KulaklıklarSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Beyerdynamic Dt 990 Edition

Beyerdynamic Dt 990 Edition

Beyerdynamic Dt 990 Edition İnceleme

Beyerdynamic Dt 990 Edition

Beyerdynamic dt 990 edition, muhteşem bir müzik deneyimi yaşamak isteyenler için teknoloji ve müziğin buluştuğu harika bir ürün. Müzik dünyasında olanlar ya da müziği hayatlarına entegre etmiş olan insanlar ses beyerdynamic_dt_990_editionkalitesine çok önem verir. Kalitesi ve kullanış olarak gayet başarılı bir üründür. Müzik severler ve işi müzik olan insanların isteyeceği bir üründür. Şık ve kullanışlı tasarımı göz doldurmaktadır. müziğin her ayrıntısını ince ince işleyen ve müziği ruhunuzda hissetmenize olanak sağlayan bu kulaklık, herhangi bir müzik sisteminde duyamayacağınız sesleri duyurabilecek kadar yüksek ses kalitesine sahip. Kulaklığı takıp gözlerinizi kapattığınızda orkestranın ortasında müzik dinliyormuşçasına gerçek sesleri hissedeceksiniz.

Beyerdynamic dt 990 Edition Ürün Detayları

Tek taraflı sarmal kablo kapalı ve açık dizayn stereo kulaklık modelidir. Stüdyo uygulamaları için açık dinamik bir kulaklıktır. Mükemmel bir ses üretme kalitesi diyaframın ağırlık azalması nedeniyle gayet başarılıdır. Yaylı ve çelik kafa yapısına uyumlu tasarım güvenli ve zevkli bir müzik deneyimi sunar. Yumuşak kafa bandı sayesinde varlığını hissetmezsiniz. Kulağı saran ve dışarıdan ses almayan yapısıyla muhteşem müzik deneyimi sunar. Kulak yastığı ve kafa bandı ile uzun süreli kullanımda bile sizi rahatsız etmez. Kullanılan ürünler gayet kaliteli ve dayanıklıdır. Çarpma ve düşmelere karşı testleri başarı ile sonuçlanmıştır. Kulaklığı kullanırken dışarı ses vermez. Bu sayede monitör kulaklık olarak kullanılır. Hassas mikrofonlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Beyerdynamic dt 990 Edition Özellikleri

Beyerdynamic dt 990 edition, ağırlığı 250 gramdır. Jak girişi altın uçlu olup boyutu 3.5 milimetredir. Birçok müzik kaynağına uyumludur. Ses aktarım hızı oldukça üst seviyededir. Kulağı üsten sarar. Frekans aralığı 5 – 30 000 Hz dir. Bluetooth ve kablosuz bağlantı özelliği mevcut değildir. 250 ohm empedansa sahiptir. 96 desibele kadar hassastır. 3 metre kulaklık kablosu vardır. Sarılabilir kablodur. Bütün parçaları sökülebilir, temizlenebilir ve değiştirilebilir. Garanti kapsamında olup her türlü servis hizmeti tedarikçi tarafından sunulmaktadır. Her türlü parça ve teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Beyerdynamic Dt990 Edition Kimler Tarafından Kullanılır?

Beyerdynamic Dt990 Edition kullanıcıları genel olarak profesyonel müzik işiyle uğraşan kişilerdir. Beyerdynamic Dt990 Edition profesyonel kulaklık sınıfına giren bir üründür. Ses kayıt işi yapan ve sesleri özenle seçip inceleyen kişiler bu kulaklığı özellikle tercih ederler. Ya da müziği ruhunda hissetmek isteyen müzik tutkunları bu kulaklığı özellikle seçerek kullanmaktadır. Müziğin her ayrıntısını duyarak ve konfor içinde müziği yaşayan insanların tercihi Beyerdynamic Dt990 Edition’ dır. Kozmetik olarak çok şık ve gösterişli bir görüntüsü olan bu tasarım harikası kulaklık aynı zamanda sosyal medya yayıncısı youtuber ve blogger larında gözdesi olmayı başarmıştır.

Beyerdynamic dt 990 Edition Fiyatı

Beyerdynamic dt 990 edition kulaklığına kolayca sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden veya teknoloji marketlerin reyonlarında bulunmaktadır. Müzik marketlerde ürünlerin tasarımı ve fiyatları ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Elbette aynı ürünün farklı fiyatlarla piyasada bulunduğunu görebilirsiniz. Bu satış yapan market ya da internet sitelerinin alım sayısı ve satış kapasitesi ile alakalı olabilmektedir. Ya da firmalar arasıda oluşan rekabet te bu durumu tetiklemektedir. Beyerdynamic dt 990 edition fiyatı kampanyalar ile de farklılık gösterebilir. Araştırmanızı genişleterek bu eşsiz ürüne uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Stoklar tükenmeden sizde acele edin.

Beyerdynamic Dt 990 Edition Tavsiyesi

Beyerndynamic Dt 990 Edition tavsiyesi yapabilmek için gerekli araştırmaları yaparken önemle dikkat ettiğimiz bazı noktaları siz değerli okuyucularımla paylaşmak istiyorum. Alacağınız üründe en küçük bir pişmanlık duymamanız için yapacağınız alışverişin ize kar sağlamasını hedefliyorum. Sizlerle paylaştığım internet adreslerini seçerken, güvenilir alışveriş yapabileceğiniz siteleri tercih etmeye özen gösterdim. Orijinal ürünler satan ve garanti kapsamı hususunda özen gösteren kuruluşları seçtim. Satın alım öncesi ve sonrası teknik ve bilgi desteği potansiyeli yükses siteleri seçmeye özen gösterdim. Bu ve bunlar gibi bir çok olumlu kriter siz değerli okuyucularımın güven içinde alışveriş yapabilmesi için özenle araştırıldı.

İşte sizler için özenle seçtiğim güvenilir alışveriş yapabileceğiniz Beyerdynamic Dt 990 Edition satıcısı internet siteleri:

Muzikalmarket.com                   Beyerdynamic Dt 880 Edition

Teknolojisanayi.com                  Beyerdynamic Dt 880 Edition

Onlinesessistemi.com              Beyerdynamic Dt 880 Edition

Yonkabayi.com                             Beyerdynamic Dt 880 Edition

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın