İncelemelerMikrofonlarTeknoloji

Enstrüman Mikrofonu Fiyat ve Tavsiyeler

Enstrüman Mikrofonu Fiyat ve Tavsiyeler

Enstrüman Mikrofonu Fiyat ve Tavsiyeler

Enstrüman Mikrofonu

Davullar, gitarlar, üflemeli veya sazlı çalgılar için tasarım edilen enstrüman mikrofon modelleri, şahane müzik sunumları için temel ögeler arasındadır. Hem enstrümanlara doğrudan bağlanabilen hem de stant- sehpalar ile kullanılabilen enstrüman mikrofonu çeşitleri, kullanılan enstrümana bağlı olarak farklı kapsül seçeneklerinde dizayn ediliyor.

Enstrüman Mikrofon Çeşitleri

Enstrüman mikrofonları farklı kullanım amaçlarına uygun veya çok amaçlı olarak dizayn ediliyor. En çok kullanılan enstrüman mikrofon çeşitleri, şu şekildedir;

 • Çift kapsüllü değişken dinamik mikrofonlar
 • Kardiod kondenser enstrüman mikrofonu
 • Kardiod polar kapsül mikrofon
 • Hiper kardiod polar model kapsül
 • Amplifikatörli mikrofonlar
 • Akustik gitar mikrofonu
 • Iphone bağlantılı enstrüman mikrofonları
 • Küçük diyafram kondenser mikrofon
 • Dinamik enstrüman mikrofonu
 • Hiperkardiod dinamik davul mikrofonu
 • Kapsül kardiod mikrofon
 • Ribbon mikrofon
 • Akordeon mikrofon
 • Stüdyo kapasitif mikrofon
 • Omni patern kapasitif mikrofon
 • Patern kapasitif stereo mikrofon
 • Aktif stereo mikrofon
 • Dinamik ribbon mikrofon
 • Aktif elektronik stereo mikrofon

Gibi farklı niteliklerde geliştirilen enstrüman modelleri bulunuyor.

Enstrüman Mikrofonlarında Genel Özellikler

Her mikrofon çeşidinde farklı teknik özellikler kullanılmakla birlikte, ses karakteristiğini en ideal seviyede sunacak ürünler, global markalarla birlikte sunuluyor. Davul mikrofonları, gitar mikrofonları gibi farklı seçeneklerde dizayn edilen ürünler, canlı sunumlar ve stüdyo kayıt özelliklerine göre imal ediliyor.

Enstrüman mikrofon modelleri, watt güçlerine, amplifikatör özelliklerine, ribbon ve dinamik mikrofon modüllerine göre özellik almaktadır. Farklı boyutlarda tasarım edilen kapsüller, enstrüman klipsleri ve mikrofon süngerleri ile daha berrak ses akışını sağlamak üzere dizayn edilmektedir.

Enstrüman Mikrofonu Fiyatları

Markalar ve ürünlerin donanım özellikleri, fiyat belirlemede önemli unsurlar arasında yer alır. Enstrüman mikrofon çeşitleri, model özelliklerine, teknolojik sunumlarına ve hammadde özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Enstrüman mikrofonlarında, kapsül ebatları, sünger ve ızgara özellikleri, materyal özelliklerine göre fiyat belirlenir.

Enstrüman mikrofonu fiyatları, set satışlarında daha ekonomik avantajlarla sunuluyor. 5’li enstrüman mikrofon setleri, davul veya akustik gitar mikrofonlarının yanı sıra orkestralar için birbirinden farklı tasarımlarda ürün seçenekleri bulunuyor. Kablolu ve kablosuz özelliklerle dizayn edilen enstrüman mikrofon çeşitleri, kullanılan enstrümana göre farklı donanımlarla imal ediliyor.

Enstrüman Mikrofonu Nasıl Seçilir?

Üflemeli, telli veya vurmalı çalgılar için geliştirilen mikrofon çeşitleri, kullanılacak enstrümana göre seçilir. Akustik gitar mikrofonu, davul kapsülleri gibi farklı niteliklerde tasarım edilen ürünlerin her biri, kullanılan enstrümandan en iyi ses kalitesini sunmak üzere geliştiriliyor.

Hem canlı sahne performanslarında hem stüdyo kayıtlarında kullanılan enstrüman mikrofonları, kondenser, ribbon, dinamik gibi ekstra özellikler ile dizayn edilmektedir. Profesyonel markaların en güncel modelleri seçilebilir veya tavsiye ürünler değerlendirilerek, kullanılan enstrümana göre en iyi ürün seçilebilir.

Enstrüman mikrofonlarında fiyatlar, garanti özellikleri, yedek aksesuarlar, kablo veya güç kaynağı özellikleri, alıcı veya verici sistem özellikleri, bağlantı özellikleri gibi pek çok fonksiyon değerlendirilmektedir.

Enstrüman Mikrofonları Online Alışveriş Sistemi

Birbirinden farklı ürün özelliklerinde dizayn edilen enstrüman mikrofonları, online satış sistemi avantajlarıyla daha uygun ve seçenekli olarak sunuluyor. Yüzlerce ürünü aynı platformda değerlendirebileceğiniz dijital sistemlerde, kampanya seçeneklerinden yararlanabilir, indirimli fiyat avantajları ile enstrüman mikrofonu satın alabilirsiniz. Üstelik taksitli satış sistemi sayesinde, kredi kartları ile yapılan ödemeler için esnek ödeme opsiyonları sunuluyor.

Dinamik mikrofon, kardiod mikrofon, ribbon mikrofon, kondenser mikrofon, amplifikatörlü mikrofon gibi birbirinden farklı seçenekleri değerlendirerek, dijital sistemden sipariş edebilirsiniz. Tüm ürünlerin teknik özellikleri, kullanım özellikleri, watt ve volt özellikleri, çekim ve kapsam özellikleri gibi detaylar, online menüde sunulmaktadır. En iyi kalitede ses sunumları için profesyonel markaları değerlendirebilirsiniz.

Sizin İçin Enstrüman Mikrofonu Satan Firmaları Listeledik

Yonkamuzikmarket.com -> Enstrüman Mikrofonu

Muzikalmarket.com -> Enstrüman Mikrofonu

Teknolojisanayi.com -> Enstrüman Mikrofonu

Onlinesessistemi.com -> Enstrüman Mikrofonu

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın