İncelemelerKulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Superlux Hd681 Kulaklık İnceleme

Superlux Hd681 Kulaklık ve Diğer Superlux Kulaklıklar

Superlux Hd681 Kulaklık İnceleme

Superlux Kulaklık İnceleme

Superlux HD681 serisi kulaklıkların her birinin kendi karakterine sahip olması ve 3 farklı ses profili sunması söz konusudur. HD681, oldukça derin bir düşük frekansa sahip bir modeldir. HD681F, düz ve genişletilmiş frekans yanıtına sahip olarak tasarlanmıştır ve HD681B modeli, mükemmel bir dengeli karakterle birlikte güçlü bas vuruşlarına sahiptir.

Superlux HD681 Serisi Özellikleri

Model olarak 3 farklı seçeneğe sahip olan Superlux kulaklık modelleri HD681, HD681F ve HD681B seçeneklerine sahiptir. Her birinin farklı özellikler sağlaması söz konusu olurken, seri HD681 olarak anılmaktadır.

Bu kulaklıkların sundukları ses görüntüsüne gelirsek, HD681F bir performansı ön koltuklardan dinliyormuş gibi hissetmenizi sağlarken, HD681B sizleri konser salonunun tam ortasına yerleştiriyor. Derin ve zengin bir sese sahip olan kulaklıklar, mükemmel denge ve netlik sunuyorlar. Ergonomik şekilde tasarlanmış vinil kulak parçaları, bu serinin kulaklıklarının hafif olmasını sağlıyor. Ayrıca kendinden ayarlı kafa bandı, çok rahat bir kullanım imkanı veriyor.

Superlux HD681 Serisi Aksesuarları

Superlux’ün bu seriye ilişkin yer verdiği kutu içi aksesuarları birden fazladır. İlk olarak Superlux HD681 Kulaklık serisinde değişken uzunluklara sahip 2 adet ayrılabilir kablo sunuluyor. Kulaklığın fiyatıyla karşılaştırıldığı zaman, çıkarılabilir kablolar sunulabilmesi çok ender görülen bir özelliktir. Bu, kulaklığın yıllarca kullanılmasına izin verir ve kablolarda özellikle hızlı deformasyona neden olabilecek bir kullanım yapıyorsanız, bunları kolaylıkla değiştirebileceğiniz anlamını taşıyor.

Kutu içeriğinde ayrıca 2 set kulak yastığı bulunmaktadır. Bunlardan biri kadife yastık seti ve diğeri de elyaf yastık setidir. Mükemmel bir dolguya sahip olan kadife elyaf seti birçok kullanıcı tarafından beğeni topluyor.

Superlux HD681 Serisi Kalitesi

Kulaklıkların eksi yanı, plastik yapı kalitesidir. Kırılgan bir yapıya sahip olması, sert kullanımlardan kaçınmanız gerektiğine işaret ediyor. Fakat tasarımda bunun haricinde herhangi bir eksik görünmüyor. Ses kalitesi, görünüm ve kompakt yapısının uyumuyla birlikte genel bir kullanım için oldukça idealdir. Özellikle ev ortamında kullanacağınız bir kulaklık için, Superlux HD681 fiyat seçenekleri de oldukça uygundur. Genel olarak sesin seçtiğiniz modele göre değişkenlik göstermesinden ötürü, model açısından daha dikkatli karar vermeniz, ses kalitesinde istediğiniz seçeneklere ulaşmanıza imkan tanıyacaktır.

Renk ve tasarım açısından Superlux HD681 serisinin kulaklıkları son derece uyumludur. Ayrıca enstrümanlardan gelen seslerin doğal ve doğru ritimlerle algılanabilmesi sağlanıyor.

Superlux HD681 Serisi Ses Kalitesi

Daha önce de bahsedildiği üzere, bu serinin ses kalitesi konusunda farklı seçenekler sunduğu görülüyor. 3 ayrı modelin her biri kendisine özgü olarak farklı seçeneklerde ses kalitelerine yer veriyor.

Standart HD681 modelinde, genel olarak ses temiz ve berrak bir şekilde duyulabilirken, yüksek bir bas varlığıyla geliyor. Diğer modellerin ise ses frekansları kullanıma göre farklı özellikler içeriyor. HD681B modeli, sizleri sanki bir konser salonunun ortasında oturarak geniş yankılı bir şekilde müziği dinlemeye imkan veriyor olarak hissettiriyor. HD681F modelinde ise, performansı en ön koltukta dinliyormuş hissi veren yüksek frekanslı bir ses sunuyor.

Superlux HD681 Serisi Sonuç

En iyi ses düzeyine sahip olmasalar da, uygulanan fiyat üzerinden son derece inanılmaz bir ses düzeyine sahip oldukları söylenebilir. Bu nedenle, böyle kapsamlı bir pakete kıyasla Superlux HD681 serisi kulaklıklarının iyi bir fiyata yer verdikleri görülebiliyor. Özellikle bas ritimlerini boğan ses karmaşasına yer vermiyor ve orta ritimli bir bas sesinden istediğiniz kaliteyi alabiliyorsunuz. Harmonik efektler ve bas seslerini kaliteli bir frekans ile uygun fiyatlara dinlemek için uygun seçenekleri bulabileceğiniz bir kulaklık serisi Superlux HD681 serisi olabilir.

 

Sizler için Superlux Hd681 Kulaklık Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

 

Yonka Müzik Market -> Superlux hd681 Kulaklık

Müzikal Market -> Superlux hd681 Kulaklık

Teknoloji Sanayi -> Superlux hd681 Kulaklık

Online Ses Sistemi -> Superlux hd681 Kulaklık

Yonka Bayi -> Superlux hd681 Kulaklık

admin
yazaradmin