Cami Ses SistemleriHoparlörlerİncelemelerKaraoke MikrofonlarMikrofonlarOkul Ses SistemleriSes SistemleriTaşınabilir Ses SistemleriTeknoloji

Mikrofonlu Hoparlör Fiyatları

Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör Fiyatları

Mikrofonlu Hoparlör Taşınabilir mikrofonlu hoparlör sistemleri, kablolu ve kablosuz mikrofon dizaynları ile iki farklı seçenek sunar. Taşınabilir ses sistemi kapsamında olan hoparlör sistemleri, tekli ya da ikili mikrofon setleri ile her alanda yayın olanağı sağlar. Teknolojik tasarım özellikleri, çekim alan özellikleri, dijital panelleri ile birbirinden farklı modellerde geliştirilen ürünler, genelde çek çek sisteminde tasarım edilir.

Mikrofonlu Hoparlör

Taşınabilir mikrofonlu hoparlör sistemleri, kablolu ve kablosuz mikrofon dizaynları ile iki farklı seçenek sunar. Taşınabilir ses sistemi kapsamında olan hoparlör sistemleri, tekli ya da ikili mikrofon setleri ile her alanda yayın olanağı sağlar. Teknolojik tasarım özellikleri, çekim alan özellikleri, dijital panelleri ile birbirinden farklı modellerde geliştirilen ürünler, genelde çek çek sisteminde tasarım edilir.

Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör Sistemleri

Bavul tipi taşınabilir hoparlör ve çek- çek hoparlör sistemleri, açık alanlar ve kapalı mekanlarda ses yayını yapılması için yüksek kalite sunar. İletişim etkinliklerinde, müzik yayınlarında kullanılan hoparlör sistemleri, elektrik bağlantısı olmayan alanlarda da kullanım avantajı sağlar.

Doldurulabilir batarya sistemleri, aux girişleri, ses çıkış ve mikrofon kalite özelliklerine göre farklı modüllerde geliştirilen mikrofonlar, telsiz ya da kablolu mikrofon özellikleri sunar. El mikrofonları, yaka mikrofonları ve headseat gibi farklı seçeneklerde üretilen mikrofon çeşitleri bulunmaktadır.

Mikrofonlu Hoparlör Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Taşınabilir mikrofonlu hoparlör sistemleri, istenilen tüm alanlarda kullanılabilir. Batarya seçenekleri ile 5 saatten fazla yayın yapabilme olanağı sağlar. Konserlerde, tiyatro ve gösteri merkezlerinde, okullarda, festivallerde, organizasyonlar, düğünler, piknikler, satış alanları, fuar ve tanıtım alanları, pazarlar, gezi ve turlar gibi yüzlerce alanda kullanılmaktadır.

Müzik çalışmalarında ve açık hava etkinliklerde kullanım avantajı sağlayan taşınabilir hoparlör sistemleri, genellikle 200 watt güç kapasiteleriyle tercih edilmektedirler. El mikronları ile tekli ya da ikili kombinasyon şeklinde oluşturulan setler, portatif ses sistemi olarak değerlendirilir. Kullanım alanları oldukça kapsamlıdır.

Mikrofonlu Ses Sistemlerinde En İyi Modeller

Zirve güçleri ve gerçek güç kapasitelerine göre değerlendirilen mikrofonlu ses sistemleri, UHF band kablosuz mikrofon özellikleriyle tercih edilir. En iyi modeller, en iyi markalar ve en güncel ürünler, kullanım alanları ve ürün tercihlerine göre farklılık göstermektedir.

Driver kombinasyon, Woofer, USB girişi ve mp3 girişi, aux girişi gibi eklentilerine göre farklılık göstermektedir. Bluetooth bağlantı kalitesi, uzaktan kumanda özellikleri ve portatif rahatlık sağlayan ürün ağırlığına göre tercih yapılabilir. Mikrofonlu hoparlör fiyatları, ürün seçiminde etkili olan faktörlerden olup, marka ve modellerin niteliğini belirleyen unsurlardır.

Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör Setlerinde Fiyatlar

Mikron seti hediyeli ya da eklentili olarak satışa sunulan hoparlör sistemleri, aktif kabin çeşitleriyle satışa sunuluyor. En ucun hoparlör sistemi, profesyonel hoparlör sistemleri gibi farklı özelliklerde geliştirilen ürünler, düğünlerde, toplantılarda, iç ve dış mekanların tamamında rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün fiyatları, marka kalitesine ve teknik detaylara bağlı olarak belirlenmektedir. 500 watt kabin sistemine sahip olan taşınabilir sistemler ile 200 watt güç sunan portatif sistemlerin fiyatları, marka ve modellerine göre belirlenmektedir.

Hoparlör Seçimi Nasıl Yapılır?

Ürün tavsiye değerlendirmeleri yapılabilir veya ürün detayları incelenerek satın alma işlemi sağlanabilir. Yayın ve ses kalitesi sunum tercihlerine göre hoparlör ve mikrofon seçimleri yapılabilir. Amfili hoparlör özellikleri, 1 veya 2 adet mikrofon ilavesi, aux giriş ve aux kablosu, Woofer, kontrol panelleri ve kumanda özellikleri, harici hoparlör çıkış, bass ve tizz kontrol özellikleri gibi pek çok unsura bağlı olarak ürün fiyatları belirlenir.

Kampanyalı ürünler, en uygun fiyatlarla sunulan hoparlör sistemleri, hassasiyet ayarları, ebat ve boyutları, ürün özelliklerini belirleyen teknik formlardır. Mikrofonların özellikleri de ürün fiyatlarını belirleyen önemli unsurlar arasında yer alır. Kablolu mikrofonlar veya telsiz mikrofonlar gibi seçeneklere bağlı olarak, fiyat seçenekleri değerlendirilebilir.

Uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan, uzun süre batarya kullanım avantajı sağlayan ve ses kalitesini en yüksek performansta sunan aktif kabin sistemlerine göre en iyi ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Sizler için Mikrofonlu Hoparlör Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör

Müzikal Market -> Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör

Teknoloji Sanayi -> Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör

Online Ses Sistemi -> Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör

Yonka Bayi -> Taşınabilir Mikrofonlu Hoparlör

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın