Cami Ses SistemleriHoparlörlerİncelemelerTeknoloji

Sammi Ünit Fiyatları

Sammi Ünitler, Sammi Nsu 75B, Nsu 80G, Nsu 100B

Sammi Ünitler, Sammi Nsu 75B, Nsu 80G, Nsu 100B

Sammi NSU 80g, Sammi NSU 75b, Sammi NSU 100b

Sammi, Kore teknolojisini kullanan ve sesi ileri atabilme yeteneğine sahip olan hoparlörler ve cihazlar üretmektedir. Genellikle bu markanın cihazları, cami ve minarelerde tercih edilmektedir. Camilerde sesin geniş bir alana kolaylıkla yayılmasını sağlayan Sammi Ünit hoparlörleri, net bir ses dağılımını da beraberinde getiriyor. Hoparlör patlamasından şikayetçiyseniz, bu durumda birçok kişinin Sammi Ünit markalı hoparlörleri tavsiye edeceğini görebilirsiniz.

Sammi Ünit Hoparlörler

Sammi Ünit markası, Kore teknolojilerini kullanan bir markadır. Bu alanda ürettiği ürünlerin hemen hemen tamamında sesi ileri atabilme yeteneğine sahip olan hoparlörler üretiyor. Bu da kullanım alanında sesin hoparlörden çok daha net ve geniş bir alana dağılımını sağlayan en önemli özelliktir. Türkiye’de özellikle camiler tarafından tercih edilen ve kullanılan Sammi Ünit hoparlörleri, orijinal ürünler olarak sizlerle buluşuyor. Ses seçeneklerine göre farklı modellere ayrılan cihazlar, daha yüksek bir ses elde etmek istiyorsanız ek bazı özellikleri içeriyorlar. Kutu içerikleri hazır ve kablolu gelen Sammi Ünit hoparlörlerinde, minareye hazır uygulama yapabilmeniz mümkün olabilmektedir. Ayrıca okul bahçelerinde veya açık alan seslendirmelerinin tamamında yüksek ses özellik imkanları sundukları için de Sammi Ünit cihazları tercih edilmektedir.

Sammi Ünit Ses Özellikleri

Sammi Ünit markalı hoparlörlerde, tercih edilen modele göre farklı ses özellikleri alabilmektesiniz. Güç kapasitesiyle birlikte değişen ses özellikleri, seslerin dağılımında da farklı imkanlara yer veriyorlar. Örneğin Sammi NSU 75b modelinde, 2 kilometrelik bir mesafeye kadar sesi atabilme yeteneği kullanıcılara sunulmaktadır. Bu da, net ses karakterleriyle birlikte minareye takacağınız bir Sammi Ünit hoparlörle geniş bir alana sesin dağılımını sağlayabiliyor. Neredeyse her Sammi Ünit hoparlör modeliyle sesi uzağa atabilme yeteneğinin sunulduğunu görebilirsiniz.

Sammi NSU 80g Özellikleri

Sammi Ünit üretimi modeller arasında yer alan ve minarelerde kolaylıkla kullanabileceğiniz Sammi NSU 80g hoparlör ile 75 Watt’lık bir güç kapasitesi sağlanmaktadır. Sesi uzağa atma özelliğinin bu modelde de yer aldığı görülmektedir. Empedans değerinde 8 OHm, frekans cevabında ise 250-4500 Hz seçeneklere yer veriliyor. Modeldeki hoparlörün yarı çapı hemen hemen her seçeneğinde 124×94 mm olarak belirlenmektedir. Dökme çinkodan üretilen ve ağırlığı son derece uygun olan CE Belgesine sahip hoparlörden istenilen ses kapasitesi 128 desibele kadar alınabiliyor.

Sammi NSU 75b Özellikleri

Sammi markasının en çok tercih edilen ünit hoparlörlerinden bir tanesi olan 75b modeliyle birlikte, 75 Watt değerinde bir gerçek güç kapasitesi kullanıcılara sunulmaktadır. Kore’de üretilen ve müşterilere sunulan bu ürün de sesi uzağa atma özelliklerini içeriyor. Yaklaşık 2 kilometrelik bir mesafeye kadar sesi uzağa atabilen 75b modelinde, 128 desibellik güçte yüksek bir ses kalitesini elde edebilmeniz mümkündür.

Sammi NSU 100b Özellikleri

Sammi markası bünyesinde yer alan ve genellikle kazanlı ünit hoparlörle birlikte satın alabileceğiniz Sammi NSU 100b modelinde, alüminyum bir kazan kutu içeriğinde yer alıyor. 100 Watt olan ünit hoparlör modelinin 16 OHm dirence sahip olduğu görülmektedir. Diğer modellere göre daha yüksek bir desibel özelliği sağlayan bu modelde, 134 desibellik kaliteli ve güçlü bir ses alınabiliyor. Frekans cevabının 140-5000 Hz olduğu ve 50 mm membran ile birlikte toplam ağırlığının dökme çinko olmasına karşın yaklaşık 3 kg olduğu görülmektedir. Bu modelin kutu içeriği yalnızca hoparlörden ibaret olmayıp, ayrıca alüminyum kazan da çoğu seçenekte kutu içeriğine dahil ediliyor. Seçeceğiniz herhangi bir Sammi Ünit hoparlör modelini cami, okul ya da herhangi bir açık alan etkinliğinde kolaylıkla kullanabilmeniz mümkündür.

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın