İncelemelerMikrofonlarSes SistemleriTeknoloji

Shure BLX14E/P31 Mikrofon İnceleme

Shure BLX14E/P31 Mikrofon İnceleme

Shure BLX14E/P31 Mikrofon İnceleme

Shure BLX14E/P31

Shure kalitesinin en iyisi olarak dizayn edilen headset mikrofon, kulaklık seti olarak nitelendiriliyor. Kablosuz mikrofon olarak konfor sağlayan ürün, kondenser özelliğiyle stüdyo kayıtlarında profesyonel başarı sağlar. Konferanslar, seminer ve miting gibi iletişim etkinliklerinin yanı sıra müzik ve eğlence sunumları için de idealdir.

Shure markasının geleneksel hale gelen müzik ve kalitesi, notalardan doyum sağlamanızı, tınıları keşfetmenizi ve ses berraklığı ile ekstra keyif yaşamanızı sağlar.

Shure BLX14E/P31 Özellikleri

Tek kanallı alıcı sistemde geliştirilen Shure BLX14E/P31 mikrofon, gelişmiş doğrusallık formülü ile şahane iletim aralığı sunar. Üstelik konfor sağlayan güvenli tutuş formları ile ergonomik rahatlık sağlar. Tak- çalıştır ve hızlı tarama özellikleriyle güncel teknolojilerin keyfini çıkarmanız için dizayn edilmiştir.

Kablosuz teknoloji keyfiyle yüksek performans sağlayan Shure mikrofon, vokal sesine odaklanma ve çevre gürültüleri susturma özelliğiyle şahane sunumlar kazandırır. Tarama işlevselliğini tek düğme modülünde sağlayan Shure, en iyi frekansı- en hızlı sürede bulur. Aynı hız, kanal senkronizasyonunda sağlanarak verici sistem ve seçili kanal ile optimizasyon sağlar.

Sonuç, mükemmel ses kalitesi.

Shure BLX14E/P31 Teknik Özellikleri

Eşleşme ve kombinasyon sağlanması, eğlenceyi en üst seviyede yaşamanız için en hızlı sürede gerçekleştirilir. Dayanıklı BLX1 modül; hafif, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir kazanç kontrol sistemiyle, kablosuz kullanım avantajı sağlar.

Alıcı frekans eşleşmede hız ve en iyi kombinasyon sunan Shure BLX14E/P31, kulaklıklar ve enstrümanlarla kullanıma uygundur. TQG bağlantısı ile pek çok cihaza uyumlanabilir ve kullanılabilir opsiyon sunan mikrofon, açma- kapama düğmesiyle kolaylık sağlar.

  • Kolay kurulum ve fonksiyonel kullanım
  • Sezgisel kontrol ve muazzam mikroişlemci
  • Dahili anten çeşitliliği
  • Tek dokunuşla hızlı arama etkinliği
  • Hızlı frekans bulma ve eşleşme
  • Parazit durumlarında dahi en iyi açık frekansı bulma
  • Tel kafes kulaklık ve aktif hoparlörler ile çalışma
  • Vokal kullanımlarında güvenli sunu

Özellikleriyle kablosuz mikrofon niteliği sunar.

Shure BLX14E/P31 Kullanım Avantajları

Elektrot kondenser işlevinde kalıcı şart sistemi sunan Shure BLX14E/P31 dinamik mikrofon, yalın ve berrak ses sunar. Tek yönlü olarak dizayn edilen kutup paterni, geliştirilmiş ses teknolojileriyle gürültü susturucu özelliğe sahiptir.

Ayarlama özellikleri, tasarım formları ve kablosuz gövde özelliğiyle ergonomiktir, rahattır. BLX, GLX-D ve PGX ile kullanılabilir form sunar. Dijital kablosuz sistemlerle kullanım kolaylığı ve güveni sunarken, performansta maksimum kalite sağlar.

XLR ve ¼ “çıkış konnektörleri, iki renkli ses durumu göstergesi LED ekranıyla şık ve moderndir. Uzun süreli kullanımlarda dahi performansını aynı kalitede sürdüren ve vokali yormayan tasarım özellikleriyle, güvenli kullanım sağlar. İletişim etkinlikleri ve canlı müzik etkinliklerinde en çok tercih edilen sistemlerden olan Shure, cazip fiyatıyla da favoriler arasında yer alıyor.

Kardiyoit kutup desenli yoğunlaştırıcı kartuşuyla, müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Shure BLX14E/P31 Mikrofon Fiyatı

En ekonomik mikrofon modelleri arasında yer alan Shure, performansı en netlikle sunan ve dayanıklı kasa sistemiyle avantaj sağlayan ürünler arasında yer alır. Hem avantajlı fiyatı hem de kredi kartına taksitli satış avantajı ile tercih edilen ürünler arasında yer alır. Online satış sisteminden kampanyalı fiyatları inceleyebilir, ücretsiz kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Garantili olarak satışa sunulan Shure BLX14E/P31 dinamik mikrofon, kablosuz mikrofon özelliğiyle açık ve kapalı alanlarda kullanımlara uygundur. Yalın, berrak ve net ses akışı, ses uygulamaları ve müzik uygulamalarında kullanım konforu ve çelik ızgara tasarım özellikleriyle nitelik sunar.

Shure BLX14E/P31 kablosuz mikrofon, canlı müzik merkezleri, sahneler, konserler, festivaller, konferanslar, reklam ve tanıtım etkinlikleri gibi pek çok alanda kullanılabilir.

 

Sizler için Shure BLX14E/P31 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

 

Yonka Müzik Market -> Shure blx14e/p31 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Müzikal Market -> Shure blx14e/p31 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Teknoloji Sanayi -> Shure blx14e/p31 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Online Ses Sistemi -> Shure blx14e/p31 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

Yonka Bayi -> Shure blx14e/p31 -> Tüm Shure Kablosuz Mikrofonlar

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın