İncelemelerSes Sistemleri

Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15

Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Aktif Hoparlör İnceleme

Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Aktif Hoparlör İnceleme

Yamaha dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Aktif Hoparlör

Yamaha’nın güçlendirilmiş hoparlör teklifleri arasında DBR Serisi, Yamaha’nın sunduğu taşınabilir elektrikli hoparlörlerde, çok yönlü DBR Serisi kayışları, son teknoloji ürünü Yamaha DSP ve profesyonel Yamaha dbr 12 Serisi için geliştirilmiş amplifikatör ve hoparlör teknolojileri bulunuyor. Sıralar, herhangi bir çıktı seviyesinde yüksek çözünürlüklü ses sağlar. DBR 12, 12 “LF sürücüsü ve 1” boğazlı 1.4 “ferrit HF sürücüsüne sahiptir. Güçlü bir 1000W Sınıf D amplifikatörünü paketler ve 35lbs’den daha az ağırlığa sahipken, tüm kabinleri ergonomik olarak kolay taşıma için tasarlanmıştır.

Yüksek Verimli 1000W Sınıf-D Amplifikatörler

Yamaha dbr 12 hafif, yüksek performanslı Class-D amplifikatörü, dikkat çekici netlik ve dinamik özelliklerle birlikte, 131dB’lik bir SPL elde ederek 1000W’lık bir güç üretir. Yüksek güç çıkışlı woofer’lar, minimum distorsiyonlu, iyi tanımlanmış güçlü basları sağlarken, 1.4 “hassas sıkıştırma sürücüsü, orta ve yüksek frekansları doğru bir şekilde üretir.

Yamaha dbr 15 Serisi hoparlörleri, tüm Yamaha destekli hoparlörlerin en üst düzeyde taşınabilirliğini sunan kompakt, hafif ve dayanıklı bir plastik kabine sahiptir. Yamaha aktif kabin Şık çelik ızgarası ile kabine dayanıklılığını güçlendirir ve iç bileşenleri korurken, yeni tasarlanmış ergonomik tutamaklar, zahmetsiz ulaşım ve sistem kurulumu sağlar.

Kullanımı Kolay Yerleşik 2 Kanallı Mikser

Yamaha dbr 15 ve DBR Serisi hoparlörlerin iki giriş kanalı vardır. CH1’in hem Mic hem de Line seviye giriş sinyalleri için izin veren XLR ve TRS Telefonlarını kabul eden birleşik jakı vardır. CH2 iki giriş seçeneği sunar; XLR veya TRS Phone’u kabul eden bir combo jakı ve CD çalarlardan veya diğer stereo line-level kaynaklardan giriş için bir RCA pin jakı. Bütünleşik karıştırıcı, CH1 ve CH2 veya CH1 THRU sinyalini karıştırmak için CH1 + 2 MIX’i seçmenize izin verir.

Zemin İzleme için Akıllı Muhafaza Tasarımı: Yamaha aktif kabin ve DBR Serisi hoparlörler, zemin izleme için optimize edilmiş bir 50wedge açısına sahiptir.

Kurulum Uygulamaları için Arma Noktaları: Yamaha aktif hoparlör, isteğe bağlı hoparlör braketleri veya standartlaştırılmış göz cıvatalarıyla sabit uygulamalar için M8 bağlantı dişleriyle donatılmıştır.

Tamaha DBR Serisi Özellikleri

Yamaha aktif hoparlör şu özelliklere sahiptir:

Hoparlör konfigürasyonu

Aktif / pasif: Aktif

Tipi: iki yönlü tam kapsamlı

LF sürücüsü: 12 ”

MF sürücüsü: N / A

HF sürücüsü: 1.4 “ferrit sürücüsü

Güç

Amplifikatör sınıfı: D

Vat miktarı: 465W RMS, 1000W tepe

Karıştırıcı / preamp: 2 Kanal

Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Fiyatları

Yamaha marka olarak kalitesini her iş alanında kanıtlamış nadide markalardan birisidir. Otomotiv teknolojileri ve ses teknolojileri alanında en başarılı ve en önde gelen markalardan birisidir. Piyasa içinde sağladığı bu güvenin sonucu olarak ve gerçekten ödeyeceğiniz ürünün size vereceği kalite ve kullanışlılık özellikleri sizi mutlu edecektir. Piyasada farklı ses sistemi ürünlerine göre orta sınıf ürün fiyatlarıyla denk fiyatları olmasına rağmen kalitesi tam anlamıyla üst sınıftır. Bana göre yamaha  fiyatları kalitesinin altında kalmaktadır. Yamaha Dbr 12 fiyatı ve yamaha Dbr 15 fiyatı konusunda piyasada farklı fiyatlar ile karşılaşılmaktadır. Bu fiyat farklılıkları genellikle satıcı firmaların arasındaki rekabetten oluşmaktadır. Piyasada anormal durumda ucuz fiyatlarla karşılaşırsanız eğer ürünün orijinallik durumundan emin olmanızı öneririm.

Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Tavsiyesi

www.teknolojimuzik.com olarak siz kıymetli okurlarımızın en güvenilir yollar ile yamaha dbr serisi hoparlörlere ulaşabilmeniz amacıyla yaptığımız bu araştırmalar sonucu ulaştığımız siteleri sayfanın en alt kısmında sizlerle paylaştık. Bu linkler sizler için piyasa fiyatlarına göre indirimli ve ekonomik fiyatlı siteler olmakla beraber gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz güvenilir e-ticaret siteleridir. Bu siteler size güler yüzlü hizmet, hızlı ve ücretsiz kargo, garanti konusunda yüz üstü bırakmayacak sitelerdir. Bu linkleri paylaşabilmek için geniş araştırmalar yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Bizim için önemli olan şey siz değerli okurlarımızın güvenini sarsmamaktır. Bizleri takip edip incelemelerimizi göz önünde bulundurduğunuz için teşekkürü borç biliriz. Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.

Sizler için Yamaha Dbr 12 ve Yamaha Dbr 15 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Müzikal Market -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Teknoloji Sanayi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Online Ses Sistemi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

Yonka Bayi -> Yamaha Dbr 12 -> Yamaha Dbr 15

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın