HoparlörlerSes Sistemleri

Rcf Art 715A Aktif Kabin Hoparlör

Rcf Art 715A Aktif Kabin Hoparlör Fiyatı ve Özellikleri

Rcf Art 715A Aktif Kabin Hoparlör Fiyatı ve Özellikleri

Rcf Art 715a

Rcf art 715a, DJ’ler, solo müzisyenler, müzik grupları, barlar ve barlar dahil olmak üzere çok çeşitli canlı müzik uygulamaları için uygun, 15 inçlik 2 yollu aktif bir PA hoparlördür. Bu üstün kaliteli PA hoparlörü ergonomik bir tasarıma sahiptir ve özenle tasarlanmış oranlar ile sizi her yere taşımayı ve yanınızda taşımayı kolaylaştırır. Fantastik çok amaçlı tasarımı, hoparlörün bir standın, subwoofer’ın üstüne monte edilmesine veya hatta bir sahne monitörü olarak kullanılmasına izin verir. ART 715-A MK4, yeni nesil 2 yollu Class-D fansız amplifikatör, yüksek güçlü 15 “woofer ve en son kompresyon sürücü teknolojisi ve yeniden tasarlanmış ön ızgara ile donatılmıştır.

Genel Özellikleri: rcf art 715 aktif kendi kategorisinde eşsiz bir üründür. Özel tasarlanmış kubbeli ve yüksek güçlü ses bobinli profesyonel sıkıştırma sürücüsü, benzersiz vokal berraklık ve ses projeksiyonu sunar. 15 “neodymium woofer, son derece doğrusal bir tepki ve hassas, derin düşük frekans kontrolü sunar. Dönüştürücüler, en gelişmiş montaj teknolojileri kullanılarak üretilir. Amplifikatör, 1400 watt sağlar ve çaprazlama, eşitleme, fazın bakımını yapan bir DSP tarafından kontrol edilir. Kontrol, yumuşak sınırlama ve hoparlör korumaları.

Güç Kaynağı Bölümü: RCF’nin Class-D güç amplifikatörü teknolojisi, yüksek verimlilikle çalışan büyük performansı hafif bir çözüme dönüştürür. D sınıfı amplifikatörler, ultra hızlı saldırı, gerçekçi geçici yanıt ve etkileyici ses performansı sağlar. Amplifikatör, nakliye sırasında sadece amplifikatörü stabilize etmeyen, aynı zamanda fansız ısı yayılımına yardımcı olan katı bir mekanik alüminyum yapıya sahiptir. Tüm Art 7 serisi amplifikatörler, maksimum çıkış ve minimum taşıma ağırlığını üretebilmek için SMPS güç kaynağı bölümüne sahiptir.

Ek Özellikler:

-130 dB Maks SPL

-1400 WATT 2 yollu tepe gücü

-Yenilikçi DSP İşleme

-1 “Sıkıştırma Sürücüsü, 1.75” v.c.

-15 “Woofer

-90 ° x60 °, geniş dispersiyon sabit yönelim boynuzu

-FiRPHASE Teknolojisi

Uygulamalar:

-Kompakt canlı ses takviyesi

-Taşınabilir PA

-Ön dolum ve yan dolgu

-Oditoryum, Kulüpler, Balo Salonu, Kurumsal AV, Tiyatro

Akustik Özellikler

Frekans Cevabı -3 dB: 45 Hz ÷ 20000 Hz

Maksimum SPL: 130 dB

Yatay kapsama açısı: 90 °

Dikey kapsama açısı: 60 °

Sıkıştırma Sürücüsü: 1 “, 1.75” v.c.

Woofer: 15 “, 2,5” v.c.

 

Sizler için Rcf Art 715A Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Rcf Art 715 Fiyatı

Müzikal Market -> Rcf Art 715 Fiyatı

Teknoloji Sanayi -> Rcf Art 715 Fiyatı

Online Ses Sistemi -> Rcf Art 715 Fiyatı

Yonka Bayi -> Rcf Art 715 Fiyatı

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın