İncelemelerMikserlerSes SistemleriTeknoloji

Dynacord Cms 1600 Mikser İnceleme

Dynacord Cms 1600 Mikser Fiyat ve İnceleme

Dynacord Cms 1600 Mikser İnceleme

Dynacord CMS 1600, Dynacord CMS 1600 Fiyat, Dynacord Mixer

Mikrofon girişi, son derece yüksek kalitede, ultra düşük gürültüye yer verecek şekilde ayrık ön preamp ile donatılan Dynacord CMS 1600 modeli, birçok ses mixerine göre oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kondenser mikrofonlar için +48 volt fantom gücü bulunmaktadır. Hat Girişi ile kanal ekleme gibi seçenekleri vardır ve bunlar jak soketleri ile uygulanabilir. Kazanç 0-60 desibel aralığında kontrol edilebilmektedir. Değiştirilebilir Lo Cut filtresi 80Hz ve 18 desibel güçte olup, düşük frekanstaki gürültüleri ortadan kaldırmaya yarar. Çok tipik bir Dynacord özelliği olarak, cihazda istenirse sesin karışımda güçlü olarak vurgulanabildiği asimetrik seslendirme filtresine yer veriliyor.

Dynacord CMS 1600 Özellikleri

Kullanım kolaylığı için optimize edilen üç bantlı yarı parametrik ekolayzerlar, yeni başlayan kullanıcıların dahi gerekli düzeltmeleri kolay ve sezgisel bir biçimde yerine getirmelerini mümkün kılıyor.

Genişletilmiş buss yapılarıyla, CMS 1600 mikserleri son derece esnek konfigürasyon seçenekleri sunabiliyorlar. Her birinde, 6 AUX veri yolu bulunuyor Bunlar, 2 FX, iki efekt cihazına tahsis edilerek kullanılır. 2 AUX, ana bölümde bulunan bir anahtar vasıtasıyla monitör ya da efektler olarak gönderilebilirler. 2 MON ise, monitöre gönderilir, tümü Master bölümünde temizlemeye imkan tanıyan anti-feedback filtresiyle donatılmıştır.

Ledli MUTE ve PFL anahtarları, her giriş kanalında tekli kapatmayı veya ön-fader sinyalini dinleyebilmeyi mümkün kılar. Stereo giriş kanalları aynı biçimde donatılmıştır, fakat stereo sinyallerinin taşınabilmesi için doğal bir şekilde optimize edilmişlerdir. Master bölümünde de, Dynacord mixer cömert donanımlara sahiptirler.

Dynacord CMS 1600 Ekran ve Kullanım

CMS 1600’ün seviye ölçüm cihazları, 12 ledli iki led zincirini içermektedir. Ekran aralığı 40 desibeli kapsar. PFL anahtarı etkinleştirildiğinde, sol kısımdaki led zinciri dBu’daki iç seviyeyi gösterir.

USB 2.0 bağlantı noktası bulunan cihaz, CMS 1600 ile bir Windows veya Mac bilgisayar arasında dijital ses arabirimi görevini üstlenir. Dört kanalın aynı anda her iki yönde de iletilebilmesi bu bağlantı noktası özelliğiyle sağlanır. Bu arayüz, ses sinyallerinin girişinde kullanılabilir. Diğer bir deyişle aralıklı müzik, canlı kayıt, stüdyo kaydı ve oynatma gibi işlevler arayüzle sağlanabilir.

Dynacord CMS 1600 İçeriği

CMS 1600’ün bir Windows veya Mac bilgisayar ile kullanılabilmesi için, verilen CD’de ücretsiz Cubase LE lisansı vardır. Ayrıca gerekli olan USB sürücüleri de ücretsiz olarak bu CD içerisinde yer alıyor.

CMS 1600, tam donanımlı bir bilgisayar MIDI arayüzü sunmaktadır. Profesyonel efektler, işleme menüleri ve OLED Ekran bu arayüzün dahilindedir. Birbirinden bağımsız olarak çalışmakta olan ve en önemli parametrelere düzenleme imkanı getirebilen, canlı performanslar için optimize edilmiş 100 efekt algoritması sunabilen bu cihaz, iki tane stereo çoklu efekt işlemcisine entegre olarak sahiptir.

Dynacord CMS 1600 Fiyatı

Şu anda piyasada 48 bir çift duyarlıklı işlemelerde son teknolojiyi kullanan Dynacord CMS 1600, stüdyo kalitesinde kayıtlar yapmanızı garanti eden bir cihazdır. 100 program konumuna yer verebilmesi, yüksek kalitede ses verileri elde etmenize imkan tanıyor. Dynacord CMS 1600 fiyat araştırmaları bu nedenle cihazın ortalama bir mikser standından çok daha fazla özellikle daha yüksek fiyatlar sunması olasıdır.

Dynacord CMS 1600 Mixer

Ses karıştırıcı teknolojilerinde yer verdiği çoklu ses özelliği sayesinde, en iyi ses ekipmanları olarak değerlendirilen Dynacord mixerler, profesyonel kullanımlar için idealdir. Bu nedenle birçok stüdyo ve canlı kayıt yapan yerler bu cihazları tercih ediyor. Ayrıca profesyonel bir mixer kullanıcısıysanız, siz de Dynacord CMS 1600’ün özellikleriyle kaliteli müzikler ortaya koyabilirsiniz.

 

Sizler için Dynacord Cms 1600 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Dynacord Cms 1600

Müzikal Market -> Dynacord Cms 1600

Teknoloji Sanayi -> Dynacord Cms 1600

Online Ses Sistemi -> Dynacord Cms 1600

Yonka Bayi -> Dynacord Cms 1600

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın