HoparlörlerİncelemelerSes Sistemleri

Denox Studio Serisi Duvar Hoparlörleri

Denox Studio Serisi Duvar Hoparlörleri

Denox Studio-2, 3, 4 ve 5 Hoparlör Modelleri İnceleme

Denox Studio Serisi Hoparlörler

Denox hoparlör sistemleri, duvar tipi bir hoparlör sistemidir. 150 Watt’lık bir güç yardımı ile çalışan sistemin çalışma ortamı ise 8 ohm’dir.

Çıkardığı sesin kalitesi bakımından diğer markalara fark atan sistem ayrıca dış görüntüsünün şıklığı ile de müşterileri kendisine çekmektedir. Ürün hem açık hem de kapalı olan tüm ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Kendi sınıfının en iddialı serilerinden birisi olan denox studio serisi çıktığından beri piyasadaki dengeleri değiştirmeyi başarmıştır. Temiz ses çıkışı ve ses gücü etkileyici özelliklerindendir.

Studio Serisi Özellikleri Nelerdir?

Kutu içeriğinde iki adet denox studio-2 hoparlör çıkmaktadır. Normal gücü 90 watt olan ürünün Peak gücü ise yüz elli watt olarak karşımıza çıkıyor. Bas sürücüsünün (LF) çapı beş olan ürünün tiz sürücüsünün çapı ise 0. 75’tir. Üründe dahili amplifikatör bulunmamaktadır. Hoparlörler 8 ohm denilen ortamlarda yetmiş ile yüz watt arasında çalışmaktadır. Hoparlörün frekans aralığı ise yüz otuz – yirmi kHz arasında bulunuyor.

Kullanım alanı olarak ev, işyerleri gibi kapalı alanların yanında bahçeler, stadyumlar ya da yine üzeri açık olan amfi tiyatrolar gibi açık alanlardır. Renk seçeneği olarak firma iki renkte üretim yapmıştır. Siyah ve beyaz olan bu renklerin piyasada iki çeşidinin de satışı yapılmaktadır. Kabinin yüksekliği on dokuz cm, genişliği on üç cm, derinliği ise dokuz cm’dir. Ağırlık olarak da hafif bir ağırlığa sahip olan ürün kutu içerisinde toplam üç buçuk kg iken açılmış hali ise 1.53 kg’dır.

Hoparlörün Diğer Çeşitleri

Denox hoparlörün bir diğer versiyonu da denox studio-3 denox studio-4 versiyonudur. Bu versiyonda da ürün siyah ve beyaz olmak üzere iki renk üretilmiştir. Bu ürün yirmi iki – otuz kHz frekansa sahiptir. Bu ürün de diğerinde olduğu gibi hem kapalı hem de üzeri açık alanlarda güvenle kullanılabilir. Ürünün bir önceki versiyonu ile arasında fazla fark bulunmamaktadır.

Yeni Versiyon

Denox Studio-5 ürünü de iki yollu pasif kabin olarak geçmektedir. Bu ürün de diğer ürünler gibi iki çeşit renge sahiptir. Yenilenen versiyonu daha önceki sürümlerine göre daha güçlü ve daha kaliteli ses çıkışıyla kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Denox Studio Serisi Fiyatları

Denox studio serisi hoparlörler ulaşılması zor olan ürünler değildir. Bu hoparlörler piyasada ses ve müzik işi yapan dükkanlarda ve online satış mağazalarında bulunabilir. Piyasada bu kadar yaygın olarak bulunması studio serisi kabin hoparlörlerin piyasada güven sağladığının bir göstergesidir. Ürünü internette satış yapan birçok e- ticaret sitesinden temin edilebilirliği yönünden de güven vermektedir. Fiyatları ise ortalama olarak tüm sitelerde birbirine yakındır. Elbette çok fazla satış yapan kurum ve kuruluşlar piyasa fiyatlarına göre daha ucuz fiyatlarla denox studio serisi kabin hoparlör fiyatı verebilmektedirler. Bunun sebebi ise sürümden kazanım sağladıkları için karoranları düşük fiyatlarla bile yükselmektedir.

Denox Studio Serisi Hoparlör Tavsiyesi

Denox Studio serisi hoparlör tavsiyesi yapmak için en iyi siteleri seçtik ve bu seçimlerde bazı kıstasları göz önünde bulundurduk. Bu kıstaslar orijinal ürün garantisi, faturalı ürün garantisi, ürünün garanti durumu ve teknik servis sağlayabilme, güvenilir e-ticaret siteleri ve sizin faydanıza birçok kıstas olarak sıralanabilir. Deyim yerindeyse gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz internet sitelerini sayfanın alt kısmında sıraladık.

İşte kaliteden ödün vermeden sahip olabileceğiniz en ucuz Denox Studio serisi hoparlör fiyatları:

muzikalmarket.com                               Denox studio serisi hoparlör fiyatı

teknolojisanayi.com                              Denox studio serisi hoparlör fiyatı

onlinesessistemi.com                           Denox studio serisi hoparlör fiyatı

yonkabayi.com                                         Denox studio serisi hoparlör fiyatı

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın