İncelemelerMikrofonlarSes Sistemleri

Sennheiser Mikrofonlar

Sennheiser Kablolu ve Kablosuz Mikrofonlar İnceleme

Sennheiser Kablolu ve Kablosuz Mikrofonlar İnceleme

Sennheiser Mikrofon

Sennheiser mikrofonlar canlı vokal için oldukça iyi mikrofon çeşitlerine sahiptir. Süper kardioid mikrofonları, eklenen saydamlığı elde etmek için özel olarak uyarlanmış bir frekans yanıtına sahiptir. Neredeyse frekanstan bağımsız bir kutup modeli, geribildirimden önce inanılmaz derecede yüksek kazanç sağlar ve renklendirilmemiş eksen dışı yanıt sağlar. Yeni sağlam gövdesi çelik hasır ızgaraya, şok emici bir kapsülü ve humus kazıyıcı bir bobine sahiptir. Sapında girintili bir gürültülü açma / kapama anahtarına ve yakınlık etkisini iyileştirmek için dahili elektroniklere sahiptir. Sennheiser markasının bu zamana kadar biriktirdiği güven ve teknolojik gelişmeler sayesinde kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Mikrofonlar sınıfında piyasadaki yeri tartışılamaz olmakla beraber kullanıcılar tarafından yapılan olumlu yorumlar ve kullanıcılar tarafından öneriliyor olması piyasada verdiği güvenin kanıtı niteliğindedir.

Yapım

Sennheiser kablosuz mikrofon serisi mikrofonlarının bir kısmı, yolda yaşamak için zor bir mikrofon isteyen müzisyenler için üretiliyor. Bu cephedeki mikrofonlar sağlam bir metal gövdeye ve gelişmiş bir şok montaj tasarımına sahiptir. Ve özellikle ağır olmadığı halde, yaklaşık bir pound’a geldiğinde, mikrofon sağlam ve çok iyi inşa edilmiş hissediyor.

Özellikler

Sennheiser telsiz mikrofon ortalama vokal sahne mikrofonuna benzer özellikler sergiler. Nominal 350 ohm empedansı ile mikrofon, bu alanda iyi çoğunluktaki diğer sahne mikrofonlarıyla eşittir. Kardioid pikap deseni, hoparlör ve monitörlerin yakınında bile geri bildirim azaltmaya yardımcı olur. Bütün bunlar, bu tip mikrofonlar için standart ücret olsa da, e935’i birbirinden ayıran özellik, mükemmel genişletilmiş frekans yanıtıdır (40 – 18.000 Hz), vokallerle mükemmelleşen artırılmış hassasiyet ve gerçekçi ses üretimi sağlar. Biraz daha fazla. Diğer özellikler standart XLR-3 konnektörleri ve bir hum-telafi bobini içerir. Aynı zamanda bir saklama çantası ve klipsi ile birlikte gelir.

Ses

Gürültülü, temiz ve nettir. Senheiser mikrofon daha net bir netlikte, çok daha farklı bir mikrofondur, çok daha parlak ve daha sıcak olması bir avantajdır. Hassas bir mikrofon olmak için, aşırı kullanımdan kaynaklanan gürültüye dikkat etmeniz gerekir. Bu büyük bir sorun değil, ancak bu biraz kendini kısıtlama ile düzeltilebilir. Geri besleme reddi de çok etkileyiciydi, özellikle gürültülü ortamlarda bile sürekli temiz vokaller verebilir.

Karar

Birçok rekabete sahip çok kalabalık bir alana sahip olmasına rağmen, Sennheiser kablosuz mikrofonlar, kalite yapısı ve farklı frekans yanıtları sayesinde kendini farklılaştırmayı başarıyor. Yüksek çıktısı ve hassasiyeti, daha disiplinli vokal ve işlem gerektireceği anlamına gelirken, güçlü, temiz ve parlak vokaller için küçük bir fiyattır.

Sennheiser Mikrofon Fiyatı

Sennheiser mikrofon fiyatı araştırması yapıldığı zaman aynı model mikrofonlar için bile farklı satıcılarda farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Bu fiyat farklılıklarının sebebi mağazalar ve firmalar asındaki rekabbetin getirisi olarak görülebilir. Aynı zamanda firamalar bu ürünler alırken normal alım fiyatlarından daha da düşük fiyatlara alım yapabilmektedirler. Bunun sebebi ise yüksek miktarlı alımlar yapabilmeleridir. Bu sayede kar oranı değişmeden daha ucuz sennheiser mikrofon satışı yapabilmektedirler. Ayrıca satış kapasitesi çok yüksek satıcılar sürümden kazanmak olarak tabir ettiğimiz yöntemlerle daha düşük kar marjı ile daha fazla ürün satarak kazançlarında düşüş sağlamadan daha ucuz sennheiser mikrofon satışı yapabilmektedirler. Piyasa fiyatları göz önünde bulundurulduğu zaman çok absürt şekilde düşük fiyatlarla karşılaşırsanız dikkatli olun çünkü bu mikrofonlar replika yani orijinal olmayan, sahte mikrofonlar olabilir.

Sennheiser Mikrofon Tavsiyesi

Sennheiser marka mikrofonlar özel mikrofomlardır. Bu özel mikrofonlar sizleri yarı yolda bırakmayacak ses sistemi ürünlerindendir. Sennheiser mikrofon tavsiyesi yaparken size önerimiz bu mikrofonları nereden aldığınıza dikkat etmelisiniz. Ürünü İnternet ortamından satın alacaksanız güvenilir alışveriş siteleri tercih etmelisiniz. Dolandırıcılık mağduru olmanız korkunç bir durum olur. Satın alacağınız ürünün orijinalliğinden emin olmalısınız. Garanti durumunu sorgulamalı ve teknik destek verebilecek kurumlarla çalışmalısınız. Ayrıca ücretsiz ve hızlı kargo seçenekleri de sizlere ekstra avantajlar sağlayacaktır. Piyasa araştırması yapmalı ve en ucuz ürünleri seçmelisiniz. Bu ve bunun gibi birçok dikkat edilmesi gereken kriterler bulunmaktadır. Sizin yerinize bu kriterleri göz önünde bulundurarak bazı İnternet sitelerini seçtik. Sennheiser mikrofon incelemesi yazımızın en alt kısmında sizler için seçtiğimiz güvenilir alışveriş sitelerinin linklerini paylaştık. Mutlu, güven içerisinde ve karlı alışverişler.

Sizler için Sennheiser Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market                Sennheiser mikrofon -> Sennheiser Kablosuz Mikrofon

Müzikal Market                           Sennheiser mikrofon -> Sennheiser Kablosuz Mikrofon

Teknoloji Sanayi                          Sennheiser mikrofon -> Sennheiser Kablosuz Mikrofon

Online Ses Sistemi                    Sennheiser mikrofon -> Sennheiser Kablosuz Mikrofon

Yonka Bayi                                    Sennheiser mikrofon -> Sennheiser Kablosuz Mikrofon

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın