MikrofonlarSes Sistemleri

Shure SV100 ve SV200 Mikrofon

Shure SV100 ve SV200 Mikrofon İnceleme

Shure SV100 ve SV200 Mikrofon İnceleme

Shure sv100

Artık günümüzde mikrofon kullanımı gerektiren pek çok yer mekan ve değişik organizasyonlar oluyor. Bu tür mikrofonların kullanım alanları oldukça genişlemiştir. Mesela; okullarda küçük büyük toplantı salonlarında parti organizasyonlarında düğün dernek gibi halk eğlencelerinde ve dini sohbet salonlarında yapılan mevlit gibi toplantılarda araman bir ihtiyaç aracı olmuştur. Ancak bu mikrofon modellerinin farklılıkları ve markaları da çok önemli olmaktadır. Shure marka mikrofonlar dünyasında en bilinen marka olma özelliği sergiliyor. Bu zamana kadar ürettiği kablolu ve kablosuz mikrofon modelleri her zaman beğenilerek ve maksimum fayda sağlanarak kullanıldı. Gerek ses kalitesi gerek işlevselliği ile ses sektöründe herkes taradından saygı ve güven kazanan Shure marka mikrofon modelleri hala popülaritesini koruyor. Her zaman profesyonellerin ilk tercihlerinden olan Shure mikrofonlar neredeyse tüm kullanıcılar taradından tavsiye ediliyor.  En çok satılan ve en çok aranan mikrofon çeşitleri arasında shure sv100 olmaktadır. Bunun sebebi ise rahat kullanımı ve kaliteli olmasıdır. Her ortamda rahatça kullanılan shure sv100 modelli mikrofonları büyük küçük kim olursa olsun sorunsuz bir şekilde kullanabildiği gibi mikrofonun ses sistemi de çok beğenilmektedir.

Shure Sv100 Özellikleri

Shure SV100 Dinamik Vokal Mikrofonların özelikleri arasında Konuşmalar, multimedia uygulamaları sayesinde enstrümanlar içinde istenilen mükemmel ses iletim kalitesine sahiptir. Dinamik mikrofon olarak shure mikrofon çok amaçlı bir mikrofondur. Her türlü topluluğa mikrofon ile hitap etmek için ideal bir mikrofon türüdür. Bu marka mikrofonlar Bir sunucunun ve ya konuşmacının shure mikrofon elle tutularak yalnızca konuşmacının kendi sesini ve ya kendi sesi ile birlikte karşısındakilerin sesini almak için yönlendirdiği mikrofon türüdür. Bu tür mikrofonlar kullanıcılar tarafından tercih sebebi oluyor.

Shure Sv200 Özellikleri

Shure Sv200 dinamik mikrofon Paket İçerisinde 1 adet Shure SV200 Mikrofon ile birlikte 1 adet 5 metre mikrofon kablosu ile birlikte satılıyor. SV200 Vokal Mikrofon karaoke net, canlı ses sunumu yapmak için el mikrofonu olarak kullanılıyor. Canlı vokal ve güçlü bir konuşma yapmak için en ideal mikrofon modelidir. Geniş frekans tepkisi ve yüksek ses çıkışı ile net ve canlı ses iletimi sağlayan Shure SV200 mikrofonları aç kapa düğmesi bulunan çok amaçlı bir mikrofondur. Karaoke performansları ile kullanım kolaylığı ve yüksek ses kalitesi sunan ideal bir seçim olarak yıllarca güvenli şekilde performans göstererek dayanıklı ızgarası ve döküm gövdesi ile en çok arananlar arasındadır.

Shure yüksek performanslı kalitesi ve ekonomik olmasından dolayı çok tercih edilmektedir.

Shure Mikrofon Fiyatları

Shure SV100 fiyatı ve Shure SV200 fiyatı araştırması yaparsanız bu iki mikrofon arasında fiyat farkları olduğunu göreceksiniz. Bu iki mikrofon arasındaki fark özellikleri ve ses kalitesiyle hatta çekim mesafeleri arasında bulunan farklılıklardan dolayı oluşmaktadır. Ayrıca bu mikrofon modelleri aynı modelde bile fiyat farklılıkları sergilemektedir. Aynı model içindeki fiyat farkları ise genel olarak satıcı firmalar arasındaki rekabetin sonuçlarıdır. Ayrıca satıcı firmanın alım sayısı ve satış kapasitesi de bu farklılıklara sebep olarak karşımıza çıkmaktadır.

Shure SV100 ve Shure SV200 Mikrofon Tavsiyesi

Shure mikrofonları satın alabilmek için en uygun adresleri sizler için seçmeye çalıştık. Siz değerli okurlarımızın mikrofon satın alımlarınızda daha güvende olması için kaliteli ve orijinal ürünler, piyasa fiyatlarına göre ucuz Shure mikrofon fiyatları, güvenilir e-ticaret siteleri gibi site linklerini sayfanın en alt kısmında sizlerle paylaştık. Size en uygun fiyatlar aşağıdaki linklerde.

Sizler için Shure Sv100 ve Sv200 Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Shure sv100 -> shure sv200

Müzikal Market -> Shure sv100 -> shure sv200

Teknoloji Sanayi -> Shure sv100 -> shure sv200

Online Ses Sistemi -> Shure sv100 -> shure sv200

Yonka Bayi -> Shure sv100 -> shure sv200

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın