HoparlörlerİncelemelerStüdyo Ekipmanları

Yamaha Hs5 Stüdyo Referans Monitörü

Yamaha Hs5 Stüdyo Referans Monitörü Fiyat, İnceleme ve Yorumları

Yamaha Hs5 Stüdyo Referans Monitörü Fiyat, İnceleme ve Yorumları

Yamaha hs5 Stüdyo Referans Monitörü

Yamaha hs5 aktif stüdyo monitörü daha iyi ses kayıtları yapmayı sağlayan bir sistemdir. Yamaha’nın yakın alandaki monitörleri, ikonik beyaz konili wooferlerle, 70’li yılların sonlarında sahneye çıkmasından beri dünya çapında en iyi stüdyolarda her yerde bulundu. Yamaha, monitörlerini sürekli geliştirdi ve mükemmelleştirdi, yeni tasarlanan iki güçlendirilmiş sürücülerle HS serisi monitörler ise inanılmaz doğruluk ve düşük renklenme sağlayan bilimsel olarak yerleştirilmiş muhafazalarla sonuçlandı. Çok yüksek kalitede ses çıkışı sağlayan Yamaha hs5 südyo monitörü, Yamaha kalitesi ve yüksek mühendisliği ile gerçek ses vermek için özel olarak tasarlanmıştır. Yamaha markasının bir çok alanda kendini kanıtladığı gibi müzik ve ses sistemlerinde de başarısı tartışılamaz boyutlardadır. Piyasada oluşturduğu güven algısıyla hiçbir zaman son kullanıcıyı yüz üstü bırakmamış hatta her zaman yüzlerde gülümseme bırakmıştır.

Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitör:

Bu stüdyo monitör şu özellikleri içermektedir:

  • Yüksek performanslı sürücüler ve montaj sistemi,
  • Etkili mıknatıslar ve gelişmiş manyetik devre tasarımı,
  • Herhangi bir odadan optimum cevap,
  • 5 “konik woofer, 1” kubbe çerçeve,
  • Gelişmiş manyetik devre tasarımında büyük mıknatıslar,
  • Yerleşik iki amplifikasyonu (45 watt LF, 25 watt HF), bulunmaktadır.

Özel güç amplifikatörleri çerçevelerle mükemmel bir şekilde uyumludur. Muhafaza, sesi etkileyebilecek istenmeyen rezonansları öldürmek için tasarlanmıştır. Oda Kontrolü ve yüksek kesim yanıt kontrolleri, herhangi bir odada size en uygun yanıtı verir

Yamaha HS Serisi

Yamaha hs serisi monitörlerde kullanılan sürücüler, sofistike bir montaj sistemi tarafından önemli ölçüde geliştirilmiş üstün ses performansı sunar. Vidaların ve özel olarak tasarlanmış bir montaj halkasının bilimsel bir düzenlemesi, istenmeyen titreşim ve rezonansı ortadan kaldırarak, hoparlörün bozulma veya renklenme olmadan tam potansiyel potansiyelini gerçekleştirmesini sağlar. Ayrıca kullanıcılar tarafından her zaman olumlu yorumlar alan yamaha hs5 yorum açısından da oldukça başarılıdır.

Yamaha hs5, katı düşük uçlu yanıtı optimize etmek için mıknatıslarını seçer. Çerçeveleri, kayıpları en aza indiren, yüksek hassasiyetli ayrıntıları çarpıcı bir şekilde duymanızı sağlayan gelişmiş bir düz kontur tasarımı kullanır. Ekstra kalın çerçevesi ayrıca tiz açıklığını etkileyebilecek rezonansı da azaltır. Alt çizgi, Ses spektrumu boyunca düzgün, doğru tepki verir.

Herhangi Bir Odadan Optimum Cevap

Yamaha hs serisi monitörler, mükemmel bir izleme performansı sunar ve karışımlarınızı doğru bir şekilde almanızı sağlar. Bu stüdyo monitör, monitörlerinizin optimum tepki verebilmesi için odanıza uygun hale getirilmesini sağlayan otomatik kontrollere ve yüksek kesim yanıt kontrollerine sahiptir. İster bir kontrol odasında ister sıkışık bir trafikte yolda olun, bu monitör sayesinde diğer monitörler her zaman izlenebilecek ve herhangi bir odadan optimum cevap alınabilecektir.

Yamaha Hs5 Fiyatı

Yamaha ürünlerinin tamamında olduğu gibi aktif monitör ürünlerinin en bilindik modeli olan Yamaha Hs5 modeli fiyatı, ödediğiniz her bir kuruşu sonuna kadar hakeder nitelikte ses kalitesi sağlar. Neredeyse sesi kaynağından duyarmışçasına gerçeklik sağlayan hs 5 fiyatı rakiplerine oranla oldukça ekonomik diyebiliriz. Piyasada Yamaha hs 5 fiyatları karşılaştırması yaptığımızda, birbirinden farklı rakamlarla karşılaşmamız mümkündür. Bu farklılıklara sebebiyet veren etkenleri satıcı firmalar arasında oluşan rekabet ortamları ve satıcı firmaların alım ve satım kapasitesinin sağladığı fiyatlandırma avantajlarından kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Yamaha Hs 5 Tavsiyesi

www.teknolojisanayi.com olarak okurlarımızın alışverişlerinde maksimum karlılığını sağlamak ve maduriyet yaşamalarını engellemek için yaptığımız bu araştırma sonucu, alışveriş yaptığınızda pişman olmayacağınız linkleri sizlerle paylaştık.  Yamaha hs 5 tavsiyesi liklerini sayfanın en altında bulabilirsiniz. Bu tavsiyeleri yaparken siz nadide okurlarımıza mahcup olmamak için bazı kriterlere oldukça fazla dikkat etmemiz gerekmekteydi. Bu kriterlerin başında güvenilir e-ticaret yapabileceğiniz siteleri seçmek geliyor. Kaliteli ve orijinal ürünler, ücretsiz ve hızlı kargo, gerçek garanti kapsamı, faturalı ürünler, müşteriye tam destek olmak ve daha bir sürü sizlerin faydasına düşünülmüş kriterlerden oluşmaktadır. Bu sitelerden gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Karlı ve mutlu alışverişler dileriz.

Sizler için Yamaha Hs5 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Hs5 -> Stüdyo Referans Monitörü

Müzikal Market -> Yamaha Hs5 -> Stüdyo Referans Monitörü

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Hs5 -> Stüdyo Referans Monitörü

Online Ses Sistemi -> Yamaha Hs5 -> Stüdyo Referans Monitörü

Yonka Bayi -> Yamaha Hs5 -> Stüdyo Referans Monitörü

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın