İncelemelerKulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Beyerdynamic dt 990 pro

Beyerdynamic dt 990 pro

Beyerdynamic dt 990 pro İnceleme

Beyerdynamic dt 990 pro

Bu ürün Almanya menşei bir ürün olup stereo kulaklık, açık sistem, tek taraflı kablo, mini stereo jak ve ¼ adaptörü ile göze çarpan özelliklerini barındırıyor. Ayrıca bu ürünün bir diğer özelliği ise 32,250 veya 600 OHM farklı empetedans seçeneklerine sahip olmasıdır.

Beyerdynamic dt 990 pro bu özellikleri ile müşterilerin dikkatini çekmiştir.

Bu Ürünün Malzeme Kalitesi ve Genel Duruşu Nasıldır?

Beyerdynamic dt 990 pro, içeriğindeki metal özellikleriyle ön plana çıkan bir üründür. Müşteriler bu sebeple ellerine aldıkları bu ürünün daha sağlam olduğunu düşünmektedir. Kafa bandının esnek olması ve kulak padlerinin durumunun iyi olması kullanıcıları memnun ediyor. Ayrıca rahat olması özelliği ile ön plan çıkan beyerdynamic dt 990 pro üst tarafında herhangi bir rahatsızlık vermezken alt taraflarında birtakım küçük rahatsızlıklar verdiği bazı müşterilerce dillendirmiştir.

Beyerdynamic dt 990 pro ürünü stüdyo uygulamalarında kullanılmak için dinamik bir kulaklık özelliğine sahiptir ve özelliğinden dolayı ses üretimi kalitesi iyidir. Tüm talepleri dayanıklı olan ürünün çelik kafa bandı ve dayanıklı tasarımı uyum sağlaması açısından güvenlidir. Kafa bandının yumuşaklığı kullanıcıların yüksek bir konfor sağlarken kulak yastıklama sistemleri ise bu konfora katkı sağlamaktadır.

Beyerdynamic Dt 990 Pro Seçenekleri

Beyerdynamic dt 990 pro profesyonel kulaklık farklı amaç ve araçlar ile kullanılabilmesi için çeşitler halinde üretilmektedir. Tüm profesyonel kulaklıklarda olduğu gibi dt 990 pro modeli de mikserlerde kullanılmak üzere tasarlanmış kulaklık modellerindendir. Kulaklıklar farklı direnç değerlerinde üretilmektedir. Bu değerler kullanıldığı ses yayını yapan cihazların ses çıkışı için kullanılan direnç değerine uyumlu olmak zorundadır. Telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda bu direnç değeri düşük olmakla beraber mikserlerde çok daha yüksek direnç değerlerinde kullanım sağlanabilir. Bu nedenle üstün beyerdynamic mühendisliği sayesinde her cihazda maksimum ses kalitesi elde edebilmek adına farklı direnç değerlerinde üretimi yapılmıştır. Bu seçenekler 32 ohm, 250 ohm ve 600 ohm olarak çeşitlenir.

Bu Ürünün Kökeni

Kökü 1980’lerin başına dayanan beyerdynamic dt 990 pro kulaklık serisi, ses uzmanları tarafından tercih edilen bir ürün olmuştur ve kullanıcıları sadık birer kullanıcıya dönüşmüştür. Bu seriler, farklı ortamlara uygun olarak ve farklı kulak yapısını göz önüne alarak dizayn edilmiştir.

Beyerdynamic dt 990 pro Ürününün Fiyatı Nedir?

32, 250 ve 600 OHM seçenekleriyle piyasaya sürülen ürün OHM düzeylerine göre farklı amaçlarla kullanılıyor. Mobil cihazlarda kullanmayı amaçlayan kişiler 32 OHM, kayıt ve monitöring uygulamalarında kullanmayı amaçlayan kişiler 250 OHM, Stüdyoda miskin uygulamaları için bu ürünü satın almak isteyenler ise 600 OHM seçeneğini seçebiliyor. Ancak iki yıl garantili olan Beyerdynamic dt 990 po fiyatı OHM seçeneklerine göre değişmiyor. KDV dâhil 1259 TL’ye alınabilecek Beyerdynamic dt 990 pro, taksit yapılarak da satın alınabilir.

Beyerdynamic Dt 990 Pro Tavsiye

Beyerdynamic Dt 990 Pro tavsiyesi yapabilmek için yaptığımız araştırmalar sonrası, en güvenilir internet sitelerini sizler için derledik. Bu internet sitelerinin sadece güvenilir olması ile yetinmedik elbette. Piyasa fiyatları içinde en ucuz Dt 990 pro fiyatı, orijinal ürünler, faturalı ürünler, ücretsiz ve hızlı kargo seçenekleri, güler yüzlü hizmet, garanti kapsamı gibi birçok siz değerli okurlarımızın faydasına kriteri de ayrı ayrı inceledik. Beyerdynamic Dt 990 Pro kulaklık alışverişinizi güvenli e-ticaret ortamlarında ve huzur içerisinde yapabilmeniz için gereken linkleri sayfamızın en alt kısmında paylaştık. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alışverişin ve müziğin keyfini yaşamanız dileği ile…

 

Sizler için Beyerdynamic Dt 990 Pro Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Beyerdynamic Dt 990 Pro

Müzikal Market ->            Beyerdynamic Dt 990 Pro

Teknoloji Sanayi ->            Beyerdynamic Dt 990 Pro

Online Ses Sistemi ->       Beyerdynamic Dt 990 Pro

Yonka Bayi ->                       Beyerdynamic Dt 990 Pro

 

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın