İncelemelerKulaklıklarMikrofonlarTeknoloji

Headset Mikrofon

Headset Kulaklık Mikrofon İnceleme

Headset Kulaklık Mikrofon İnceleme

Headset Mikrofon

Headset mikrofon birçok insanın günlük hayatının popüler bir parçası haline gelmiştir. Bu kulaklıklar, ekibinizdeki diğer oyuncularla iletişim kurmak için video oyunlarıyla bütünleşir ve uzun mesafeli görüşmelerden yararlanmak için bilgisayarlarda kullanılır. Bir kulaklık mikrofonunu kullanmak çok kolaydır ve özel bir beceri gerektirmez. Dolayısıyla headset mikrofon kişiler tarafından en çok tercih edilen mikrofon modelleri arasında yer alır.

Kafa Mikrofon Nasıl Kullanılır?

Kafa mikrofonu mikrofon tarihi boyunca insanlar açısından en çok tercih edilen ve kullanılan mikrofon modelleri arasında yer alır. Öte yandan kafa mikrofonu modelinin insanlar tarafından oldukça tercih edilmesinin sebebi pratik ve kolay taşınabilir olmasıdır. Peki, bu mikrofon modelinin kullanımı nasıl gerçekleşir?

Birinci Aşama

Kullanacağınız cihaza karşılık gelen bir mikrofon kulaklık satın alın. Örneğin, video oyunları oynarken kulaklığı kullanmak istiyorsanız, oyun konsolunuz için tasarlanmış bir kulaklık satın alın. Kulaklığı bilgisayardan kullanırsanız, bilgisayarlar için üretilmiş bir model satın alın. İhtiyacınız olan yere takmayacak bir kulaklık ile kendinizi bulamayacağınız için çok dikkatli olun.

İkinci Aşama

Nereden takacağınızı belirlemek için kulaklığın üzerindeki fişi inceleyin. Mikrofon kulaklığı bir bilgisayarda kullanılacaksa, bazı kulaklıkların geleneksel stereo fişlere sahip olabileceği ve diğerlerinin USB’ye sahip olabileceği durumlarda bu, çoğunlukla bir gerekliliktir. Kulaklığınız bir USB bağlantısıyla çalışıyorsa, mevcut bir USB bağlantı noktasına takın. Stereo fişler kullanılıyorsa, yeşil fişi hoparlör bağlantı noktasına ve pembe / kırmızı fişi mikrofon bağlantı noktasına takın.

Üçüncü Aşama

Kulaklıklı mikrofon setini normal bir kulaklık seti ile aynı şekilde takın. Mikrofonun kafanızın sol veya sağ tarafında olup olmadığı önemli değildir. Kulaklık mikrofon açık olduktan sonra mikrofonun ucunu mikrofonu doğrudan ağzınızın önüne gelecek şekilde indirin.

Dördüncü Aşama

Kulaklığın hoparlör kablosundaki ses kontrolünü bulun. Tel boyunca bir yerde kulaklık için ses kontrolü olacak. Sesin açık olduğundan ve mikrofonun sessiz ayarlanmadığından emin olmak için kontrolleri kontrol edin. Kulaklıklı mikrofon setini bir bilgisayarda kullanıyorsanız, ayarların her iki konumda da doğru olduğundan emin olmak için, bilgisayar ses kontrolüyle (Denetim Masası’nın altında) adımları tekrarlayın.

 

Sizler için Headset Kulaklık Mikrofon  Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Headset Mikrofon -> Kulaklık Mikrofon

Müzikal Market -> Headset Mikrofon -> Kulaklık Mikrofon

Teknoloji Sanayi -> Headset Mikrofon -> Kulaklık Mikrofon

Online Ses Sistemi -> Headset Mikrofon -> Kulaklık Mikrofon

Yonka Bayi -> Headset Mikrofon -> Kulaklık Mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın