İncelemelerMikrofonlarSes SistemleriTeknoloji

Shure Mikrofon Fiyatları, Shure SM58SE

Shure Mikrofon Fiyatları, Shure SM58SE

Shure Mikrofon Fiyatları, Shure SM58SE

Shure Kablosuz Mikrofon

Kablosuz mikrofonlar sisteme kompakt olarak dahil edilen kabloya ihtiyaç duymayan mikrofonlardır. Ses sistemi ile beraber çalışmaktadır. Gelişen teknolojinin bir ürünü olan kablosuz mikrofonlar müzik dünyasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Shure kablosuz mikrofon piyasada en çok tercih edilen kablosuz mikrofon modelidir. Sesi bozulmadan iletmesi sebebiyle oldukça ön plana çıkmaktadır. Ses kalitesi sebebiyle kalabalık ortamlarda konferans, düğün gibi ilk tercih olarak değerlendirilmektedir. Shure kablosuz mikrofon sorunsuz kullanılabilecek bir mikrofon modelidir.

Shure Kablosuz Mikrofon Genel Özellikleri

BLX2 el vericisi ve BLX4 alıcısı vardır. Shure mikrofon kablosuz olarak çalışmaktadır. 24 Bit dijital ses kalitesi sunmaktadır. Kesintisiz sinyal vererek ses kaybını önler. Kaliteli bir ses aktarımı vardır. 120 db üzerinde dinamik güç ile ses aktarımı yapabilir. Sinyal bozulma mesafesi 150 metredir. Genel kullanım saat aralığı 8 ile 12 saattir. Reciver led göstergesi bulunmakta olup %90 yeşil renkte, %10 kırmızı renkte yanmaktadır. Şarj edilebilir. Frekans aralığı 20 Hz ile 20 kHz aralığındadır. Harici şarj bağlantı seçeneği bulunmaktadır. Kasası sağlam olması için metalden üretilmiştir. Shure mikrofon profesyonel kullanımlar için oldukça idealdir.

Shure Kablosuz Mikrofon Fiyatı

Shure kablosuz mikrofona sahip olmak için teknoloji marketlerden veya müzik marketlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız araştırma ile shure kablosuz mikrofona çok daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Kampanya ve indirimler ile oldukça uygun bir fiyata alınabilir. Okul, konferans salonları gibi kalabalıklara sesi iletmek için piyasada en çok talep alan ürünler arasındadır. Shure sm58 fiyat aralığı satıcıya göre değişmektedir. Yurtdışı fiyatları daha uygun görülmesine rağmen kargo ve gümrük vergisi sebebiyle daha pahalı olası muhtemeldir. Dolar ve Euro’nun yüksek olması sebebiyle yurt içi alımlar daha uygun fiyata gelecektir.

Shure Kablosuz Mikrofon Yorumları

İnternet üzerinden yorumlar yapılmaktadır. Shure sm58 fiyat ve performans için oldukça ön plana çıkan ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen piyasadaki kablosuz mikrofondur. Kullanıcıların yorumları performansının oldukça iyi olduğu belirtilmektedir. Ses kalitesi oldukça iyi olan kablosuz mikrofonun fiyatı nedeniyle en çok tercih edilmesinin sebebidir.

Shure sm58se     

Vokal mikrofon kategorisinde en beğenilen ürünlerden olan Shure sm58se kardiod mikrofon özelliğindedir. Profesyonel mikrofon Shure, kablolu ve kablosuz seçenekleriyle yüksek ses kalitesi sağlıyor.

Dinamik mikrofon kategorisinde bulunan Shure sm58se, canlı performansların yanı sıra konferanslar ve iletişim etkinliklerinde de kullanılır. Karaoke etkinliklerinde favori olan Shure, açma- kapama düğmesi ile oldukça kullanışlıdır.

Kablolu kardiod mikrofon olarak geliştirilen Shure sm58se mikrofon, stüdyo kayıt kalitesinde canlı yayın olanağı sağlar. Gürültü azaltıcı fonksiyonu, ses kalitesini yükselten teknik özellikleri ve netlikle sağlanan berrak ses akışıyla, sahnelerin en çok tercih edilen ses sistemi ekipmanıdır.

Shure sm58e Özellikleri

Sahne performanslarında en çok tercih edilen mikrofonlardan biri olan Shure sm58se, çevre sesleri engellemekte oldukça etkilidir. Vokal sunumunu en iyi ses kalitesinde sağlayan mikrofon, bas filtreleme özelliği ile alanının en iyilerinden biridir.

Ses berraklığını ve karakteristik akışını en iyi şekilde yansıtan Shure mikrofon, kablolu ve telsiz modelleriyle kullanım alanlarına göre avantaj sağlar. Frekans tepkisi 50 – 15.000Hz arasında olan sm58e, stüdyo kalitesinde ses yayını sağlar. Özel taşıma çantası ve mikrofon standı kelepçesiyle sunulan Shure sm58se mikrofon, vokallere göre uyarlanmış ses tepkisi sunar. Hafif tasarımda sunulan ağırlığı ile kolay tutuş ve kolay kavrama opsiyonları sağlar.

Shure sm58e Kullanım Alanları

Canlı sahne gösterilerinde vokal mikrofonu olarak en çok tercih edilen ürün, Dj performanslarında da tercih edilmektedir. Açık alan etkinliklerinde, konserler, festivaller veya konuşma etkinliklerinde kullanılmaktadır. Tatil köylerinde, tur ve gezi organizasyonlarında, seminerler, canlı müzik mekanları ve karaoke barlarında kullanılan popüler mikrofon çeşididir.

Shure sm58se mikrofon, tek yönlü kardiod özelliğine sahiptir. Sesin en ideal biçimde sunulması ve pürüzsüz şekilde performe edilmesinde yüksek kalite sağlar. Dayanıklı gövde yapısı ve hammadde kalitesiyle açık alanlarda da konforlu kullanım olanağı sunar. Shure sm58se mikrofon seti, kullanım kılavuzu ve özel taşıma çantasıyla satışa sunulmaktadır.

Sizler için Shure  Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Shure mikrofon -> shure sm58 fiyat

Müzikal Market -> Shure mikrofon -> shure sm58 fiyat

Teknoloji Sanayi -> Shure mikrofon -> shure sm58 fiyat

Online Ses Sistemi -> Shure mikrofon -> shure sm58 fiyat

Yonka Bayi -> Shure mikrofon -> shure sm58 fiyat

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın