HoparlörlerİncelemelerSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Mackie CR3

Mackie CR3 Fiyatı ve İnceleme

Mackie CR3 Fiyatı ve İnceleme

Mackie cr3

Mackie CR3 Multimedia monitör, multimedya oluşturma ve eğlence için uygun, kaliteli tasarım, ses ve performans gösterir. Profesyonel, iyileştirilmiş bir ses performansı gösterir. 50 watt özellikli ve stereo ses sitemi vardır. Soğutmalı ipek sistemi bulunmaktadır.

Mackie cr3 Özellikleri

Çok fazla geniş frekans aralığı bulunur. Aynı zamanda multimedya aralığı 80 – 20 Hz aralığında bulunur. Mackie cr3 esnek yerleşim özelliği sayesinde, kontrol özelliğini sağda veya solda kullanabilirsiniz. Aydınlatılmış güç halkası sayesinde rahat ön panelinde bulunan ses düğmesi, açma – kapama düğmesi ile çok rahat kontrol edilebilir. Sağ hoparlörün ön kısmında yer alan akıllı telefon veya medya bağlantısı sayesinde hemen, anında müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca mackie cr3 hoparlörün ön kısmında bulunan kulaklık girişi, kulaklık kullanımı sırasında volüme kontrolü sağlanır.

Yumuşak frekans yönlendirme sayesinde, tüm dinleme seviyelerinde aşırı netlik ve ses dağılımı sağlar. Çift olarak bas sistemi bulunur. Tamamı ahşap kaplama ve içten sağlanmış plastik tasarımı sayesinde üstün doğal ses karakteri bulunur.

Mackie cr3 fiyatı

Fiyat performans açısından en fazla tercih edilen 50 watt gücü le mackie referans monitörüdür. Mackie cr3 fiyatı birçok internet sayfasında ucuz olarak bulunmaktadır. Mackie cr3 fiyatı ve performans açısından aktif stüdyo monitörleri için en iyisidir.

Stüdyo monitörleri, profesyonel detaylı stüdyolarda veya ev stüdyolarında kayıt uygulamaları açısından olmazsa olmaz araçlarıdır. Stüdyo monitörlerin amfi özelliği bulunur.

Mackie cr3 İnceleme

Mackie cr3 model stüdyo monitörler, mackie cr3 inceleme yapıldığında fiyatına göre çok iyi performans göstermektedir. Mackie cr3 stüdyo monitörler alınacağı zaman ilk kriter kullanılacak odanın büyüklüğüdür. Mackie cr3 inceleme yapıldığında 10 – 20 metre kare olan bir stüdyo için 3 inç veya 4 inç yeterli gelmektedir. Bu metrekareden daha büyük stüdyolar için 5 inç ve üzeri stüdyo monitörlerin seçimi yapılmalıdır.

Günümüzde bu sektörde hep daha iyisi aranmaktadır. Orta bir bütçeniz bulunuyor ise performans açısından size önerilen mackie cr3 stüdyo monitörler olacaktır. Hem ses netliği, hem de uygun fiyat aralıkları ile mutlaka incelenmelidir.

 

Sizler için Mackie CR3 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Mackie CR3 Fiyat

Müzikal Market -> Mackie CR3 Fiyat

Teknoloji Sanayi -> Mackie CR3 Fiyat

Online Ses Sistemi -> Mackie CR3 Fiyat

Yonka Bayi -> Mackie CR3 Fiyat

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın