İncelemelerTeknoloji

Soft Case İmalatı ve Fiyatları

Soft Case İmalatı ve Fiyatları

Soft Case İmalatı ve Fiyatları

Soft Case

Genellikle müzik ekipmanlarını taşıma konusunda imalatı gerçekleştirilen soft case çantalarda, elektronik cihazlar ve değerli eşya taşımasına da yer verilmektedir. Malzemelerinizi bir koruma çantasında taşıyarak farklı yerlere nakletmek istiyorsanız, soft caselerin farklı ürün özelliklerini kullanabilirsiniz. İmalatları özel olarak da yapılabilen soft caselerin, medya ve bilişim sektörüne ilişkin imalatlarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hoparlör Kılıfları

Hoparlör ve benzeri birçok elektronik cihazın taşınması konusunda soft caseler tercih edilebilir. Bu tür cihazlar güneş ışığına maruz kaldıklarında olumsuz etkilenirler ve hoparlör gibi ağır malzemeler taşınırken çizilme ve darbe gibi durumlara karşı oldukça hassastırlar. Bu nedenle hoparlörlerin ve benzeri elektronik cihazların dış kısmına giydirilen soft case kılıfları kullanabilirsiniz. Böylelikle hem taşıma esnasında darbe ve çizilmelere cihaz maruz kalmaz hem de güneş ışınları, yağmur gibi etkenler de cihaza kılıfların koruma özellikleri sayesinde nüfuz edemez. Soft caselerin hoparlör kabinlerinde kullanımı, zaten ağır bir elektronik cihaz olan hoparlörleri taşımada sizlere kolaylık sağlar. Bu kılıflarda, ağır hoparlörler için tutma bölümlerine yer verildiğinden, tek bir kişi olarak kolaylıkla cihazı taşıma imkanınız olacaktır.

Klavye ve Mixer Kılıfları

Klavye veya mixer kullanıyorsanız, bu cihazların darbelere karşı ne kadar hassas olduklarının bilincindesinizdir. Bir seyahat esnasında, soft case imalatı bir kılıfla müzik aletinizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca performanslara giderken askılıklı ve cepli bir çantayla birlikte kolay bir taşıma sağlayabilirsiniz. Bu tür kılıflarda, destekli özel süngerlere yer verildiğinden, hem hafif bir taşıma sağlanabiliyor, hem de kılıfın içerisindeyken cihazın maksimum korunması sağlanıyor.

Davul Kılıfları

Davul, darbuka, kongo gibi aletlerin korunması konusunda da soft caselerden yararlanabilirsiniz. Bu müzik aletlerinde genellikle davulun boyutlarına özel olarak kılıflar tasarlanmaktadır. Bir kongo davulu kullanıyorsanız, çift çantalı bir soft casei tercih edebilirsiniz. Özel süngerden imal edilen iç kısım, dış darbelerden enstrümanları son derece iyi bir şekilde korumaktadır. Ayrıca tekli ya da çift bölmeli seçeneklerle tercih edebileceğiniz bu taşıma kılıflarında, omuz askılıklarına da yer verebiliyor. Tek yapmanız gereken özel üretim soft casein içine enstrümanınızı yerleştirmek ve kılıfın fermuarını kapatarak enstrümanı seyahat için hazırlamak olacaktır.

Gitar ve Keman Kılıfları

Son derece narin ve hassas olan bir diğer enstrüman grubu da gitarlar ve kemanlardır. Yüzeyleri çizilmelere karşı son derece korumasız olan bu müzik aletlerini, seyahate çıkarken mutlaka bir taşıma kılıfında taşımanız gerekecektir. Soft caselerin içlerinde yer verilen özel süngerli yapılar, bu enstrümanların yüzeylerini maksimum korumaya yönelik olarak imal ediliyor. Böylelikle çizilmelere oldukça hassas olan gitar, keman, çello, kontrabas, viyola gibi birçok müzik aletini seyahatinizde güvenli bir taşıma kılıfıyla taşıyabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Soft Caseler

Daha çok enstrüman taşıma konusunda tercih edilen soft caseler, değerli eşyaların taşınması konusunda da tercih ediliyorlar. Böylelikle değerli eşyaların taşınmaları konusunda hafif bir seçeneğe sahip olmuş oluyorsunuz. Ayrıca dış etkenlerden bu değerli eşyaların korunması da özel imalat soft caselerle mümkün olabiliyor. Soft caseleri özel olarak imal ettirmek istiyorsanız, bu üretimleri yapan birçok firma olduğunu belirtebiliriz. Soft case fiyatları konusunda sizlere farklı seçenekler sunacak olan üretim firmaları, özel malzemelerle birlikte özel üretimlere yer veriyorlar. Bu nedenle taşıyacağınız değerli eşya her neyse, soft casein üretim malzemeleri de değişebiliyor. Optimum ebat seçenekleriyle üretilen soft caselerin, ergonomik tasarımlarıyla birlikte yolculuklarda değerli eşyalarınızı maksimum güvenlikli koruması mümkün olabilecektir.

 

Sizler için Soft Case Satışı Yapan Güvenilir Siteleri Listeledik

Yonkamuzikmarket.com -> Soft Case Fiyatları

Muzikalmarket.com -> Soft Case Fiyatları

Teknolojisanayi.com -> Soft Case Fiyatları

Onlinesessistemi.com -> Soft Case Fiyatları

Yonkabayi.com -> Soft Case Fiyatları

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın