İncelemelerMikrofonlarSes Sistemleri

Shure Blx Serisi Kablosuz Mikrofonlar

Shure Blx Serisi Kablosuz Mikrofonlar

Shure Blx Serisi Kablosuz Mikrofonlar

Shure blx24e/sm58

Shure blx24e/sm58 alıcısı ön tarafta bir LED kanal göstergesi ve arkada ¼ inç ve XLR konnektör çıkış terminalleri bulunan hoş görünümlü bir ünitedir. Bu düzenek, 24MHz bant genişliği boyunca 90 seçilebilir frekanstan sinyal alma kapasitesine sahiptir ve bu da kullanılabilecek net radyo dalgaları bulmak için birçok fırsat sunmaktadır.

BLX2 / SM58, geleneksel bir SM58 mikrofonundan daha büyüktür ve bu, piller ve vericinin bir yere gitmesi gerektiğinden hiç de şaşırtıcı değildir. Sessiz bir anahtara sahip olduğu gibi, susturucunun AÇIK, güç AÇIK, güç düşük veya sesin kilitli olup olmadığını bildiren çok işlevli bir LED’e sahiptir. Kilitleme özelliği, kullanıcıyı yanlışlıkla mikrofonu kapatacak şekilde tutmak istiyorsanız kullanışlıdır. Güç açıkken anahtarı 10 saniye basılı tutun ve düğmeyi kilitleyecektir.

Sistem kurulumu kolaydır: XLR çıkışından bir kabloyu miksere (normal bir mikrofon gibi) bağlanılır ve açılır. Vericiye iki adet AA pil takılabilir ve AÇIK duruma getirdiler. Pil kapağını tekrar takmadan önce verici alıcıya senkronize edilebilir. Otomatik verici kurulumu ve otomatik frekans seçimi, sistemdeki lickety-split’i eşleştirilir ve sorunsuzca kullanıma hazırlanılır.

BLX2 / SM58 kablosuz mikrofonun ses performansı, geleneksel kablolu SM58 mikrofonlarım ile aynıdır. Statik veya kesik gibi herhangi bir kablosuz problemim olmadı ve bu sistemi kullanmanın hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır.

Her kullanımdan önce yeni piller takılmalıdır, Böylece pil arızasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilir. Shure’ın 14 saat akü iddiası bulunmaktadır.

Genel Özellikler

Shure blx24e/b58, Türü: DynamicPolar Desen: KardioidOn / Off Anahtarı: (Hz) ‘den EvetFrequency Aralığı: (50 Hz) 50Frequency Aralığı: EvetSwitchable Pad: EvetSwitchable Düşük Cut: NoSwitchable Frequncies: EvetFrequency Band: UHFDiversity: YesDetachable anten: YesWireless Sistem: Vocalincl. Kelepçe: Noincl. Mikrofon Çantası: Hayır

BLX4 Alıcı Özellikleri

Shure blx14e/cvl 12’ye kadar uyumlu bir sistemdir. Mikroişlemci kontrollü dahili anten çeşitliliği bulunur. Tek dokunuşla QuickScan en iyi açık frekansı bulur. 1/4 ”ve XLR ses çıkışları bulunur. İki renk ses durumu göstergesi LED ışıkları bulunur.

BLX2 Verici Özellikleri

Güç ve pil durumu LED, Ayarlanabilir kazanç kontrolü, Hızlı ve kolay frekans eşleştirme, AA piller (dahil), 14 saat sürekli kullanım sağlar, 300 ft (100 m) çalışma alanı (görüş açısı), 1x BLX4 Alıcısı, 1x BLX2 SM58-El Verici gibi özellikleri bulunur.

Shure Blx Serisi Mikrofon Fiyatları

Shure blx serisi mikrofon fiyatları incelemesi yapıldığında çeşitli fiyat farklılıkları olduğunu göreceksiniz. Bu fiyat farklılıkları kökeni shure blx serisine dahil olan mikrofon modellerinin kendi içerisinde oluşturduğu fiyat farklılıkları olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca satıcı firma ya da kuruluşlar arasında oluşan rekabet ortamları da bu fiyat farklılıklarına sebep olarak gösterilebilir. Bunlar haricinde satıcı firma ya da kuruluşların alım miktarları ve satış kapasiteleri ürünün alış ve satış fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Shure Blx Serisi Mikrofon Tavsiyesi

Alışveriş yapmak bir ürüne değeri kadar para ödeyerek sahip olmak ya da kar ederek bir ürünü satmak anlamına gelir. Kar elde etmek sadece satıcı için geçerli değildir. Alıcı eğer gerekli araştırmaları yaparak satın alım gerçekleştirirse kar elde edecektir. Bir atasözümüz der ki: mal alırken kar edilir. Siz kıymetli okurlarımız  için Shure blx serisi mikrofon alışlarınızda maksimum kar elde edebilmeniz için en iyi internet sitelerinin linklerini derledik. Bu linkler sizi, kaliteli ve orijinal ürünlere, piyasa fiyatlarına göre en ucuz Shure blx serisi mikrofonlara, ücretsiz kargo ve hızlı gönderim seçeneklerine, güvenilir garanti şartlarına ve güvenilir internet alışverişi yapabileceğiniz internet sitelerine iletecektir. En ucuz Shure blx mikrofon fiyatları sizin iin en karlı alışveriş seçenekleriyle aşağıdaki linklerde sizleri bekliyor.

Sizler için Shure Kablosuz Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Shure blx24e/sm58 -> shure blx24e/b58 -> Shure blx14e/cvl

Müzikal Market -> Shure blx24e/sm58 -> shure blx24e/b58 -> Shure blx14e/cvl

Teknoloji Sanayi -> Shure blx24e/sm58 -> shure blx24e/b58 -> Shure blx14e/cvl

Online Ses Sistemi -> Shure blx24e/sm58 -> shure blx24e/b58 -> Shure blx14e/cvl

Yonka Bayi -> Shure blx24e/sm58 -> shure blx24e/b58 -> Shure blx14e/cvl

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın