İncelemelerMikserlerTeknoloji

Dynacord Powermate 1000 Mikser İnceleme

Dynacord Powermate 1000 Fiyatı ve İnceleme

Dynacord Powermate 1000 Fiyatı ve İnceleme

Dynacord powermate 1000, dynacord powermate 1000-3, dynacord power mikser

Power mikserler son derece popüler ürünlerdir. Sadece sahnede performans sergileyenlere değil aynı zamanda evlerinde pratik yapmak isteyenler için de ideal bir seçimdir. Mikser masası ve güç amplifikatörünü tek bir cihazda birleştirmek kabloların yanı sıra yerden de tasarruf sağlar. Diğer bir avantaj ise bu tür cihazlardaki mikser ve güç amplifikatörlerinin birbirleri için tasarlanmaları ve mükemmel bir şekilde eşleştirilebilmeleridir. Böylece dynacord power mikser oldukça pratik bir çözümü temsil eder. Ayrıca güçlendirilmiş hoparlör sistemlerinin kullanıcıları için bile güçlü bir mikser ve iyi bir stereo güç amplifikatörünü kullanıma hazır hale getirdiğinden kullanıcılarına iyi bir çözüm sağlar.

Dynacord PowerMate 1000

Dynacord PowerMate 1000, mikserler arasında bir klasik haline gelen öncü bir marka olma özelliği taşır. Piyasaya sürüldükten bir yıl sonra yılın ürünü seçilmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra dynacord powermate 1000 daha birçok ödül alarak kendi piyasasında büyük başarılara imza atmıştır. Birçok özelliği, üstün kalitesi ve 2 x 500 watt çıkış kapasitesinin etkileri ile tek kişilik bant klavyeden, küçük gruplardan kalıcı kurulumlara kadar geniş bir uygulama yelpazesi için ideal seçim olmayı sürdürür. Dynacord PowerMate 1000, muhteşem ses, esneklik ve kompaktlıkla harika bir tak ve çalıştır çözümdür.

Dynacord Power Mikser

PowerMate karıştırıcıların özellikleri ve performansı daha fazla güç, daha fazla efekt ve daha fazla özellik sunan benzersiz bir nitelik taşır. Geleneksel mikserlere kıyasla daha yüksek çıkış gücü ve dinamik yedek sunar. Güç amplifikatörleri dinamik sınırlayıcılar, ek koruma ve işlemci fonksiyonlarını kullanır. Dynacord’un patentli LPN filtreleri, tipik PA hoparlör sistemlerinin geçici yanıtlarındaki hataları ortadan kaldırır. Son derece hızlı ses işlemcileri dahili işletim durumunu sürekli olarak izler.

Dijital Efektler

Tüm PowerMate modelleri, 32-bit algoritma işleme ile ayrı ayrı çalışan iki dijital efekt birimi sağlar. Üst düzey stüdyo efekti ekipmanlarıyla karşılaştırılabilir düzeyde yüksek kaliteli ses ve performans sağlarlar. Aşağıdaki efektler parmaklarınızın ucundadır; oda, plaka, yankı reverb, koro reverb, mono / stereo gecikmeler, koro ve flanş gibi modüle edilmiş gecikme etkileri ve diğer birçok heyecan verici efektler. 2 x 99 ön ayar, Yukarı / Aşağı tuşları kullanılarak rahatça etkinleştirilir.

Dynacord PowerMate 1000-3

Dynacord PowerMate 1000-3 mikserleri kapsamlı ve akıllıca donatılmıştır. İşçiliği ve üretim kalitesi açısından sağlam araçlardır. Bu modellerdeki yeni kapak uygulaması ile sunulan entegre kulp özelliği ekstra taşıma rahatlığı sunar. Son teknoloji güç amplifikatör teknolojisinin uygulanmasıyla elde edilen güç rezervlerinden emin olarak, oldukça geniş mekanlarda bile zorlanma yaşatmaz. Ses arayüzleri ve yeni genişletilmiş efekt bölümü sayesinde dynacord powermate 1000-3, çok yönlü işlevselliği ile sadece sahnede değil aynı zamanda evde veya stüdyoda diğer birçok aygıtı gereksiz kılar. Bu yeni nesil elektrikli mikserler ile Dynacord, PowerMate başarı hikayesinde kuşkusuz yeni bir bölüm yazmıştır.

Dijital Kayıt

PowerMate3 modelleri sadece profesyonel mikser / amplifikatörler değildir. Aynı zamanda dijital ses arayüzünün işlevselliğini sunarlar. Bu PowerMate’in dijital kayıt ortamına entegre edilebildiği dört ses kanalını destekler. Bu amaçla mikser, USB’den ana bilgisayara ara birim aracılığıyla bilgisayara bağlanabilir. Bilgisayardaki bir USB 2.0 bağlantı noktası kullanılırsa bu ara birim her yönde dört kanala eş zamanlı olarak geçişi sağlar. PowerMate, Cubase LE uygulaması ile birlikte gelir. Böylece hemen başlayabilir ve dijital ses kaydının dünyasına girebilirsiniz. Bu da PowerMate’in olası kullanım alanlarını önemli ölçüde artıran bir özelliktir.

 

Sizler için Dynacord Powermate 1000 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Dynacord Powermate 1000

Müzikal Market -> Dynacord Powermate 1000

Teknoloji Sanayi -> Dynacord Powermate 1000

Online Ses Sistemi -> Dynacord Powermate 1000

Yonka Bayi -> Dynacord Powermate 1000

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın