İncelemelerMikrofonlar

Carol Mikrofonlar ve Carol Mud 525

Carol Mikrofonlar ve Carol Mud 525 İnceleme

Carol Mikrofonlar ve Carol Mud 525 İnceleme

Carol Mikrofon

Ses sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesi mikrofonlardır. Mikrofon çeşitleri hitap edilecek bölgenin büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Okul, cami ya da küçük yerlerde yapılacak müsamere veya gösterilerde kullanılan carol mikrofon ses kalitesi yüksek olan, kablolu bir el mikrofonudur. Carol mikrofonlar karaoke için de kullanılabilmektedir. Mikrofonlar hafif ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Mikrofonları küçük taşıma çantaları ile kolay bir şekilde taşımak mümkündür.

Carol Mikrofonların Teknik Özellikleri

Mikrofonlarda kullanım amacı, sesin ortamda bulunan tüm kişilere ulaşmasının sağlanması ve en uzak noktadan duyulmasının sağlanmasıdır. Mikrofonların bir kısmı, gösteri öncesinde uzun süreli ayarlamalara tabi tutulurlar ve eski tip mikrofon modellerindendir. Ayrıca eski tip mikrofonların ses kalitesi yüksek olmaz, ağırlıkları yüksek, kötü görünümlü ve boyut olarak çok büyüktür.

Özellik olarak en iyi kalitede, ses seviyesi yüksek ve performansı iyi olan mikrofon grubuna giren carol mikrofon vokal mikrofonu olarak da kullanılabilmektedir. Mikrofon parlak gri renkte ve hoş bir görünümdedir. Gövdesi dökümden üretilmiştir. Kablosu olmadan ağırlığı ölçüldüğünde, ağırlığı 275 gram gelmektedir. Ebatları ise 52 mm × 178 mm ölçülerindedir. Mikrofonun kablo boyu ise 450 cm’dir. Ses hassasiyeti oldukça iyi olan mikrofon, okul törenlerinde yoğun olarak kullanılmakta olan bir el mikrofonudur.

Carol Mikrofonların Ses Kalitesi

Carol mikrofonlar 600 ohm dinamik ses kalitesine sahiptir. Canlı müzik yapılan sahnelerde kullanılan carol mud 525 modeli karaoke için de uygun olan bir modeldir. Bu mikrofonların açma kapama özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda mikrofon sabitleme özelliği de bu el mikrofonların kullanılma alanlarını arttırmaktadır. El mikrofonlarının en çok beğenilen ve satın alınan modeli bu modellerdir. Fiyatının uygun oluşu ve kalitesinin yüksek oluşu bu mikrofonun beğenilmesinin en önemli sebepleri arasındadır.

Carol Mikrofonların Kullanıldığı Yerler

Hafif yapısı ile küçük çocuklarında rahatlıkla taşıyabileceği bu mikrofonlar, okul gösterilerinde ve törenlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Küçük taşıma çantaları ile elde taşımaya müsait olan mikrofonlar canlı müzik yapılan her ortama rahatlıkla taşınabilmektedir. Kullanılmadığı zamanlarda kablosunun çıkarılabilmesi mümkündür. Cami gibi kitlelere hitap edilmesi gerekli olan yerlerde konuşmaların rahat duyulmasının sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürünler karaoke yapmak için kullanılmaya müsaittir.

 

Sizler için Carol Mikrofon  Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Carol Mikrofon -> Carol Mud 525

Müzikal Market -> Carol Mikrofon -> Carol Mud 525

Teknoloji Sanayi -> Carol Mikrofon -> Carol Mud 525

Online Ses Sistemi -> Carol Mikrofon -> Carol Mud 525

Yonka Bayi -> Carol Mikrofon -> Carol Mud 525

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın