İncelemelerMikserlerTeknoloji

Yamaha mgp24x Kullanımı ve Kılavuzu

Yamaha mgp24x Kullanımı ve Kılavuzu

Yamaha mgp24x Kullanımı ve Kılavuzu

Yamaha mgp24x Kullanım Kılavuzu

24 kanallı analog mikser olarak tasarım edilen Yamaha mgp24x kullanımı  ve özellikleriyle, profesyonellerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kaliteli ham madde ve materyal özellikleri ile sağlam ve konforlu olarak dizayn edilen sistem, 48 Volt phantom power özelliğindedir.

Yamaha tarafından geliştirilen profesyonel mikser, stereo hibrit özelliğine sahiptir. Yamaha mgp24x, kolay kullanılabilen konsol tasarımı ve işlevleri ile hem profesyonel hem yalındır.

Yamaha mgp24x Kullanım Özellikleri

16 mono ve 4 stereo kanal seçkisi ile 24 kanallı analog ürün özellikleri sunan mikser, 16 mikrofon giriş özellikleriyle işlev sunar. MGP serisinin  en popüler ürünleri arasında olan Mgp24x, A sınıfı mikrofon preampları ile geliştirilmiştir.

Analog cihazlarda üst sınıf kayıt özellikleri sunan ve profesyonel kullanımlar için yepyeni teknolojiler sunan ürün, Darlington devre sistemiyle iyileştirilmiş özellikler sunar. D-Pre mikrofon preampları, zengin bileşenler ve berrak ton edinimi sağlar.

Yamaha tarafından geliştirilen X-pressive EQ, klasik ekolayzer sistemlerine oranla ses şekillendirme yetenekleriyle, olağanüstü düzey sunar. Analog gerçekliği en pürüzsüz tonda yakalamanıza olanak sağlayan Yamaha mgp24x mikser, en çok beğenilen profesyonel tasarımlar arasında yer alıyor.

Yamaha mgp24x Tasarım Konsepti

Yamaha mgp24x kullanım kılavuzu hem ürün paketi içinde sunuluyor hem de Yamaha resmi internet sayfasında dosya olarak sunuluyor. Giriş ve çıkış özellikleri, tasarım özellikleri, teknik detayları ve ürünün her bir detayı, kitapçık formunda sunuluyor. İngilizce olarak hazırlanan kullanım kılavuzu, Türkiye satışlarında bazı niteliklerin belirtildiği sayfalar için Türkçe dil seçeneğinde sunuluyor.

Dijital teknolojiler ile senkronize kullanım özellikleri katılan Yamaha mgp serisinde, İphone ve İpad bağlantı opsiyonları sunuluyor. Streo Hibrit kanal özellikleri, analog ses sıcaklığının en muazzam tonda sunulmasına olanak sağlıyor.

‘’Kalp ve ruh’’ sloganları ile müziğin gerçek tınılarını, tonlarını ve eşsiz melodilerini elde etmenizi sağlayan, özel bileşenler ve kombinasyonlar ile şahane seçkiler sunan bir mikserdir. Kullanımı oldukça kolay ve profesyonellikle taçlandırılmıştır.

Yamaha mgp24x Sistem Özellikleri

Mikslerin karakteristiğini belirleyen ve kalitesini artıran mikser, sesin her aşamasının nitelikle sürdürülmesine olanak sağlar. Sıcak ses ve zengin içeriklerle preamp dizilimleri, geliştirilmiş sistem özellikleri sunar. D-Pre olarak tasarım edilen preamplar, çoklu kullanım özellikleri sunar. Hem stüdyo uygulamalarında hem canlı performanslarda çözüm ve profesyonellik sağlayan muazzam ürün modelleri arasındadır.

Mikrofonlar veya enstrümanlar ile kombine olarak kullanılabilen analog mikser, her kanal için 48V fantom opsiyon sunar. Net, berrak ve özgün ses akışı, ekstra efekt modülleri ile muazzam bir ses sistemi donanımıdır.

VCM (Virtual Circuit Modeling) efektlerinin geliştirilmesiyle tasarım edilen Yamaha mgp24x analog mikser, müzikalitede odaklanma modülleri ve üretim özellikleriyle fonksiyoneldir.

Frekans eğrilerinin karakteristik biçimde değerlendirilmesi ve “X-şekli” keşfedilmesi ile tüm miks çalışmalarında frekans kombinasyonlarında X-pressive EQ kullanılmıştır. Ekolayzer ses güçlendirmesinde en önemli unsur olarak kullanılan X-Pressive formülü, ses paletinde tam ve komple kontrol sağlar.

Ses mühendisliğinin EQ berraklığı ve genel sese kattığı kalite formları ile en beğenilen mikserler arasındadır. Kolay kullanılabilir özellikleri, kullanıcı panelleri, kayıt yapma veya kayıttan çalma özellikleri, esnek modülleri ile rahat ve ergonomik kullanım olanakları sağlar.

Yamaha mgp24x analog mikser tasarımı, tavsiye edilen ürün seçenekleri arasında olup kolay kullanılabilir sistem özellikleri ve akıllı cihazlar ile senkronizasyon özellikleriyle fonksiyoneldir. Üstelik cazip kampanyaları ve fiyat avantajları ile müzik kategorilerinin pek çok alanında tercih edilen sistemdir.

Hem stüdyo kullanımlarında hem canlı sunumlarda yüksek kalite, performans ve başarı elde etmenizi sağlar.

 

Sizler için Yamaha Mgp Serisi Mikser Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Müzikal Market -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Online Ses Sistemi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

Yonka Bayi -> Yamaha Mgp16x -> Yamaha Mgp24x -> Yamaha Mgp32x

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın