İncelemelerMikserlerSes SistemleriTeknoloji

Dynacord Cms 1000

Dynacord Cms 1000 Fiyat ve İnceleme

Dynacord Cms 1000 Fiyat ve İnceleme

Dynacord Cms 1000

Yüksek bir kalite barındıran, gürültü bakımından da çok düşük gürültülü olan Preamp’le donatılan bir ürün olarak piyasaya çıkmıştır. Kırk sekiz volttan fazla Phantom gücün altında yer alan bir grupta değişimi yapılabilmektedir. Jak soketi bulunan üründe giriş olarak Line ve Kanal Ekleme kullanılmaktadır. Ses düzeyi ise sıfır ile altmış desibel arasında değiştirilebilmektedir.

Dynacord Cms 1000 ürününde düşük frekanslardaki gürültüleri yok etmek için ise değiştirilebilen bir özellikte olan Lo – Cut adlı filtre kullanımı yapılmıştır. Bu filtre sayesinde seksen Hz, on sekiz desibel / oktava düşürülmektedir. Ayrıca Dynacord Cms 1000 ürününde Dynacord adlı bir özellik de bulunuyor. Bir filtre olan bu özellik sayesinde ses özelliği miks yapısına karıştırılmaktadır. Bu filtreye asimetrik voicing adı da verilmektedir. Dynacord Cms 1000 ikinci el de satılan bir üründür.

Dynacord Cms 1000 ikinci el de satılmakta olan bu üründe kullanım hakkında deneyimi olmayan kullanıcıların da ürünü rahat bir şekilde kullanabilmeleri için parametik bir ekolayzer da bulunuyor. Kullanıcılarına esnek bir yapılandırma sunan ürün bu özelliğini CMS3 adındaki mikserler sayesinde sağlamaktadır.

Veri Yolları

Üründe altı adet AUX veri yolu yer almaktadır. Bu altı adet AUX veri yolunun iki tanesi yani FX’i iki tane olan efekt cihazlarına, iki tanesi Main adlı bölümde yer alan ve Switch sayesinde efektlerde gönderim ve monitörlere atanmıştır. AUX veri yollarının geriye kalan iki tanesi ise monitörlere gönderim yapabilmek amacı ile yapılmıştır. Bu gönderim Master adlı bölümde Sweepable adı verilen bir filtre ile kullanılmaktadır. Her bir kanalda LED ışıkları, sinyal LED’leri yer almaktadır. Kanalların giriş çıkışları toz girmesini önleyen bir özellik ile üretilmiş, Crosstalk ile kolay kontrol özelliği de eklenmiştir.

Giriş Kanalı Özellikleri

Stereo çeşidindeki girişleri sağlayan dört adet giriş bulunmaktadır. Bu girişlerin iki tanesi MP3 ve CD çalarlarının kullanımı için ayrılmıştır. İki adet soket girişleri ise ses ara yüzlerin dijital olanlarını desteklemeleri için atanmıştır. USB ara yüzleri için menülerde ayar seçenekleri vardır. USB’lerin kullanımı için ürün ile birlikte DVD verilmektedir.

Menülerden İşlem Yapmak

Menülerde yapılandırma ayarları, efektler için ayarlar, ürünün özel fonksiyonları için ayarlar bulunmaktadır.

 

Sizler için Dynacord Cms 1000 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> dynacord cms 1000 mikser

Müzikal Market -> dynacord cms 1000 mikser

Teknoloji Sanayi -> dynacord cms 1000 mikser

Online Ses Sistemi -> dynacord cms 1000 mikser

Yonka Bayi -> dynacord cms 1000 mikser

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın