İncelemelerOkul Ses SistemleriTeknoloji

Okul Ses Sistemleri

Okul Ses Sistemleri

Okul Ses Sistemleri

Okul Ses Sistemleri ​​​​​​

Okul ses sistemleri genel olarak okullardaki ders saatleri ve teneffüs saatlerini ayarlamakta da kullanılır. Anons, tören, konferans sesleri gibi özel durumları da barındırmaktadır. Okul ses sistemleri özenle seçilmeli ve doğru karar verilmedir. Okuldaki eğitim günlerinin programlı bir şekilde ilerlemesi için bu ses sisteminin doğru ayarlanması gerekmektedir. Öğrencilerin adapte olabileceği bir ses sistemi her zaman için en kaliteli yoldur.

Okul Ses Sistemi Parçaları Nedir?

Okul ses sistemi parçaları amfi mikserler, hoparlörler, kablolu ve kablosuz olmak üzere mikrofonlar, mini anfiler ve zil saatleri başta olmak üzere birçok cihaz ve programa ayrılabilir. Doğru ses sistemi için birbiri ile uyumlu doğru ses sistemi parçalarının seçilmesi şarttır.

Okul Zil Ses Sistemi

Okullardaki zil sesinin sistemi derse giriş, dersten çıkış saatlerini, teneffüs saatlerini önceden ayarlayabileceğiniz bir program dahilinde işleyen elektronik bir cihazdır. Sürekliliği olan bu sistem dahilinde her gün istenilen vakitte derse giriş ve çıkışlar kontrol edilir. Bu sistemin içine USB bağlantısı ile istenilen zil sesi melodisi konulabilir ve uygulanabilir.

Okul Ses Sistemi Fiyatları

Okul ses sistemi fiyatları genel olarak aynıdır. Her okulun bütçesine uygun olarak tasarlanmış onlarca okul ses sistemi vardır. Okul anfisi, okul hoparlörü gibi okul ses ekipman sistemleri okul ses sistemi fiyatları arasında yerini almaktadır. Duvara asılabilen kabin hoparlör fiyatları 800 Türk lirası gibi bir miktar ile başlayıp daha fazla da artabilmektedir. Yine aynı şekilde ayaklı kabin hoparlör fiyatı ise 1000 Türk lirası gibi başlayıp daha da artış gösterebilmektedir.

Kablolu el mikrofonları 100 Türk lirası gibi bir miktarda iken aynı şekilde kablosuz el miktarları da bu miktarlar civarında satışa sunulmaktadır. Bunların yanı sıra iç ve dış anfi hoparlör sistemi paketi yaklaşık olarak 8000 Türk lirası civarında başlayıp isteğe göre artış gösterebilmektedir. Okul zil sesi programı ise 300 Türk lirası gibi bir miktar ile başlamaktadır. Bütün malzemelerin toplu bir şekilde alınması halinde yani full paket şeklinde alındığı durumlarda normal fiyatlara göre daha uygun bir miktar elde edilebilir. Bu çoğu alıcı tarafından tercih edilen durumdur.

 

Sizler için Okul ses sistemi Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Okul ses sistemleri

Müzikal Market -> Okul ses sistemleri

Teknoloji Sanayi -> Okul ses sistemleri

Online Ses Sistemi -> Okul ses sistemleri

Yonka Bayi -> Okul ses sistemleri

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın