İncelemelerKulaklıklarStüdyo Ekipmanları

Beyerdynamic dt 880 pro

Beyerdynamic dt 880 pro

Beyerdynamic dt 880 pro İnceleme

Beyerdynamic dt 880 pro

Beyerdynamic dt 880 pro modeli teknoloji ve müziğin buluştuğu harika bir ürün… Müzik dinlemeyi seven ve asıl işi müzik yapmak olan insanlar bu ürünlerin ne kadar iyi olduğunu bilir. Her müzik sever bu ürüne sahip olmak ister. Müzik şirketleri ses kalitesine önem çok önem verir. Ancak bu kaliteli müziği dinleyebilmek için kaliteli bir müzik ekipmanına ve özellikle kaliteli bir kulaklığa sahip olmalısınız. Kalitesi ve kullanış olarak gayet başarılı ve şık tasarımıyla göz doldurmaktadır. Beyerdynamic markası kalitesi ve üstün mühendisliği ile üretilmiş ve gerçek sesi kulaklarımıza iletebilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış olan dt 880 pro modeli, piyasada güven sağlamış ve kült ürünler listesine başarılı bir şekilde giriş yapmıştır.

Beyerdynamic dt 880 pro Ürün Detayları

Açık dizayn stereo kulaklık modeli ve tek taraflı sarmal kablo yapısına sahiptir ve Beyerdynamic dt 880 pro kulaklığının kullanım alanı olarak stüdyo uygulamaları için üretilmiştir. Mükemmel bir ses üretme kalitesi diyaframın sahip olduğu özellik ile mümkündür ve gayet başarılıdır. Kafa yapısına uyumlu tasarımı ile eşsiz bir müzik deneyimi sunar. Yaylı ve yumuşak kafa bandı sayesinde varlığını hissettirmez ve kullanım sırasında rahatsızlık vermez. Kulağı saran ve dışarıdan ses almayan pamuklu yumuşak yapısıyla dış dünya ile bağlantınızı koparır. Dayanıklılık testleri başarı ile sonuçlanmıştır. Kozmetik olarak görsel dizaynı oldukça şıktır. Ses kalitesinin yanı sıra görsel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dt 880 pro model kulaklık, müziğin olduğu her ortamda üzerine düşeni fazlasıyla karşılar. Dış seslerden yalıtım haricinde dışarıya ses vermeme konusunda da oldukça başarılı olan dt 880 pro model kulaklık referans kulaklıklar sınıfında yerini sağlamlaştırmıştır.

Beyerdynamic dt 880 pro Özellikleri

Kulağı saran yapısı ile tipi yarı kapalıdır ve Beyerdynamic dt 880 pro kulaklığının ağırlığı 295 gramdır. Jak girişi altın uçlu olup boyutu 3.5 milimetredir. Jak girişi ile müzik kaynağına uyumlu hale getirmek için aparat kullanılabilir. Ses aktarım hızı altın materyal kullanıldığı için hızlıdır. Frekans aralığı 5 – 35 000 Hz dir. Bluetooth ve kablosuz bağlantı özelliği mevcut olmayıp bu kullanımlar için uygun değildir. Empedansı 250 ohm’dur. Kablo yapısı çıkarıla bilir ve sarmal yapıdadır. Jak girişi mini – jak özelliği taşır. Tek taraflı spiralli 3.0 metre kablo su vardır. Çok düşük frekanslarda ve çok yüksek frekanslarda net ve gerçek ses verebilen dt 880 pro model beyerndynamic profesyonel kulaklık sınıfında liderlik için basamakları hızla çıkmaktadır.

Beyerdynamic dt 880 pro Fiyatı

Beyerdynamic dt 880 pro fiyatı ile tercih sebebidir. Müzik marketlerden, teknoloji marketlerinden ve internet üzerinden satış yapan birçok tedarikçiden alınabilir. Kampanya ve hediye çekleri ile ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Yurtdışı ve yurtiçi satış fiyatları farklılık göstermektedir. Ürüne sahip olmak için araştırmanızı yaparak uygun fiyata sahip olmak çok kolay. Piyasada farklı fiyatlarla karşılaşmanız olağan dışı bir durum değildir. Fiyat farklılıklarını oluşturan durumlar, farklı firmaların arasında oluşturduğu rekabet ortamlarından kaynaklanabilmektedir. Ayrıca satıcı firmanın ürünü alım sayısı ve satış kapasitesi ürünlerde satış fiyatı farklılıklarına sebep olabilmektedir.

Beyerdynamic dt 880 pro Tavsiyesi

Siz kıymetli okurlarımız için kulaklık alımlarınızda en az ücreti ödeyip en kolay şekilde beyerndynamic dt 880 pro kulaklık modeline sahip olmanızı amaçlayarak bu inceleme yazısını hazırladık. Beyerdynamic dt 880 pro kulaklık modelini satın alırken kulaklık hakkında çok bilgiye sahip olmanız yeterli olmayacaktır. Kulaklık alımlarında dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat  etmezseniz dolandırılma ihtimaliniz oluşabilir. Ayrıca kolay yollarla güvenilir alışveriş yapmak yerine uzun yollardan zorlanarak bu işlemi yapmanızda olasıdır. İşte bu sebeplerden dolayı sayfanın en alt kısmında siz değerli okurlarımız için Beyerdynamic dt 880 pro tavsiyesi yaptığımız linkleri paylaştık. Bu tavsiyeleri seçerken, güvenilir e-ticaret, hızlı ve ücretsiz kargo, orijinal ürün, gerçek garanti kapsamı, piyasa fiyatlarına göre en ucuz ürünler ve daha bir çok sizlerin faydasına hususu göz önünde bulundurduk.

 

Sizler için Beyerdynamic Dt 880 Pro Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Beyerdynamic Dt 880 Pro

Müzikal Market ->            Beyerdynamic Dt 880 Pro

Teknoloji Sanayi ->           Beyerdynamic Dt 880 Pro

Online Ses Sistemi ->      Beyerdynamic Dt 880 Pro

Yonka Bayi ->                      Beyerdynamic Dt 880 Pro

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın