HoparlörlerİncelemelerStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Yamaha Hs8 İnceleme

Yamaha Hs8 Stüdyo Monitörü İnceleme ve Fiyatları

Yamaha Hs8 Stüdyo Monitörü İnceleme ve Fiyatları

Yamaha hs8 Stüdyo Monitörü

Yamaha hs8 muhteşem bir müzik deneyimi yaşamak isteyenler için teknoloji ve müziğin buluştuğu harika bir ürün. Müzik dünyasında olanlar ya da müziği hayatlarına entegre etmiş olan insanlar ses kalitesine çok önem verir. Bu ürün 2006 ya kadar beklediği olumlu tepkiyi alamamıştır. Düz bir tepsi vermesi ve dinleyiciyi yorması gibi özellikleri onu sınıfta bırakmıştı. 2006 ve sonrasında yapılan değişiklikler ile sınıfında öncü olmaya başladı. Kalitesi ve kullanış olarak gayet başarılı bir üründür. Şık görünü, katı yapı kalitesi ve fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda stüdyo monitörler arasında zirvede kabul edilmektedir.rakiplerinden farklı olarak her frekans değerinin sorumluluğunu üzerine almış çok sayıda hoparlör ile çok çok  net ve gerçekçi sesler vermekte üzerine yoktur.

Yamaha hs8 Ürün Detayları

Yamaha hs8 stüdyo referans monitör olarak kullanılmaktadır. Kaliteli kasası bulunmaktadır. İç aksam metal ızgara ile korunmuştur. 6 desibele kadar olan gürültüleri otomatik azaltır. Kullanılabilir kontroller arasında oda kontrolü, seviye kontrolü ve yüksek trim ayarları bulunur. Cihaz stüdyo monitörü olarak kullanılacak ise performans için en yakın duvardan beş metre mesafeye konulmalıdır. Duvarın önüne yerleştirilecek ise bas oluşumunu önler Yüksek seviye kontrolü ve ses seviye kontrolü yapılabilir. Monitörün sesi tamamen kapatılabilir veya maksimum ses seviyesinde kullanılabilir.

Yamaha hs8 Ürün Özellikleri

Yamaha hs8 stüdyo monitör ağırlığı 10.2 kilogramdır. 8 hoparlör ve 1 tweteer bulunur. Frekans aralığı 38Hz – 30kHz’dir. 120 watt güç aplikasyonu sağlar. Renk seçenekleri yoktur. Ürünün beyaz ve diğer renkleri üretilmedi ve nedeni hakkında bir bilgi mevcut değildir. Renk olarak sadece siyah üretildi. Uzaktan erişim özelliği mevcut değildir. Jak giriş modellerine uyumludur. Ses aktarım ve bas seviyesi mükemmele yakındır. Hs8 serisinde sub woofer özelliği ile daha anlaşılır bir ses vermektedir.

Yamaha hs8 Fiyatı

İnternet üzerinden veya teknoloji marketlerinden bulabilirsiniz. Müzik marketlerde ürünlerin tasarımı ve fiyatları ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilir ve test etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı fiyat aralığında yamaha hs8 ile aynı özelliklere sahip ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Daha iyi ürünleri bulabilir, deneyebilir ama aynı fiyata alamazsınız. Fiyat olarak çok daha cazip gelecek olan cihaz yamaha hs8 ve türevleri olacaktır. Daha kaliteli bir ürün daha fazla masrafa neden olacaktır. Yamaha Hs8 fiyatı araştırması yapıldığında piyasada bir çok farklı ürün fiyatı ile karşılaşırsınız. Birbirinden bağımsız fiyat örnekleri ile karşılaşmanıza sebep olan şeylerin neler olduğunu bilmeye hakkınız var. Bazı firmalar alım güçleri yüksek olmasından kaynaklı toplu alımlar yaparlar. Çok sayıda alınan üründe satıcı fiyatta indirim yapar yani iskonto uygular. Alış fiyatı diğer satıcılara göre düşük olunca da satış fiyatında indirim sağlama gücüne sahip olurlar. Kimi firmaların diğer satıcılara göre daha ucuz yamaha hs8 satabilmesinin sebebi budur. Bunun yanı sıra firmalar arasında satış adetlerini artırabilmek amacıyla oluşturulan rekabet ortamları bulunmaktadır. Daha az kar ile daha fazla satış yapmak bu durumda daha önemli bir hal almaktadır. Bu duruma sürümden kazanmak adı verilir. En ucuz Yamaha Hs8 fiyatı nedir sorusunu cevaplayabilmek için piyasayı iyice incelemek gerekir.

Yamaha Hs8 Tavsiyesi

Yamaha Hs8 tavsiyesi yapabilmek adına geniş çaplı incelemeler yaptık. Siz değerli okurlarımız için en yüksek karı elde edebilmek için ve sizlerle en karlı yamaha hs8 ürünlerini buluşturabilmek adına yaptığımız çalışmalarda size mahcup olmamak için bazı kriterleri göz önünde bulundurduk. Bu kriterler, orijinal ve güncel ürünler, garantili ve faturalı ürünler, ücretsiz ve hızlı kargolama, piyasa fiyatlarına göre en ucuz ürünler ve sizin kar edebilmeniz adına daha bir çok kriterler olarak sıralanır. Sayfanın en alt kısmında sizler için güvenilir e-ticaret sitelerinden oluşan internet sitelerini link olarak paylaştık. Keyifli, güvenli ve karlı alışverişler.

 

Sizler için Yamaha Hs8 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Hs8 -> Stüdyo Referans Monitörü

Müzikal Market -> Yamaha Hs8 -> Stüdyo Referans Monitörü

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Hs8 -> Stüdyo Referans Monitörü

Online Ses Sistemi -> Yamaha Hs8 -> Stüdyo Referans Monitörü

Yonka Bayi -> Yamaha Hs8-> Stüdyo Referans Monitörü

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın