HoparlörlerİncelemelerSes SistemleriStüdyo Ekipmanları

Mackie CR4

Mackie CR4 Fiyatı ve İnceleme

Mackie CR4 Fiyatı ve İnceleme

Mackie cr4

Mackie cr4 hoparlörü çiftli olarak kullanılan tam anlamıyla mükemmel bir ses veren bir cihazdır. Aktif ve pasif olarak iki hoparlördür. Aktif hoparlör ses kaynağına bağlanılarak sessi aktif ederken pasif olan hoparlör aktif olana bağlanır. Çift hoparlör sistemiyle sesi temiz ve kaliteli olarak vermektedir. Mackie cr4 fiyat performans açısından bakılacak olursa piyasadaki alınabilecek en iyi ürünlerdendir. Daha önceki sürümlerindeki özellikleri geliştirilerek üretici firma tarafından son sürüm olarak piyasaya sürülmüştür. Mackie cr4 yorum sayfalarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mackie cr4 Özellikleri

Sipariş verildiği taktirde çift olarak gönderilmektedir. Aktif ve pasif hoparlör kompakt olarak çalışmakta ve aktif hoparlör tek başına kullanılabilmektedir. Piyasada aktif ve pasif multimedya monitör olarak geçmektedir. Kutu içerisinde; aktif ve pasif birer adet hoparlör, bas emici sünger, 3.5 metre 6.3 milimetre jak kablosu ve 1 adet RCA kablosu 3.5 milimetre bilgisayar bağlantı kablosu bulunmaktadır. 60 HZ ile 20 kHz arasında ses verebilmektedir.

Mackie cr4 Fiyat

Mackie cr4 aktif ve pasif multimedya stüdyo referans monitörüne internet üzerinden yapacağınız fiyat araştırması ile uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Mackie cr4 fiyat aralığı internet üzerindeki teknoloji ve müzik marketlerine göre değişmekte olup genel olarak 1 200 TL ile 1 500 TL arası değişmektedir. Çeşitli kampanyalar ile Mackie cr4 hoparlörüne daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Mackie cr4 Kullanıcı Yorumları

Mackie cr4 multimedya hoparlörü piyasaya sürüldükten sonra kullanıcıların ilgisini çeken bir cihazdır. Kullanıcı yorumlarına ve değerlendirmelere bakacak olursan Mackie cr4 yorumu 5 üzerinden 4.5 yıldız alarak gayet başarılı olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sesi net bir şekilde alınabildiğinin üzerinde durulmuştur. Ayrıca cihazın resimlerdeki gibi olduğu açıkça ifade edilmektedir.

Yeterli olmadığını düşündüğünüz bas sistemi için aktif olarak subwoofer takabilirsiniz. Sesin kaliteli bir şekilde aktarabildiği vurgulanmıştır. Ayrıca fiyat performans olarak bakıldığında ürünün gayet başarılı olduğu ve uzun yıllar kullanılabildiği görülmektedir. Eski modelleri için aynı durumlar söz konusu olmaktadır. Bas ses sisteminin yetersizliği olumsuz bir yön olarak görülse de kullanılacak olan bir aparat ile bu sorun kolayca aşılmaktadır.

 

Sizler için Mackie CR4 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Mackie CR4 Fiyat

Müzikal Market -> Mackie CR4 Fiyat

Teknoloji Sanayi -> Mackie CR4 Fiyat

Online Ses Sistemi -> Mackie CR4 Fiyat

Yonka Bayi -> Mackie CR4 Fiyat

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın