İncelemelerMikserlerTeknoloji

Dynacord Powermate 600 Mikser

Dynacord Powermate 600 Mikser Fiyat ve İnceleme

Dynacord Powermate 600 Mikser Fiyat ve İnceleme

Dynacord PowerMate 600, Dynacord PowerMate 600-3, Dynacord Mikser, Dynacord Mikser Fiyatları

Oldukça kompakt bir şekilde çalışan ve PowerMate3 serisinin en genç üyelerinden birisi olan Dynacord PowerMate 600 modeli, toplamda 2.000 watt’lık bir çıkışa yer veriyor. 9 kg ağırlıkta olan cihaz, çok zengin özellikte setleri ve örnek niteliğinde olan çok yönlülüğü ile, az sayıda kanaldan çok iyi bir ses kalitesinin elde edilmesini sağlıyor. Bu nedenle her ne kadar 8 giriş kanalına yer verse de, profesyonel kullanımlar için de idealdir.

Dynacord PowerMate 600 Özellikleri

Dynacord’un PowerMate isimli serisinin genç bir üyesi olan Dynacord 600, sezgisel çalışmalara yer veren karıştırma bölümlerine sahiptir. Her biri 100 preset bulundurmakla kalmayıp, ayrıca her biri 20 kullanıcı hafızasıyla birlikte 2 tane düzenlenebilen dijital efekt cihazına da yer vermektedir Bir PC veya Mac bağlantısı kurabilmek için, profesyonel arabirimi 4xIN/4xOUT olarak kullanır. Master bölümünde stereo ekolayzırına yer verilir. Büyük ve kontrast bakımından son derece zengin olan bir OLED ekran da cihaz bünyesinde yer almaktadır.

Dynacord PowerMate 600 Güç Özellikleri

2 x 1000 watt’lık olan güç amplifikatörü D sınıfında yüksek bir performans almaya imkan yanıyor. Bütün potansiyometreler ve faderler ALPS tarafından tedarik ediliyor. Toplamda 8 kanal şeridine yer veren Dynacord PowerMate 600-3 modelinde, 2 adet stereo kanalıyla, 4 adet LINE kanalı bulunuyor.

Aynı anda hem giriş hem de çıkış için Dijital Audio Interface özelliği kullanılabilir. PC veya Mac’in USB 2.0 portu aracılığıyla, her yönde 4 kanala eş zamanlı aktarım yapılabilir. USB 1.1 portunda ise her yöne 2 kanala olmak üzere eş zamanlı aktarım sunulabiliyor.

Dynacord PowerMate 600 Girişler

Düşük empedanslı mikrofonların bağlantıları için oldukça düşük distorsiyon faktörüne yer veriliyor ve bu da düşük gürültüyle birlikte düşük-hum değerlerinin sağlanmasına Dynacord mikser modelinde imkan tanıyor. XLR olarak mikrofon girişleri bulunan cihazda, kondenser mikrofonların bağlantıları için, +48 volt olan fantom gücünü merkezi olarak değiştirebilirsiniz. LINE girişleri, elektronik olarak dengelemeye imkan tanıyor ve jak soketleri olarak uygulama gerçekleştirilebiliyor. Yüksek verimde 3 bantlı bir ekolayzırın yanında, bir AUX ve bir FX gönderimi vardır. Panorama ya da denge kontrollerinin de cihazla gönderilmesi sağlanabilir. 4 adet olan MIC / LINE kanallarına ek olarak 80 Hz Lo-Cut filtreleri içermektedir.

Dynacord PowerMate 600 Arabirim

Bütün giriş kanallarında seviyelerin kontrol edilmesine yardımcı olacak Sinyal / Peak LED bulunmaktadır. Cihaz üzerinde PFL, MUTE gibi bütün giriş kanallarında yer verilen özelliklere yer verilmektedir.

2 stereo kanalı içeren Dynacord 600 modellerinde, 24 bit çözünürlük desteklenir ve profesyonel uygulamalarda stüdyo gereksinimlerini karşılamak adına 96 kHz’ye varan bir örnekleme hızının desteklenmesine imkan tanır. Master L ve Master R, MON ve AUX sinyalleri USB gönderimleriyle sağlanmaktadır.

Dynacord PowerMate 600 Fiyatları

8 kanallı bir kullanım sağlayan Dynacord PowerMate serisi 600 modelinde, bu kanal sayısının azlığı amatör bir kullanımdan ziyade, profesyonel bir kullanım için bir tasarıma yer verildiğini gösteriyor. Özellikleri ve alınabilen sinyal yanıtları sayesinde stüdyo ihtiyaçlarının giderilmesi bu model ile sağlanabiliyor. Bu sebeple Dynacord mikser fiyatları kategorisinin bu en genç üyeye yüksek bir fiyat belirlemesi söz konusudur. Sinyal seviyelerini kullanım sırasında kendiniz belirleyebilirsiniz ve kompakt yapısıyla birlikte 8 kanallı rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. 3 AUX yoluna yer veren bu tasarım, Dynacord’un basit ama son derece kullanışlı ve profesyonel bir ürünüdür.

 

Sizler için Dynacord Powermate 600 Mixer Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Dynacord Powermate 600 Mikser

Müzikal Market -> Dynacord Powermate 600 Mikser

Teknoloji Sanayi -> Dynacord Powermate 600 Mikser

Online Ses Sistemi -> Dynacord Powermate 600 Mikser

Yonka Bayi ->Dynacord Powermate 600 Mikser

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın