HoparlörlerİncelemelerTeknoloji

Yamaha Dbr 15 Özellikleri

Yamaha Dbr 15 Özellikleri

Yamaha Dbr 15 Özellikleri, En Ucuz Dbr 15

Yamaha Dbr 15 Özellikleri

Yamaha teknolojileri ile geliştirilen profesyonel ses sistemi donanımı, hoparlör kategorisinin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. DBR serisinin en nitelikli ürünü olan Yamaha Dbr 15 özellikleri ile yüksek performans sağlayan bir üründür.

Geliştirilmiş sistem özellikleri ve iyileştirilmiş ses performansı ile Yamaha Dbr hoparlör, şahanelikle dizayn edilen sistem özellikleri sunar.

Yamaha Dbr 15 Teknik Özellikleri

Tasarım özellikleri, birinci sınıf hammadde ve materyal özellikleri, performans nitelikleri ve geliştirilmiş teknik kombinasyonları ile Yamaha Dbr 15 hoparlör, 132 dB hassasiyet oranı ile muazzam bir performans sunar. Canlı sunumların en popüler hoparlör sistemlerinden olan ve müzik performanslarına karakteristik kombinasyon katan sistem, 50 Hz- 20 kHz frekans aralığı ile muazzam senkronizasyon sağlayan ses sistemi ekipmanıdır.

200 watt güç kapasitesi bulunan ve tiz oranında nitelikli yayın özelliği sağlayan hoparlör, 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. 455 mm genişlik ve 700 mm yükseklik kombininde tasarım edilen ve kasa özellikleri ile yüksek nitelik sağlayan hoparlör çeşididir.

Yamaha Dbr 15 Kullanım Konforu

19.3 kg ağırlığında rahat kullanış sağlayan Yamaha Dbr hoparlör, ses efektleri ile full bass kombinasyonu sunar. Canlı müzik sunumlarında en şahane performanslarının elde edilmesi için geliştirilmiş ses sistemi ekipmanlarıdır.

Yamaha kalitesi, materyal nitelikleri ve üstün performans ile tasarım edilen Yamaha hoparlör, tüm sahne ve canlı performansların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Aktif kabin sistemi olarak dizayn edilen ses sistemi, iki yollu bi-amplifikatör olarak tasarım edilmiştir.

Yamaha Dbr 15 Teknik Donanımları

Yamaha Dbr 15 en ucuz fiyat garantisi ile kampanyalı olarak satışa sunulan ürünlerdir. Bass reflex sistem özelliklerinde aktif kabin olarak tasarım edilen hoparlör, 15 inç bass hoparlör olarak imal edilmiştir. 2.5 inç coil dizanı ve tiz hoparlörde 1.4 inç- 1 inç driver özelliği ile yüksek kalite ve performans sağlayan ekipmandır.

Frekans aralığı: 50 Hz – 20 kHz olan iki yollu amplifikatör, 1000 watt gücünde çalışıyor. Crossover: 2.1kHz: FIR-X tuning™ (linear phase FIR filtre) özelliğinde geliştirilen ses sisteminin işlemcileri; D-CONTOUR: FOH/MAIN, MONITOR, OFF olarak bilinmektedir.

Yamaha Dbr 15 teknik donanıyla profesyonel sistem özelliği sunan en muazzam ürünler arasında yer alır. Sistemin güç gereksinimi; 100 V, 100-120V, 220-240 V, 110/127/220V olarak dizayn edilmiştir. Güç tüketimi ise 74W, 18W(Idle) olarak kombine edilen sistem, plastik kabin özelliğinde imal edilmiştir.

Siyah renk şıklığıyla Yamaha teknolojileri sunan Dbr 15 modeli, 35 mm bottom giriş soketi ile imal edilmiştir. Asılabilir aparat kombinasyonunda Bottom x 2, Rear x 1 (Fit for M8 x 15 mm eyebolts) kullanılan aktif hoparlör;

  • I/O Konektörleri
  • Giriş 1: Combo x1
  • Giriş 2: Combo x 1 + RCA pin x 2 (Balanssız)
  • Çıkış: XLR3-32 x 1 (CH1 Paralel bağlantı veya CH1+CH2 Mix)

Teknik donanımları ile sınıfının en iyi ürün seçenekleri arasında yer alır. Genişlik: 455 mm ve yükseklim 700 mm olan kabin, 378 mm derinliğe sahiptir. Dbr 12 serisinin geliştirilmiş versiyonu olan Yamaha ses sistemi, müzik keyfinin sınırsız sürdürülmesini sağlayan en nitelikli ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Yamaha Dbr 15 Hoparlör Fiyatı

Kaliteli müzik keyfi, enerji verimliliği, tasarım özellikleri ve uygun fiyatı ile tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yamaha Dbr 15 fiyatı ile ekonomik fiyat seçkisinde sunulan ürünlerden biridir. Online sistemden, kredi kartına taksitli olarak satın alabilirsiniz.

 

Sizler için Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Müzikal Market -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Online Ses Sistemi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Yonka Bayi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın