İncelemelerStandlarTeknoloji

Hoparlör Ayakları

Hoparlör Ayakları ve Hoparlör Sehpası

Hoparlör Ayakları ve Hoparlör Sehpası

Hoparlör Ayağı

Hoparlör ayağı bir müzik sisteminin olmazsa olmazıdır. Önemli parçalarından biridir. Hoparlör ayağının sağlamlığı, kalitesi, sessiz olması, ağır olması bunlar önemli unsurlarıdır.

Hoparlör Ayağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hoparlör ayağı alırken en önemli unsur sessiz olmasıdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise kalınlığıdır. Bir hoparlör ayağı kalın ve sessizse bu kaliteli ve iş görür olduğunu gösterir. Bazı hoparlör ayakları kendinden doldurma şansı vardır. Eğer böyle bir ürün aldıysanız kedi kumuyla rahatça doldurulabilir. Bu işlemi yaptığınız da hem ağırlığı artar hem de sessizliği sağlanmış olur. Ayaklar mutlaka yere çivi ile basmalıdır ses veren hoparlörler için bu önemli bir unsurdur. Alt ve üst tabakalarda çivi olmasına dikkat edilmesi gerekir. Hoparlör ayaklarının ahşap olanları da mevcuttur. Bunu ister kendiniz zevkinize göre yaptırabilirsiniz ister satın alabilirsiniz. Bunlara hoparlör ayağı, hoparlör sehpası ve hoparlör standı da denir.

Hoparlör Sehpası

Hoparlör sehpası ses sistemi için gerekli bir unsurdur. Ses siteminin araçlarından biridir. Ürünün kalitesine göre fiyatta değişiklikler gösterir. Hoparlör sehpasının duvar için olanları da mevcuttur. Kalın ve dayanıklı olması önemlidir. Yere sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekir. Yalıtım açısından sessiz olması sesi daha iyi yansıtmasını sağlar. Değişik modelleri vardır.

Hoparlör Standı Fiyatları

Kullanılan malzemeye göre fiyat dalgalanmaları olur. Ahşap ve kendi zevkinize uygun yaptırdığınız da bunun fiyatı daha farklıdır. Hoparlör standı yapan yerler vardır. Kalın ve içi dolu bir şekilde uzun yıllar kullanılabilir. Ağır bir stant her zaman daha iyidir. Sesin yalıtımı ve sesi daha iyi yansıtır. İçinin dolu olması gereken özelliklerden biridir. Hoparlör standı üreten birçok marka ve firma vardır. Araştırarak size en uygunun hangisi olduğunu bulabilirsiniz. Kullandığınız hoparlöre göre değişiklikler gösterir. Uygun fiyatla olduğu gibi pahalı fiyatlarda mevcuttur. İkinci el satışları vardır. Alırken dikkat edilmesi gereken özellikler ise ağır olması, yere çiviyle montelenme özelliği, alt ve üst kısımlarda çivi olması, sessiz olması, içinin dolu olması önemlidir. Eğer içi boş ise doldurulabilir olması gerekir. Bu daha iyi bir ses sağlayacaktır ve sağlamlığını artıracaktır. Boş olduğunda ise içini kedi kumu kullanarak doldurabilme rahatlığı vardır.

 

Sizler için Hoparlör Ayağı Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Hoparlör ayağı -> Hoparlör Sehpası

Müzikal Market -> Hoparlör ayağı -> Hoparlör Sehpası

Teknoloji Sanayi -> Hoparlör ayağı -> Hoparlör Sehpası

Online Ses Sistemi -> Hoparlör ayağı -> Hoparlör Sehpası

Yonka Bayi -> Hoparlör ayağı -> Hoparlör Sehpası

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın