KulaklıklarStüdyo Ekipmanları

Shure SE215 Kulak İçi Kulaklık

Shure SE215 Kulak İçi Kulaklık

Shure SE215 Kulak İçi Kulaklık İnceleme

Shure se215 İnceleme

Müzik dinlemek için en önemli araçlardan birisi de kaliteli bir kulaklıktır. Sesin kaliteli bir şekilde gelmesi, kullanım kolaylığı olması, çağrılara cevap verme, mikrofonun olması gibi oldukça önemli özellikleri vardır. Evde büyük kulaklıkları tercih ederken dışarıda kibar görüntüsü ve taşıma kolaylığı sağladığı için kulak içi kulaklıklar tercih ediliyor. Shure se215 profesyonel müzisyenler tarafından test edilmiştir. Kişisel monitör teknolojisini geliştirilen SE215, kişisel dinleme veya profesyonel izlemeler için bas ses sistemini geliştirmiş ve ayrıntılı ses sunmuştur. Shure kalitesi ve üstün ses mühendisliği sayesinde mikrofonlarda olan başarısı kadar kulaklık seçeneklerinde de bu başarıyı artırarak sürdürüyor.

Shure se215 Özellikleri

Ürünün birçok özelliği vardır ve Shure se215 inceleme altına alınacak olursa konforlu ses yalıtım kılıfları sayesinde 37 dB’ye kadar olan ortam gürültüsü engellenebilir. Bas frekans tepkileri, orta frekans tepkileri ve tiz frekans tepkilerinde sağladığı net ve gerçek ses çıkışı ile üstün kalitede ses çıkışına sahiptir. Bu sebeple monitör kulaklık olarak kullanıma imkan sağlamaktadır. Ses yalıtımı teknolojisi, sahnede veya hareket halinde iken, dışarıdan gelen gürültünün sizin dinlemenize müdahale etmesinin engellenmesine denir. Ağızlık açısı iyi ayarlanmıştır ve düşük şekli sayesinde kulağın içine rahatça oturur. Kablosu dayanıklıdır ve kolay değiştirme seçeneği vardır. Kulak üstü yapısı sayesinde kabloları önünüzden kaldırır. Kablo ile boğuşmanıza gerek kalmaz. MMCX konektörü altın kaplama olarak yapılmıştır ve 360 derece dönüş sunar. Böylece kulaklık kulağın içinde sabit kalmaz ve kullanıcıya hareket ettirme imkânı tanır.

Konforlu Kullanım

Ürün kutusundan çıktıktan sonra taşıma kabı ile beraber veriliyor. Böylece kulaklığı saklama çantası elde ediyorsunuz. Şeffaf tasarımı ona farklı bir hava katıyor. Bas ve tiz kombinasyonları oldukça iyidir. Bir üst modellerinden çok farkı olduğu söylenemez. Kutudan kulaklıkla beraber taşıma çantası hediye olarak çıkıyor. Aynı zamanda yedek kulaklık uçları da 3 çift olarak veriliyor. Her kulak birbirinden farklıdır. Bu düşünülerek ürüne fit kit esnek ve siyah köpük kolluğu 3 boyutta sunar. Bu boyutlar S,M, L olarak tanımlanır. Ürün optimize olarak elinize ulaşır. Ancak istenilen durumlarda maksimize edilmesini sağlamak size kalır. Kulaklık modellerinde aynı ürünün farklı ölçülerde kullanıma uygun olması çok yaygın bir durum değildir. Elbette bir giyim ürününün farklı kişilere göre üretimlerinin yapılması normal bir durumdur. Ama elektronik ürünler için bunun yapılabilmesi gerçekten başarı sayılabilecek bir durum olarak değerlendirilir.

Shure se215 Fiyat

Shure se215 kulaklıkların fiyatları oldukça yüksektir. Türkiye de farklı fiyatlardan satışı yapılan Shure se215 fiyat 600 TL civarında bulunuyor. İnternet üzerinden alışverişlerde birçok farklı fiyat aralığı bulmak mümkün oluyor. Kendinize daha uygun olan fiyatı seçme şansınız da var. Bu fiyat farklılıklarının neden oluştuğunu sorgulamanız durumunda karşınıza çıkacak olan etkenler genel itibari ile firmalar arasında oluşan rekabet ile ilgilidir. Rakip firmalar birbirlerinden daha ucuz shure se215 fiyatı verebilmek ve bu sayede daha fazla adet satış yapabilmek için yarış içerisine girebilmektedirler. Bunun yanı sıra büyük ve güçlü firmalar yüksek miktarda alım yaparak daha ucuz ürün almayı başarabiliyorlar. Bu sayede de kar oranını düşürmeden diğer satıcılara göre daha düşük fiyatlar ile satış yaparak öne geçebiliyorlar. Bu gibi indirim fırsatlarını yakalayabilmek için uzun araştırmalar yapmanız gerekebilir. www.teknolojimuzik.com olarak yaptığımız bu araştırmanın amacı siz değerli okurlarımızın işlerini kolaylaştırmaktır. Bu yazıyı okuyarak sizinle paylaştığımız linkler sayesinde araştırma yapmanıza gerek kalmadan en ucuz Shure se215 fiyatı ile baş başa kalabilirsiniz.

Shure se215 Tavsiyesi

Shure se 215 tavsiyesi başlığı altında sizinle paylaştığımız linkleri neye dayanarak seçtiğimizi konuşacağız. Yaptığımız uzun araştırmalar sonucu kendi klasmanında en iyi performansı en ucuz fiyatlarla sağlayabilen kulaklık modeli olarak shure se215 tavsiye edebiliriz. Bu tavsiye size yetmeyebilir. İşlerinizi daha da kolaylaştırabilmek adına adresleri de sizlerle paylaşıyoruz. Sizinle paylaştığımız linklerin sizi götüreceği siteler güvenli e-ticaret yapabileceğiniz, piyasa fiyatlarına göre en ucuz fiyatları bulabileceğiniz, orijinal ve faturalı ürünler satan, garanti kapsamı hususunda hassas davranan ve siz değerli okurlarımızın karlı alışveriş yapabilmesi için  daha bir çok özelliğe sahip internet siteleridir. Şimdi sizi bu internet siteleri ile baş başa bırakıyoruz. Yazılarımız takip ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz. Güvenli alışverişin ve müziğin keyfini çıkarmanız dileğiyle.

Sizler için Shure SE215 Kulaklık Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Shure se215 fiyat

Müzikal Market -> Shure se215 fiyat

Teknoloji Sanayi -> Shure se215 fiyat

Online Ses Sistemi -> Shure se215 fiyat

Yonka Bayi -> Shure se215 fiyat

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın