AnfilerİncelemelerTeknoloji

Ev Anfisi

Ev Anfisi Fiyat ve Tavsiyeler

Ev Anfisi Fiyat ve Tavsiyeler

Ev Anfisi

Ev anfisi ile ihtiyacınız olan müziği evinizde rahatça yapabilir ve kaliteli olarak müzik dinleyebilirsiniz. Bağlantı seçenekleri ile sesi daha kaliteli ve güçlü hissetmek için ev anfileri son zamanlarda en çok tercih edilen ekipmanlar arasındadır. Ev anfisi tavsiye olarak fiyat performans ilişkisini göz önünde bulundurarak en uygun cihaza sahip olabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Güç kaynağı anfiyi beslemek için gerekli olan cihazdır. Güç kaynağını alırken, iyi bir sonuç alabilmek için kullanılacak olan ev anfisini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Güç kaynağının gücü kullanacağınız anfi en daha güçlü olması gerekmektedir. Daha iyi bir sonuç almak için bu gereklidir. Anfiden zayıf güç kaynakları seste kesme ve bozulmaya sebep olabilir.

Smps adaptör %85 verimle çalışabilen adaptörlerdir. Boyutları küçük olduğu için yer sıkıntısı oluşturmazlar. 10 amper, 15 amper, 20 amper ve 30 amperlik çeşitler olmak üzere piyasada bulunurlar. Voltaj ayarının yapılabilmesi için üzerinde voltaj regülatörü vardır. Trafolu adaptörler hazır satılmakla beraber isteğe göre de sardırılma ihtimali olan güç kaynaklarıdır. Güce karşılık olarak boyutu da bir o kadar büyür ve ağırdır.

100 amperin üzerinde akım verenleri bulunmaktadır. Piyasada en yüksek 45 amperlik adaptör yaygın olup fazla güçte daha fazla ısı kaybına bağlı olarak güç kaybı olur. Trafolunun avantajı tek parçada yüksek güç elde edilebilmesidir. Smps gibi paralel bağlama gerektirmez. Evde akü nadir kullanılan bir güç kaynağıdır. Kullanan kişiler genel olarak daha fazla güç sağlamak için kullanmaktadırlar. Ayrıca elektrikler kesildiğinde güç kaybı yaşamayacaklardır.

Hoparlör

Ev anfisi için hoparlör seçimi kullanacağınız güç kaynağının verimliliği açısından önemlidir. Ev anfisi tavsiye olarak alınacak hoparlör kulak zevkinizin yanı sıra güçlü bas özelliğinin olması gerekmektedir. Dayanıklı ızgaradan yapılmış, bas emici süngerleri olan hoparlör almak daha avantajlı olacaktır.

Kapasitör

Bu cihazlar genelde ekstra olarak kullanılmaktadır. Gerekli olan akımı düzenlemeye yarayan bir cihazdır. Bazı şarkılar ritim sırasında bazı bölümlerde daha fazla akım çekerler. Şarkı içerisinde bozulmaları önlemek için akım düzenleyicisi kullanılabilir. Ev amfisi akımın fazla çekildiği yerlerde LED olarak bulunan yeşil ışığı anlık olarak sönüp yanacaktır.

 

Sizler için Ev Anfisi Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> ev anfisi -> ev anfisi tavsiye

Müzikal Market -> ev anfisi -> ev anfisi tavsiye

Teknoloji Sanayi -> ev anfisi -> ev anfisi tavsiye

Online Ses Sistemi -> ev anfisi -> ev anfisi tavsiye

Yonka Bayi -> ev anfisi -> ev anfisi tavsiye

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın