İncelemelerMikserlerTeknolojiUncategorized

Dynacord Mikser Modelleri

Dynacord Mikser Fiyat ve İnceleme

Dynacord Mikser Fiyat ve İnceleme

Dynacord Mikser, Dynacord Mixer Fiyat, Dynacord Power Mikser

Kompakt karıştırma sistemleriyle birlikte Dynacord, piyasanın öncü markaları arasında yer almaktadır. Yüksek kalitedeki mikser üretimleriyle birlikte, stüdyo kalitesini yakalayabileceğiniz dijital 24/48 bit efekt işlemcilerine yer veren Dynacord mikser modelleri, Mac ve PC’de profesyonel olarak dijital arabirim entegresi elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca pek çok sayıda zorlu uygulamada ideal bir çözüm ortağı olarak Dynacord markalı mikserleri kullanabiliyorsunuz.

Dynacord Mikserlerde Özellikler

Modern, kullanışlı tasarımlara yer veren Dynacord, mikserleri ile müzik endüstrisinin vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor. Analog girişleriyle birlikte rahat bir kullanım yapabildiğiniz mikserlerde, dijital master bölümlerine ve amplifikatör bölümlerine de yer veriliyor. Hem dijital performanslar alabildiğiniz Dynacord mikserleriyle, ayrıca akustik performanslar da sergilemeniz mümkün olabilmektedir.

Dynacord’un tasarımları arasında ses getiren birçok farklı model bulunmaktadır. Özellikle CMS serisinin ve Dynacord Power Mikser serisinin bünyesinde yer alan Dynacord PowerMate serisinin profesyonel çalışmalarınızda en iyi işlemlere yer vermesi mümkündür.

Dynacord Mikser Seçerken

Dynacord mikserlerin, profesyonel kullanımın yanında yeni başlayan müzisyenler için de belli tasarımları bulunuyor. Bu nedenle bir seçim yapmadan önce hangi özelliklerin isteklerinizi karşılayacağını belirlemeniz gerekecektir.

Bir mikser seçerken göz önünde bulundurulacak ilk seçenek, kanal sayısı olmaktadır. Mikserlerin kanal sayıları, kullanım bazına göre 8 kanaldan başlayarak, daha profesyonel kullanımlar için daha yüksek kanal sayılarına yer verebiliyorlar. Bu nedenle pazarın en iyi mikser üretici markaları arasında yer alan Dynacord mikserleri seçerken, kullanım bazında istekleri karşılayacak bir seçeneği seçmeniz gerekir. Bu yüzden Dynacord mixer fiyat aralığı da seçilecek ürünle birlikte farklı olabiliyor.

Dynacord Mikserlerde Kalite

Kaliteli bir ses karıştırıcısını tercih etmek istiyorsanız, Dynacord tarafından üretilen birçok profesyonel ses karıştırıcısıyla kaliteli bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Kompakt kullanımları yüksek güçte performans almak için tasarlanır ve güç ünitesinde istenilen sesleri ve dijital sinyalleri karıştırma imkanı sunarlar. Ayrıca hat seviyesinde farklı mikrofon girişleri ve stereo kanalları da Dynacord üretimi birçok profesyonel mikserde yer alır. Gecikme ve Reverb özelliklerinin dahil edilebildiği modeller, kullanıcılara farklı efekt işlemcileri sunar. Bu sayede bağımsız olarak ses karıştırma işlemi yapmanız sağlanır. Arabirim açısından profesyonel kalitede ses elde edilmesini sağlayan arabirimlere yer verilirken, Cubase LE yazılımlarıyla birlikte düzenleme ve ses işlemlerini yapabilirsiniz.

Dynacord 1000-3 Mikser

Dynacord tasarımı olan Dynacord 1000-3 mikserde 10 kanallı bir sisteme sahip olabiliyorsunuz. 8 kanallı şeritleri ve 6x mikrofon ile hat seviyesi kanallarına yer veren bu cihazda, 4x stereo hat kanalları bulunuyor. Gecikme ve Reverb özelliklerine yer verilen cihazda, 100 farklı ön ayar yer alıyor. Ayrıca 2 tane dijital efekt işlemcisiyle birlikte bağımsız ses karıştırma yapılabiliyor.

Dynacord’un ürettiği gelişmiş mikserlerden birisi olan Dynacord 1000-3 mikserde ses kalitesi 96 kH’ye kadar üstün bir performans almanıza imkan tanıyor. Ayrıca çoğu Dynacord mikser modelinde bulunan Cubase LE yazılımı, düzenleme yapmanız için sizlere sunuluyor. Kutu içeriği bir DVD’ye yer veriyor ve Cubase LE yazılımını cihaza bu DVD aracılığıyla yükleyebiliyorsunuz.

Dynacord PM 502 Mikser

Daha kolay kullanımlı ve daha küçük mekanlar için bir Dynacord mikser tercih etmek istiyorsanız, Dynacord PM 502 mikser seçeneğini göz önünde bulundurabilirsiniz. 8 kanala yer veren bu kompakt seçenekte, mükemmel bir akustik performans elde edebilirsiniz. 3 stereo giriş kanalının yanında, entegre olarak WAV ve MP3 dosyalarını oynatmaya yarayan konektörler cihazda yer alıyor. Düzenlenebilen 32 farklı ön efekt ayarıyla gelen cihazda, USB ve RCA girişlerine de yer veriliyor.

 

Sizler için Dynacord Mixer Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Dynacord Mikser

Müzikal Market -> Dynacord Mikser

Teknoloji Sanayi -> Dynacord Mikser

Online Ses Sistemi -> Dynacord Mikser

Yonka Bayi -> Dynacord Mikser

admin
yazaradmin