de taksitli satın alım olanakları sunuluyor. Kullanım kılavuzu ürün ile birlikte paket içerisinde sunuluyor.

 

Sizler için Yamaha Mgp Serisi Mikser Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Müzikal Market -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Online Ses Sistemi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Yonka Bayi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın