HoparlörlerİncelemelerStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Yamaha Hs7 Stüdyo Referans Monitörü

Yamaha Hs7 Stüdyo Monitörü Fiyatı, Özellikleri ve İnceleme

Yamaha Hs7 Stüdyo Monitörü Fiyatı, Özellikleri ve İnceleme

Yamaha hs7

Yamaha teknolojisi ve yüksek mühendislik kalitesi ile üretilmiş olan Hs 7 isimli stüdyo monitör modeli sınıfının en kaliteli ses çıkışını sağlayan stüdyo monitör modelidir. Yamaha markası bir çok sektörde kendini kanıtlamıştır. Özellikle otomotiv ve müzik ses sistemi sektöründe rakiplerine fark atan Yamaha marka olarak kalite ve yüksek ses niteliği konusunda vazgeçilmez marka haline gelmiştir. Yamaha Hs 7 stüdyo monitörü de bu güvenin en belirgin örneklerinden birisidir. Yamaha hs7 stüdyo kayıt işlemleri için tasarlanıp üretilmiş bir üründür. Stüdyo ortamında kaliteli bir kayıt alabilmek için uğraşanların vazgeçilmezlerinden bir hs serisi olan yamaha hs7 ürününü kullanırken ne kadar kaliteli olduğu görülecektir. Sesi gerçek çıkış noktasında gibi duymanızı sağlayan hs 7 modeli özellikle ses kayıt stüdyolarında tercih edilmektedir. Profesyonel kullanımlarda yüksek hassasiyet gerekir. Sesin tüm kanallarını ayrı ayrı duymak gerekir. Yamaha Hs 7 stüdyo monitörü de hem düşük hem de yüksesk frekanslarda maksimum hassasiyet ve çok yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sağlar. Bu sebeple profesyonel kullanıcılar ve müziği ruhunda hissetmek isteyen dinleyicilerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Kontroller, Bağlantılar Ve Genel Özellikleri

Hs serilerinin en iyi modellerinden biri olan yamaha hs7 birçok çeşitte, renkte ve boyutta üretimi sağlanmıştır. Stüdyo monitör olarak kullanılan bu ürünün toplamda iki adet yanıt kontrolü bulunuyor. En çok tercih edilen rengi beyaz iken siyah rengi de tercih edenler vardır. Oda kontrolünde yüksek miktarda frekans tepkisi için esnek bir şekilde kontrol edilir. Bu stüdyo referans monitör duvar kenarlarına konulduğu zaman oldukça fazla miktarda meydana gelebilecek düşük uç kısımlarını azaltabilmek kullanıcıları oldukça mutlu edecektir. Bu ürünün girişleri için de TRS ve XLR telefon prizleri, hs tam menzilli hoparlör, karıştırıcılar, klavye ve ses arabirimleri gibi hem dengeli hem de dengesiz kaynakları içerisinde bulunduruyor.

Ürünü genel özelliklerine bakıldığı zaman uzunluğu 210 mm, genişliği ise 332 mm boyutundadır. Ağırlığı yaklaşık olarak 8 kilogram olan bu hoparlörün derinliği de 284 mm olarak söylenebilir. Ürünün teknik açıdan özelliklerine bakıldığındaysa bass sisteminin 6.5 cone, tizliği ise 1 dome şeklindedir. Aktif çift yollu referans monitörü tipinde bulunan bu ürünün frekans tepkisi de 43 Hz ile 30 kHz arasında değişkenlik gösteriyor. Bu ürünün dik açısı 40 derece iken yatay açısı 90 derecedir. Gücüne bakıldığında ise 95W olarak görmek mümkündür.

Gürültü Azaltma Teknolojisi

Hoparlör de bulunan bağlantı tasarımı sesin durumuna oldukça etki gösteren etkenlerden bir tanesidir. Birçok hoparlör tasarımı yapılırken bağlantı kısmından bazı titreşimleri meydana getirerek rahatsız edici seslere sebep olma durumunu göz ardı ederken yamaha hs7 tasarımcıları görsel olması yanı sıra ses azaltma teknolojisini de kullanarak bağlantı kısımları bu problemden dolayı kontrol edebilme özelliği yer alıyor.

Hoparlörün Muhafaza Tasarımı

Bir Hs serisi olan bu ürün gereksiz rezonansları yok etmek amacıyla ve ses doğruluğunu yüksek miktarlara çekebilmek amacıyla mühendisler tarafından tasarlanmıştır.

Yamaha Hs7 Fiyatı

Yamaha Hs 7 stüdyo monitörü kalitesi ve ses çıkış özellikleri ile piyasadaki fiyatlarını kuruşu kuruşuna hak eden bir üründür. Piyasada rakip firmaların bu özelliklerdeki ürünlerine göre fiyat bakımından profesyonel kullanıcıların tercihidir. Yamaha Hs7 fiyatı incelemesi yaparsanız bir çok farklı fiyatla karşılaşmanız mümkündür. Bu fiyat farklılıklarına neden olan sebepler genellikle satıcı kişi ya da kurumlar içinde oluşan rekabetten kaynaklanır. Ya da bazı büyük firmalar alım yaparken yüksek adetli ürün alımları gerçekleştirdiği için daha ucuz yamaha hs 7 alımı yapabilmektedir. Bu sayede kar marjını düşürmeden daha ucuz hs 7 satışı yapabilirler. Bunlar haricinde çok fazla satış kapasitesi olan firmalar fiyatı düşük tutup sürümden kazanmak olarak adlandırılan satış taktiği ile toplam karlarını artırmayı başarabilmektedir. Sizler için piyasa fiyatlarına göre en ucuz Yamaha Hs 7 fiyatı seçeneklerini sayfanın en alt kısmında linkler halinde paylaştık. Sayfanın en altından ulaşabilirsiniz.

Yamaha Hs 7 Tavsiyesi

Yamaha Hs 7 tavsiyesi yapmak için uzun uğraşlar ve incelemeler nihayetinde bazı adresler belirledik. Bu adreslerden alışveriş yapmanız durumunda zararlı çıkmamanız adına bir çok kriteri göz önünde bulundurduk. Bu kriterler yamaha hs 7 kullanıcılarının tavsiye ettiği ve en çok satış yapan siteler olma özelliğini taşıyor. Güvenilir e-ticaret sistemleri sayesinde dolandırıcılık mağduru olmanızı engelliyor. Hızlı ve ücretsiz kargo, orijinal ve faturalı ürünler satıyorlar. Gerçek garanti kapsamı sayesinde satın alım sonrası maduriyet yaşamamanızı sağlıyorlar. Sizi bu ve bunun gibi daha birçok siz değerli okurlarımızın karlı çıkması için yapılmış araştırmalar sonrasında belirlediğimiz adreslerle baş başa bırakıyoruz. Keyifli ve karlı alışverişler.

Sizler için Yamaha Hs7 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Hs7 -> Stüdyo Referans Monitörü

Müzikal Market -> Yamaha Hs7 -> Stüdyo Referans Monitörü

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Hs7 -> Stüdyo Referans Monitörü

Online Ses Sistemi -> Yamaha Hs7 -> Stüdyo Referans Monitörü

Yonka Bayi -> Yamaha Hs7 -> Stüdyo Referans Monitörü

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın