İncelemelerStandlarTeknoloji

Org Sehpaları

Org Sehpası ve Org Klavye Standları

Org Sehpası ve Org Klavye Standları

Org Standı

Düğün salonlarında, açık hava düğünlerinde, kır düğünlerinde ve konserlerde org standı kullanılmaktadır. Org stantları, yüksekliği ayarlanabilen şekilde ve ayaklı olarak üretilir. Diğer bir deyişle canlı müzik yapılan alanlarda, sanatçıların rahat kullanımını sağlayan stantlardır. Org standı, org sehpası olarak da adlandırılır. Org stantlarının bir kısmı oturma pozisyonuna göre sadece org için üretilmiştir. Bazı org standı modellerinde ise mikrofon, laptop ve klavye koymak için oluşturulmuş olan özel bölmeler bulunur. Sanatçının, canlı performansında kullanacağı ve gereksinme duyduğu nota sayfası, mikrofon gibi tüm detaylar bu org sehpası üzerinde bulunmaktadır.

Org Standı Özellikleri

Org stantlarının ortalama ağırlığı 10 kg’dır. Ebatları ise org stant modellerine göre değişiklik gösterir. Alt aksanında 3 noktası yere basan ayak kısmı bulunur. Bu ayaklarda ayarlanabilme ve katlanabilme özelliği mevcuttur. Kol koyma aparatının bulunduğu org sehpaları, kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sanatçının kendi boyuna yada kullanımına yönelik olarak ayarlayabildiği org stantları, elektrostatik boya ile kaplanmış, metal levhalardan üretilmiştir.

Robot Org Stantları

Sanatçıların en kolay kullandığı org standı modeli olan robot org sehpası kol koyma yeri, mikrofon sabitleme bölümü ve laptop koyma yeri bulunan stantlardır. Bu stantlarda tüm kullanım sanatçıya aittir. Nota okuma bölümü ve mikrofon bölümü sanatçının kendisinin istediği ölçüler doğrultusunda ayarlayabilmesine yönelik tasarlanmıştır. Ayrıca robot org sehpası ayak kısmı da yükseklik yönünden ayarlanabilmekte, sanatçının oturur veya ayakta iken kullanımına uygun olmaktadır. Canlı performans sergileyen sanatçıların kendi kullanımlarına uygun olan bu org stantları, ayrıca enstrüman çalan ve arka planda bulunan müzisyenlerce de kullanılır. Org stantları 10 kiloya yakın ağırlığı taşıyabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca robot org sehpalarının çift katlı ve tek katlı modelleri bulunur.

Org Standı Fiyatları

Org stantları fiyat açısından farklılıklara sahiptir. Fiyatlarındaki farklılığın sebebini, modellerinin özellikleri belirlemektedir. Tek katlı org sehpası ile çift katlı org sehpasının fiyatı aynı değildir. Org sehpaları üretildikleri malzemelerin kalitesine, kol koyma aparatı bulunmasına ve org sehpasının robot org sehpası olmasına göre, 150 TL ile 750 TL fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Çaprazlı org sehpasının fiyatı 150 TL iken laptopluklu org sehpasının fiyatı 980 TL’dir.

 

Sizler için Org Sehpası Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Org Sehpası

Müzikal Market -> Org sehpası

Teknoloji Sanayi -> Org sehpası

Online Ses Sistemi -> Org sehpası

Yonka Bayi -> Org sehpası

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın