AnfilerCami Ses SistemleriİncelemelerOkul Ses SistemleriSes SistemleriTeknoloji

Osawa Ses Sistemleri

Osawa Ses Sistemi Fiyatları

Osawa Anfi, Mikrofon ve Hoparlörler

Osawa Ses Sistemleri

Farklı ses sistemi ürün kategorilerinde başarılı ürünleri olan Osawa, hoparlörlerden mikrofonlara kadar çok çeşitli ürün seçeneklerine sahip olan bir firmadır. Trafolu alçıpan hoparlörü, trafosuz alçıpan hoparlörü, sütun hoparlör, duvar hoparlörü, stereo anfi sistemleri gibi ürünler üretmektedir. Firmanın bazı ürünlerini paket sistem seçenekleriyle alabilmektesiniz. Bu sayede anfi, hoparlör ve mikrofon sistemlerini tek bir paket halinde kullanıma hazır olarak edinebiliyorsunuz.

Osawa Anfileri

Osawa üretimi anfiler, bazı seçeneklerde mikrofon ve hoparlör ses sistemleriyle birlikte paket halinde piyasada yer alabilmektedir. Tekli ürünlerde ise benzer birtakım özellikler anfilere eklenmektedir. Bu benzer özelliklerin haricinde güç seçeneklerinde ve otomatik ya da manuel kontrollerde farklı opsiyonlara sahip olabilmektesiniz.

Osawa anfi modellerinde Bluetooth kontrolüne standart olarak yer verilmektedir. Tiz, bas veya balans gibi kontrol mekanizmalarına cihazlar üzerinde yer verilmektedir. Ayrıca manuel eko ayarlaması da yine anahtar kontroller ile yapılabiliyor. Ekranlı olan anfilerde, mikrofon jaklarına yer veriliyor. Böylelikle ekstra aparatlarla birlikte anfileri kullanabiliyorsunuz.

Osawa Hoparlörleri

Osawa üretimli pek çok farklı çeşitte hoparlör bulunmaktadır. Bunları trafolu alçıpan, trafosuz alçıpan, sütun, duvar, sıva üstü, kağıt hoparlörleri gibi seçeneklerle kullanabiliyorsunuz. Ses seçenekleri ve Watt ayarları hemen hemen her Osawa hoparlör seçeneğinde farklı olmakla birlikte, bazı seçenekleri ikili veya üçlü takımlar halinde alabilme imkanınız olabilmektedir. Ayrıca kullanılacak alana göre renk, şekil ve santim çapında boyut belirleyebilme imkanınız vardır.

Osawa Mikrofonları

Osawa’nın mikrofon seçeneklerinde ürettiği ürünler kablolu mikrofonlar, kürsü mikrofonları ve mikrofon sehpaları gibi farklı seçenekler içermektedir. Kablolu olan Osawa mikrofon seçenekleri, dinamik bir ses sağlamak için üretilmektedirler. Kablo özellikleri, genellikle 4.5 metrelik bir uzunluğa sahiptir ve bu da dinamik mikrofonları istediğiniz şekilde kullanmanıza imkan tanımaktadır. Osawa mikrofonlarında OHm direnci, dinamik mikrofonların kullanım alanına göre içeriklerinde değişebiliyor. Ancak genel olarak bütün Osawa mikrofonları incelendiği zaman, 600 OHm direnciyle karşılaşabilmektesiniz. Bu da kaliteli bir ses almak için yeterli bir faktördür.

Osawa OSW-8T Hoparlör

Bu hoparlör, ikili takım olarak satılmaktadır ve sütun kullanımı için uygundur. Plastik malzemeden üretilen bu ikili hoparlörlerde 20 santimlik bir boyuta yer verilmektedir ve 2 yollu bir giriş sağlanmaktadır. 220 Watt’lık maksimum güç kapasitesinde kullanılabilen hoparlörlerde, 8 OHm’luk direnç seviyesi belirlenmiştir. Trafolu olan bu modelin, istenilen hemen hemen her işlemde kullanılabilme imkanı vardır. Hoparlörlerin arka panelinde giriş jakları bulunur ve güç hattı bu giriş jaklarına bağlanabilir.

Osawa OSW-61 Mikrofon

Dinamik kablolu vokal mikrofonları konusunda farklı ürün seçeneklerine sahip olan Osawa’nın en iyi ürünlerinden bir tanesi, Osawa OSW-61 dinamik mikrofonudur. 4.5 metrelik bir kabloyla gelen bu mikrofonu, kablolu olarak kullanabilmektesiniz. 600 OHm direnç bu mikrofon seçeneğinde de karşımıza çıkıyor ve mikrofonu üzerinden güç için kontrol edebildiğiniz bir Aç/Kapat düğmesine yer veriliyor. Siyah ızgaralı tasarımıyla birlikte kullanışlı bir modeldir.

Osawa AV-299 Anfi

Anfi seçenekleri arasında birçok özelliğe yer veren bu model, uygun fiyatıyla tercih edebileceğiniz Osawa anfilerinden bir tanesidir. USB ve MP3 girişlerine yer veren anfide, 160 Watt’lık bir stereo ses gücüne yer verilmektedir. Bu da kaliteli bir şekilde cihazdan istenilen sesi elde edebileceğiniz anlamına geliyor. Anfide, iki adet mikrofon girişi bulunmaktadır ve panel alüminyumdan imal edilmiştir. Tiz, bas ve balans ayarlamalarının yanında manuel eko seçeneklerine de yer veriliyor. Böylelikle müziği istenilen netliğe ayarlama imkanınız olmaktadır. AUX kablolarıyla birlikte PC ve tablet gibi ortamlara kolay bağlantı sağlamaktadır.

Sizler için Osawa ses sistemi satan Güvenilir siteleri Listeledik

Yonkamuzikmarket.com -> Osawa ses sistemleri -> Osawa anfi -> Osawa Hoparlör -> Osawa Mikrofon

Muzikalmarket.com -> Osawa ses sistemleri -> Osawa anfi -> Osawa hoparlör -> Osawa mikrofon

Teknolojisanayi.com -> Osawa ses sistemleri -> Osawa anfi -> Osawa hoparlör -> Osawa mikrofon

Onlinesessistemi.com -> Osawa ses sistemleri -> Osawa anfi -> Osawa hoparlör -> Osawa mikrofon

Yonkabayi.com -> Osawa ses sistemleri -> Osawa anfi -> Osawa hoparlör -> Osawa mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın