MikserlerSes SistemleriStüdyo Ekipmanları

Yamaha Mg16xu Mikser

Yamaha Mg16xu Mikser İnceleme

Yamaha Mg16xu Mikser İnceleme

Yamaha mg16xu

Yamaha markası yenilikçi yapısıyla yamaha mikser serisine yeni bir ürün kattı. Yamaha mg16xu serilerinde karşılaşılan en önemli özellikleri hafif ve kolay kullanılır olmalarıdır. Yine bu üründe de bu özellikler korunmuştur. Canlı performans sergileyen kişiler için taşıma kolaylığı sağlıyor. Yamaha mg16xu sahip olduğu op amp sayesinde açık ve net anlaşılmasını sağlar. D-PRE preamplar sayesinde duru bir ses elde edilir. Bas sistemi sesi pürüzsüz yansıtır. Fantom gücü ayarlanabilir ve dijital efektlere sahiptir. Ürünün ağırlığı 6.8 kg’dır. 6 Kanallı Mixing Konsola sahiptir. Yüksek kaliteli efektleri sunabilen 24 programı vardır.

Pürüssüz Sesin Kaynağı Yamaha

A sınıfı D-PRE sayesinde yamaha mg16xu pürüzsüz ve doğal bir ses çıkarır. Preamplar sesin doğru çıkması için oldukça önemlidir. İyi olmayan bir preampa mikrofon taktığınız zaman ses cızırtılı ve bozuk çıkar. Buda dinleyenleri ve kullanıcıyı rahatsız edecektir. Yamaha mg16xu serisinin karıştırma sağlayan konsolları sayesinde düşük empedans harcayarak daha fazla güç kazanmasını sağlar. D-PRE yapıları şeffaf olarak tercih edilmiştir. Bunun sebebi şeffaf olan preamplar doğala yakın ses çıkartır. Bas kullanıldığı zaman ise ses pürüzsüz olarak çıkar.

Yamaha mg16xu Preampları

İyi sayılabilecek bir ses için preamplara mikrofon takma işlemiyle uğraşıp durmanıza gerek kalmayacaktır. Kompresörler ise tek düğmeli olarak ayarlanmış. Tek düğme kullanılmasının sağladığı avantaj ise kullanıcının kompresörleri rahat idare etmesini sağlamaktır.

Ayrıca yamaha mikser kullanıcıların kalabalık bir ortamda tek tek uğraşacak vakitleri olmadığında kolaylık sağlamak adına analog mikserler oldukça basit tasarlanmıştır. Tek bir döner kumandası vardır ve bu kumandayı çevirmeniz yetiyor. Gitarlar çok daha canlı, baslar çok daha sert olarak arama yapıyorsunuz.

Yamaha mg16xu Ses Ayarları

Yüksek geçiren filtreler ve EQ sayesinde sesi etkili olarak şekillendirmek mümkün oluyor. Aynı zaman da yamaha mikser sesinizin mükemmel çıkmasını sağlıyor ya da bu yeterli gelmiyorsa istenmeyen frekansları ortadan kaldırıyor. Seride yamaha mg16xu tüm mono olan kanallar için ekolayzır özelliği eklenmiştir. Yamaha mg16xu kullandığınız zaman karıştırma konsolları sizin tonal dengeyi kontrol altında tutmanızı sağlar. Bütün bunların yanı sıra istemediğiniz tüm düşük frekansa sahip seslerin bastırılmasını sağlar.

Yamaha mg16xu Fiyatı

Yamaha markası ürün özelliklerine göre oldukça uygun fiyatlarla satış yapan markalar arasında en önde geliyor. Yani tüm ürünleri tam anlamıyla fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilir. Performans olarak üst sınıf fakat fiyat olarak orta sınıf gibi nitelendirilebilir. Yamaha mg16xu fiyatı değişkenlik gösterebilir. Bu fiyat farklılıklarının sebebi satıcı firmalar arasında oluşmuş olan rekabet ile ilgili olabilmektedir. Firmalar rakiplerine göre daha ucuz yamaha mg16xu satabilme yarışı içerisine girerek daha fazla adetli satış sağlamak peşinde olabilmektedir. Veyahut büyük firmaların toplu alım yapması halinde alış fiyatları diğer satıcılara göre daha düşük olabilmektedir. Bu durumda kar oranını değiştirmeden piyasa fiyatlarına göre en ucuz yamaha mg16xu fiyatı verebilmektedirler.

Yamaha mg16xu Tavsiye

Yamaha mg16xu araştırması yapma sebebimiz siz değerli okurlarımıza en doğru yamaha mg16xu tavsiyesi yapabilme yeterliliğine sahip olabilme çabamızdır. Yamaha mg16xu incelememizin en alt kısmında sizler için derlediğimiz en güvenilir linkleri sizlerle paylaştık. Bu linklerin sizi götüreceği internet siteleri piyasa fiyatlarına göre ucuz Yamaha mg16xu bulabileceğiniz ve güvenli e-ticaret sistemleri ile paranızın güvenliğini garanti eden internet sitelerinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı ve ücretsiz kargo, orijinal ve faturalı ürünler, gerçek garanti kapsamı ve satış öncesi ve sonrası güleryüzlü hizmet sağlayabilen kurum ve kuruluşlardan oluşmaktadır. Müziğin ve alışverişin keyfini çıkarmanız dileği ile sizleri linkler ile baş başa bırakıyorum. Keyifli alışverişler…

 

Sizler için Yamaha MG16XU Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha MG16XU -> Yamaha Mikser

Müzikal Market -> Yamaha MG16XU -> Yamaha Mikser

Teknoloji Sanayi -> Yamaha MG16XU -> Yamaha Mikser

Online Ses Sistemi -> Yamaha MG16XU -> Yamaha Mikser

Yonka Bayi -> Yamaha MG16XU -> Yamaha Mikser

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın