İncelemelerMikserlerStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Yamaha MG10XU Mikser

Yamaha MG10XU Mikser ve Yamaha Mikserler

Yamaha MG10XU Mikser ve Yamaha Mikserler

Yamaha MG10XU

Yamaha kalitesi ve yüksek mühendisliği ile üretilen tüm ürünler gibi MG10XU modeli ile de piyasaya çok iddialı şekilde giriş yaptı. Yamaha MG10XU mikser, özellikleri ve mükemmel ses kalitesi ile küçük kuleler için uygundur. Yamaha MG10XU, kaliteli op-amp özelliği sayesinde, karışımın şeffaf ve anlaşılır olmasını sağlar. Kristal berraklığı olan D-PRE preamp’ları, doğal sese sahip bas ve yükseklikler ile mikrofondaki her tonlu sesi sıkıştırır. Bütünleşik efektler, revize edilebilir fantom gücü, tek düğmesi olan kompresör, EQ ve LED ölçme özelliğine sayesinde Yamaha Mikser, atadığınız görevleri başarı ile gerçekleştirecektir.

D-PRE ve ayrık A Sınıfı Mikrofon Preamp’ları

Hiç kimse bozulmuş ya da güçsüz preamplara takılı mikrofonlardan ses duymak istemez. MG Serisi konsolları, Yamaha Mikser ve bağlı olan şeffaf D-PRE preamplarını düşük empedans sayesinde daha fazla kuvvet sağlamak için kullanır. Bu sayede Yamaha MG10XU mikser doğal ses veren bir bas ve pürüzsüz yükseklik sağlar. D-PRE’nin sesi, kabul edilebilir bir ses için saatlerce EQ-ing yapmanızın önüne geçmiş olur.

Tek Düğmeli Kompresörlerin Kullanımı Oldukça Kolaydır

Bir etkinliğe katıldığınız zaman, fazla sayıda dış üniteyi ayarlamaya zamanınız olmayabilir. Ünitelerin çokluğu ve zamanın darlığı en büyük sorunlardan biridir. Bu sorunun çözümünde Yamaha MG10XU, vakit tasarrufu sağlamanız için tek basamaklı kompresörleri kullanır. Bir tane döner kumanda ile bükün ve canlı gitar, sert bas ve iyi tanımlanan vokal arayabilirsiniz.

EQ ve Yüksek Geçiren Filtre Sayesinde Etkili Ses Şekillendirmesi Yapılabilir

Sesinizi mükemmel hale getirmek veya istenmeyen frekansları yok etmek için olsun, etkili, güçlü bir EQ başarılı bir karışım için olması gereken şeydir. Tüm mono kanallarda equalizer özelliği olan bu serinin karıştırma konsolları, tonal denge üzerinde mükemmel bir kontrol elde etmenizi sağlar.

Cihazın Teknik Özellikleri

Tip: Analog

Kanallar: 10

Genişlik: 9.6 mm

Yükseklik: 2.8 mm

Derinlik: 11.6 mm

Ağırlık: 4.63 kg

Bilgisayar Bağlantısı: USB

Girişler- Mikro Preamplar: 4 x Combo

Phantom Power: 4

EQ Bantları: 3-Band (Yüksek, Orta, Düşük)

Girişler – Satır: 6 x TRS

Girişler – Diğer: 4 x RCA

Çıktılar – Ana: 2 x XLR, 2 x TRS

Çıktılar – Diğer: 2 x TRS (Monitör)

Gönderme / İadeler G/Ç: 1 x TRS

Kulaklıklar: 1 x 1/4 ”

Yamaha MG10XU Fiyatı

Yamaha her sektörde ürettiği ürünlerle göz doldurmayı başarmış ve piyasanın güvenini fazlası ile kazanmıştır. Yamaha marka olarak kalite politikasını her zaman en üst düzeyde tutmaya kararlı görünüyor fakat fiyatlandırma politikasını değiştirme kararı da almış gibi görünüyor. Piyasada üst sınıfta bulunan Yamaha fiyat politikasında orta sınıf gibi davranmayı seçiyor. Bu da tercih edilme oranını yükseltiyor. Elbette Yamaha ürünleri fiyatları Yamaha markasının belirlediği fiyatlar haricinde satıcılarla ilgili durumlardan dolayı değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak satıcı firmaların ürünleri satın alabildikleri taban fiyatlar alım sayısına göre değişebiliyor. Bu durum ise yüksek alım gerçekleştirebilen güçlü satıcıların işine yarıyor. Çok adetli alımlarda diğer alıcılara göre daha düşük fiyatlara alım yapan büyük firmalar aynı kar oranları ile daha düşük fiyatlara satış yapabilmekteler. Bunun yanı sıra satıcılar arasındaki rekabet nedeniyle kar marjlarını düşürüp birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışan firmalar kendi aralarında daha ucuz ürün satma yarışına girebilmektedirler. Bu durumlar sayesinde farklı fiyatlandırmalarla karşılaşmamız mümkündür. Yamaha MG10XU fiyatı araştırması iyi yapılıp en ucuz Yamaha MG10XU fiyatı ile karşılaşabilmek için ısrarcı olmak gerekir.

Yamaha MG10XU Tavsiyesi

Yamaha MG10XU tavsiyesi yapabilmek için yaptığımız derin araştırmalar sonucunda siz değerli okurlarımızın maksimum kar ile bu ürünü satı alabilmeniz için link paylaşımlarında bulunduk. Bu linkleri sayfanın en altında bulabilirsiniz. Bu internet siteleri güvenilir e-ticaret yapılabilen, en çok tercih edilen, piyasa fiyatlarına göre en ucuz ürünleri satan, ücretsiz ve hızlı kargo seçeneğine sahip, kaliteli ve orijinal ürünler satan, faturalı ve garantili ürünler satan sitelerden oluşuyor. Güven içerisinde gözünüzü kapatıp alışveriş yapabileceğiniz site linkleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Karlı, güvenli ve keyifli alışverişler dileriz. www.teknolojimarket.com olarak bizi takip ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Sizler için Yamaha MG10XU Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha MG10XU -> Yamaha Mikser

Müzikal Market -> Yamaha MG10XU -> Yamaha Mikser

Teknoloji Sanayi -> Yamaha MG10XU -> Yamaha Mikser

Online Ses Sistemi -> Yamaha MG10XU -> Yamaha Mikser

Yonka Bayi -> Yamaha MG10XU -> Yamaha Mikser

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın