İncelemelerSahne Işık SistemleriTeknoloji

Dmx 192 Işık Masası Kullanımı

Dmx 192 Işık Masası Kullanımı

Dmx 192 Işık Masası Kullanımı

Dmx 192

Işık huzmelerinden, lazer kombinasyonlarından veya en profesyonel seçkide dizayn edilen minicik ışık taneciklerinden, en iyi performansınızı süslemek ister misiniz?

Global markaların desteği ve titizlikle sürdürülen çalışmalarının sunumu olarak Dmx 192 profesyonel kumanda kontrol sistemi sunuluyor. İstediğiniz tüm ışık- aydınlatma sistemlerini bağlantı edebilir, ana kumandada tüm mekanın efekt sistemi kontrol edebilirsiniz.

Dmx 192 Teknik Özellikleri

Işık masası formatında dizayn edilen ve tüm efekt makinelerini kullanmanızı sağlayan Dmx sistemi, 30 adet hafıza kombini sunuyor. Robot masa dizaynında opsiyonel konsol olarak imal edilen ışık kontrol sistemi, kullanıcı dostu formuyla rahat ve ergonomik kullanım olanağı sağlıyor.

240 basamaklı ve 6 adet takip programı sunan Dmx 192 tasarımı, bağımsız olarak sis makinesi kontrol etmenizi sağlar. Pan ve tilt hareket unsurları ile fonksiyonel kullanım olanakları sağlayan Dmx 192 tasarımları, joystick por ekstraları ile müzik ve ışık rotanıza şahane efektler katmanızı sağlar.

Dmx 192 Işık Sistemi Özellikleri

Pan ve tilt kontrolünü ergonomik joystick tabladan sunan, sesli kontrol mekanizmasıyla aktif mikrofon tasarımı sunan ışık masası, mod desteklerine göre alternatifler katar. Strobe butonu ile DC 9 V teknik kapasite sunan Dmx, manuel mod desteği sunar.

Müzik- otomatik- midi ve manuel kullanım opsiyonları ile seçkiler sağlayan Dmx 192 sistemi, 2,5 kg tasarımı ile portatif olarak kullanım olanağı sağlar. Ürünün ebatları ise 482 x 133 x 68 mm ölçülerinde tasarım edilmiştir. Üstelik sis makinesi kullanarak rengarenk sunumunuzu daha ihtişamlı hale bürüyebilirsiniz.

Dmx 192 Işık Masası Kullanımı

Tıpkı, tek tık network sistemi kullanırcasına rahat, fonksiyonel, ergonomik ve çok keyifli şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Konsol, rahatınız düşünülerek tasarlandı. İster manuel modülde kullanın ister sesinizle yönetim ve kullanım sağlayın, isterseniz önceden programlama yaparak görsel şölenin tadını çıkarın. Dilediğini formatı seçebilir, sahnenizi istediğiniz renkler, efekt ve ışık tasarımlarıyla donatabilirsiniz.

Lazer sistemler, led par sistemleri, yakamoz parıltıları veya gökkuşağı efektleri gibi tüm aydınlatma ve sahne görsellerini, tamamen zevkinize özel kullanabilirsiniz. Pan ve tilt tekerleği ile joystick tasarım seçkisi sunan kontrol mekanizmaları, metal hammadde kalitesiyle yüksek üretim niteliği sunuyor.

Dmx 192 Tasarım Özellikleri

Dmx 192 ışık masası kullanımı Strobe butonu ile daha da keyifli şekilde sunuluyor. Siyah rengin muazzam sunumuyla dizayn edilen Dmx 192 kombinasyonu, 8 adımda 30 bellek opsiyonu sağlıyor. Dahili mikrofon özelliği, 6 farlı programlama özelliği ve 240 basamak kullanım formu sunan Dmx kontrol mekanizması, 300 mA güç kullanımı ile enerji verimliliği sağlar. 9V DC adaptör güç kaynağı ile dizilim edilen konsol sistemi, 19 inç rack tipi montaj özelliği sunar.

Yükseklik; 68 mm, genişlik 482 mm ve derinlik ebatları 133 mm olarak tasarım edilen ışık masası, ortalama 2,5 kg ağırlığındadır. 12 farklı akıllı ışık sistemini kontrol etmenizi sağlayan, fikstür başına 16 DMX kanal ve kanal alanlarının optimizasyonu sağlamak için 1 fikstür düğmesi sunan tasarım kalitesiyle imal edilmiştir.

Dmx 192 Fiyatı

Kademe hızlarını ayarlayabilir, ışık efektlerinin solma veya açılarını kontrol etme özelliğini ister manuel ister 6 ayrı programlama seçeneğinde sağlayan Dmx sistemleri, MIDI kontrol opsiyonları sunar. 8 farklı fader sistemiyle, akıllı ışık teknolojileri kontrolü sağlayan sistem, cazip fiyatlarıyla her sektörde tercihe dilen ürünler arasında yer alıyor.

Dahili mikrofonu ile ses duyarlı formda kombin edilen Dmx sistemi, kampanyalı fiyatı ve aynı gün hızlı kargo avantajıyla sunuluyor.

 

Sizler için DMX 192 Işık Masası  Bulabileceğiniz Siteleri Araştırdık

Yonka Müzik Market -> Dmx 192 Işık Masası

Müzikal Market -> Dmx 192 Işık Masası

Teknoloji Sanayi -> Dmx 192 Işık Masası

Online Ses Sistemi -> Dmx 192 Işık Masası

Yonka Bayi -> Dmx 192 Işık Masası

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın