İncelemelerMikrofonlarTeknoloji

Shure BLX24E/PG58 Kablosuz Mikrofon

Shure BLX24E/PG58 Kablosuz Mikrofon

Shure BLX24E/PG58 Kablosuz Mikrofon

Shure BLX24E/PG58

Kablosuz mikrofon olarak Shure kalitesi ve güveninde geliştirilen Shure BLX24E/PG58, taşınabilir mikrofon vericisi olarak dizayn ediliyor. PG58 mikrofon kartuşu ile şahane netlik ve muazzam ses kalitesi sunar. Vokal mikrofonu olarak geliştirilen ses sistemi ürünü, canlı sunumlar, konuşma etkinlikleri ve iletişim organizasyonları için tasarım edilmektedir.

Shure BLX24E/PG58 mikrofon, mikrofon kapsül tasarımı ile değiştirilebilir başlık optimizasyonu sağlar. Renkli kapaklarla kullanılabilen eğlenceli ürün, -10 dB hassasiyet özelliği ile verim sağlar. Hafif ve ergonomik olarak imal edilen Shure mikrofon, özel bileşenleri ve gürültü susturucu dizayn özellikleri ile ses kalitesini en berrak formda sunar.

Shure BLX24E/PG58 Mikrofon Özellikleri

Sağlam materyallerden imal edilen mikrofon, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. 14 saate kadar kesintisiz çalışma özelliği sağlayan Shure pga 58, şarj edilebilir fonksiyonu ile konforludur.

Entegre edilmiş kapsül tasarımı ve şık sunumu ile sahnelerde tercih edilen mikrofon, kaymaz halka özelliğiyle rahat kullanım sağlar. El mikrofonları için geliştirilen kaymaz gövde opsiyonu, alkalin piller ile çalışıyor.

2 LR6 AA pil, 1,5 V, alkalin ile kullanım sağlayan Shure BLX24E/PG58, çeşitli yüzeylerde kaymayı önleyen tasarım özellikleri sunar. Hem düz yüzeyler hem de podyum, masa, stant gibi yüzeylerden kayması önlenir.

A58WS mikrofon süngeri gri renkte tasarlanmış olup, farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yedek aksesuarlar ile satışa sunulan Shure mikrofon, rüzgar, titreşm ve istenmeyen sesleri önleyen filtre olarak kullanılmaktadır. Siyah, mavi, gri, yeşil, kırmızı ve sarı renkleri bulunan mikrofon süngeri, diğer Shure mikrofonları ile de uyumludur.

RPMP58G yedek ızgara, Shure BLX24E/PG58 mikrofon seti içerisinde bulunan aksesuarlardan biridir. Vokal mikrofonu için siyah renkte tasarım edilen metal ızgara, dayanıklı ve sağlamdır.

WA371 kablosuz mikrofon tutucu, Shure el mikrofonlarında konfor sağlayan modüllerden biridir. Güvenli şekilde monte edilebilen klips, vokal sunumlarında avantaj ve ergonomi sağlar. Ayrıca WA621 kapak takımı da haricen sunulmaktadır. Mavi, yeşil, sarı, beyaz ve kırmızı renkte 5 farklı seçenek ile kapak takımı sunuluyor.

Shure BLX24E/PG58 Alıcı Cihaz Özellikleri

BLX4 cihaz, tek kanallı dijital cihaz olarak tasarlanmıştır. Basit kurulum özellikleri, sezgisel kontrol opsiyonları ve mikroişlemci kontrollü dahili anten tasarımları ile sınıfının en iyi alıcı cihazlarından biridir. Shure kalitesiyle birleştirilen kombine ürün, Quick Scan teknolojisi ile tek tuşla arama opsiyonu sunuyor.

Hızlı frekans seçimi ile yüksek kalite sağlayan BLX4 alıcı, parazit önleme ve en iyi frekansı en hızlı sürede bulma yeteneğine sahiptir. Kablosuz sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilen alıcı cihaz, Shure kablosuz mikrofonlar ile şahane bir kombinasyon sunar.

XLR çıkış konnektörleri ile optimize edilen sistem, LED ekran göstergesi ile iki renkli ses durum opsiyonu sunar. Yeşil ve kırmızı renklerde sunum yapan Led ekran, cihaza konfor özellikleri katan unsurlar arasındadır.

Enerji tasarrufu ve harici anahtarlama modları ile PS24US güç kaynağı ile birlikte sunuluyor. 12 V DC güç kaynağı ile kesintisiz müzik keyfi için en iyi cihazlar arasında yer alır.

Shure BLX24E/PG58 Fiyatı

Shure mikrofon, tek kanallı alıcı sistem ile set olarak satışa sunuluyor. Cazip alternatifler sağlayan teknolojik ürün, yüksek kalite ve frekans özellikleri ile tercih edilen modeller arasındadır. Shure BLX24E/PG58 fiyat avantajları için kampanyalı satış sistemini değerlendirebilirsiniz.

2 yıl garantili olarak satışa sunulan Shure mikrofon seti, dayanıklı hammadde ve sağlam tasarım özellikleriyle, uzun ömürlü kullanım avantajları sağlar. Ayrıca elektronik ödeme seçenekleri ile taksitlendirme opsiyonları bulunmaktadır.

 

Sizler için Shure BLX24E/PG58 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

 

Yonka Müzik Market -> Shure blx24e/pg58 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Müzikal Market -> Shure blx24e/pg58 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Teknoloji Sanayi -> Shure blx24e/pg58 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Online Ses Sistemi -> Shure blx24e/pg58 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Yonka Bayi -> Shure blx24e/pg58 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın