İncelemelerSes SistemleriTeknoloji

Kablosuz Ses Sistemleri

Kablosuz Ses Sistemleri Fiyatları

Kablosuz Ses Sistemleri Fiyatları

Kablosuz Ses Sistemleri

Yüksek ses ile kaliteli müzik dinlemeyi sevenler kablosuz ses sistemlerini tercih etmektedirler. Kablosuz ses sistemleri kompakt olmalarıyla beraber oldukça kullanışlı ve kablo olmadığı için istenilen yere monte edilebilmektedir. Boyut ve ağırlıkları ile oldukça kullanışlıdırlar. Her yıl gelişen teknolojinin ışığında yeni model ve ürünler çıkmaktadır. Yeni ürünlerde bir önceki ürünlerin eksik olduğu noktalar giderilmektedir. Ses kalitesi ve bas sistemleri ile müzik severler için muhteşem cihazlardır. Pil ömürleri çalışmalar ile daha da artırılmaktadır.

Kablosuz Ses Sistemlerinin Ses Performansları

Yüksek ses ve ekstra bas verebilen kablosuz ses sistemleri müzik doygunluğu için yeterli olacaktır. Farlı modellerine göre woofer ve tweteer sayısı değişmektedir. Yapılan malzeme ve kullanılan ızgara malzemesi ses performansını etkileyen faktörlerdendir. Ses sistemlerine gürültü önleyici ses sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca 18 desibele kadar gürültü ve sesleri bastırmaktadır. Temiz ve anlaşılır bir vermek için kablosuz ses sistemlerinde genellikle Clearaudio+ teknolojisi kullanılmaktadır.

Kablosuz Ses Sistemlerinin Teknik Özellikleri

Teknik olarak kablosuz olan ses sistemlerine bağlantı bluetooth ile sağlanmaktadır. Bağlantı yapacak olan cihazla eşleştirilip erişim sağlanabilir. Ayrıca bir kaç ses istemini birbirine bağlayarak zincir yapabilirsiniz. Eğer ses sistemi NFC teknolojisine sahip ise telefonunuzu cihaza değdirerek bağlantıyı hızlıca sağlayabilirsiniz. Bu bağlantı seçeneklerinin yanında ses sistemlerinde kablolu bağlantı için giriş ve çıkış bulunmaktadır. Ayrıca USB bağlantı girişi genelde cihazlarda bulunmaktadır. Pil ömürleri devamlı kullanım içerisinde 10 saat ile 20 saat arası değişmektedir. Kablosuz ses sistemleri içirişindeki bazı modellerde kullanılan LED aydınlatmalar ile sesi takip ederek adeta bir parti ortamı yapabilmek oldukça kolaydır. Daha güçlü ses elde etmek veya pil ömrü uzun olsun istiyorsanız kablosuz ses sistemleri fiyatları değişmektedir.

Kablosuz Ses Sistemleri Fiyatları

Kablosuz ses sistemleri genel olarak teknoloji mağazalarında ve müzik marketlerde çeşitli fiyat aralıklarında satılmaktadır. Kablosuz ses sistemleri fiyatları kalitesine göre 200 TL ile 20 000 TL arası değişmektedir. Bağlantı seçenekleri ve pil ömrü fiyat aralığını oldukça fazla değiştirmektedir. Ayrıca ses sisteminin malzemesi ve içerisinde kullanılan ses teknolojisi fiyatı etkileyen diğer faktörlerdir.

 

Sizler için Kablosuz Ses Sistemi Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Kablosuz ses sistemi

Müzikal Market -> Kablosuz ses sistemi

Teknoloji Sanayi -> Kablosuz ses sistemi

Online Ses Sistemi -> Kablosuz ses sistemi

Yonka Bayi -> Kablosuz ses sistemi

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın