İncelemelerSahne Işık Sistemleri

Moving Head Robot Işıklar

Moving Head Robot Işıklar Fiyat ve Özellikleri

Moving Head Robot Işıklar Fiyat ve Özellikleri

Moving Head Robot Işık Nedir?

İsminden de anlaşıldığı üzere otomatik hareket kabiliyeti olan moving head robot ışıklar ışık sistemi ürünü modellerinden birisidir. Moving head, İngilizce bir isim olmakla beraber oynar baş, hareketli kafa anlamlarına gelmektedir. Her türlü sahne ışıklandırmalarında kullanılan bu ışıklar özellikle disko ve gece klübü ya da konser sahneleri gibi ortamlarda kullanılır. Diğer ışık sistemlerinden farklı olarak sabit ışık yansıtmak yerine ışıklandırma yapılan kafa kısmının hareketli olması sayesinde ışığın yönünün otomatik olarak değiştirme yeteneğine sahip ışık sistemi ürünleridir.

Robot Işık

Düğün salonları ve ya diğer bar ve disko gibi eğlence salonlarında farklı şekillerde hareketli ışıklandırma sistemleri olarak robot ışık kullanılıyor. Bu tür eğlence merkezlerini hareketlendirmek için bu tür ışık sistemi ve ses sistemleri olmazsa olmazlardandır. Eğlence mekanı işletmecileri bu tür robot ışık gibi ışıklandırma sistemlerini işletmelerine uygun olan bazı özelliklere göre seçiyorlar. Eğlence hizmetleri sektöründe kullanılan ses ve ışık sistemlerinin pek çok çeşitleri ve modelleri bulunuyor.

Beam Robot Işık Özellikleri

Eğlence işletmecilerinin en çok aradıkları özelliklerin pek çoğu beam robot ışık sisteminde bulunuyor. Fraklı fonksiyonlarda ve farklı amaçlarda rahatça kullanılabilen beam robot ışık sisteminin özellik dolu kompakt hareketli kafası 15 W olup dört renkli RGBW LED’lerle donatılmıştır. Bu aparat uzaktan kumanda ile de kablosuz bir şekilde rahatça çalışabiliyor. Otomatik olarak ses duyarlı sistemi ile göz alıcı gösteriler oluşturmak en ideal olanıdır. Üzerinde bulunan ses sensörleri sayesinde müziğin ritmini otomatik olarak algılar ve müziğin ritmine uygun hareketler sergileyebilir. Bu sayede sahne şovlarını çok daha etkileyici bir görsel şölen olarak sunmayı sağlar. Eğlenceye çok daha farklı bir boyut getirir.

Led Robot Özellikleri

Eğlence mekanları dışında bazı özel etkinliklerde de kullanılan ışıklı sistemler arasında parti salonlarında aranan Led robot sistemleridir. Özel parti etkinliklerinde genel sahne aydınlatması için kullanılan sabit duran ışıklardan değişik olarak daha farklı bir atmosfer yaratmak için kullanılan bu tür robot ışık sistemleri artık her tür ortamda be bütün eğlence mekanlarının bir parçası haline gelmiştir.

Parti organizasyonlarında klasik toplantı havasından ziyade çok havalı bir ortam yaratmak için led robot ışık sistemleri tercih ediliyor. Özellikle de özel organizasyonlarda şov ağırlıklı bir parti ve ya eğlence düşünülüyorsa kullanılabilecek çok fraklı modellerde farklı özelliklere sahip robot ışık kiralama olanağı da bulunuyor.

Eğlence düzenleyen organizatörlere bir seferlik bir kullanım için daha uygun fiyatlar ödeyerek bu tür ışık sistemlerini kiralamak onlara daha cazip geliyor. Doğum günü partilerinde kına eğlencelerinde veya havuz partilerinde sıkça kullanılan bu tür ışık ve ses sistemleri kalıcı mekanlar için satın alınmak istenirken bazı özel durumlarda da kiralamak isteyen müşterilerde mağdur olmamaktadır. Bu sistemleri satan firmalar istenilen mekana bu sistemleri kurarak düzenlenen partilere renk katarak eğlenceli bir şov ortaya çıkarmış oluyorlar.

Moving Head Işık Fiyatı

Moving head ışık fiyatı incelemesi yaptığımız zaman fiyat farklılıkları ile karşılaşmaktayız. Hem geniş bir ürün yelpazesi sunan moving head ışıkları hem de kendi içerisinde aynı üründe bile farklı satıcılarda farklı fiyatlarla karşılaşılması olağandır. Bu fiyat farklılıklarına sebep olan bazı nedenler bulunur. Bu nedenler, ışık markası, ışık üretim yeri yani menşeyi, ışık kalitesi, ışık üretimine kullanılan çeşitli malzemelerin kalitesi, ürün orijinal olma durumu ve satıcılar arasındaki rekabet ve satış kapasitesine bağlı sebepler olarak açıklanabilir. Elbette ucuz moving head ışık fiyatları bulmak mümkündür ama kalite ödediğiniz ücret kadar artacaktır.

Moving Head Işık Tavsiyesi

www.teknolojimuzik.com olarak, Moving head ışık tavsiyesi yapabilmek adına incelemelerde bulunduk. Bu incelemeleri siz değerli okuyucularımızın daha bilinçli ve daha karlı bir alışveriş yapabilmenizi amaçlayarak yaptık. Sizler için yazımızın en alt kısmında bazı satıcı internet sayfası linklerini paylaştık. Bu linkler güvenilir alışveriş yapabileceğiniz, teknik destek açısından sorun yaşamayacağınız, orijinal ve kaliteli ürünler bulabileceğiniz, hızlı ve ücretsiz kargo imkanı sağlayabilen sitelerin linklerinden oluşmaktadır. Gözünüzü kapatıp güven içinde alışveriş yapabileceğiniz o linkler sizlerle… Mutlu ve karlı alışverişler.

 

Sizler için Moving Head Robot Işık Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market              Robot Işık Fiyatları

Müzikal Market                         Robot Işık Fiyatları

Teknoloji Sanayi                        Robot Işık Fiyatları

Online Ses Sistemi                   Robot Işık Fiyatları

Yonka Bayi                                   Robot Işık Fiyatları

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın