İncelemelerKulaklıklarTeknoloji

Beyerdynamic Dt 880 Edition

Beyerdynamic Dt 880 Edition İnceleme

Beyerdynamic dt 880 edition

Beyerdynamic Dt 880 Edition

Beyerdynamic Dt 880 Edition, daha kutusunun açılmasıyla birlikte kullanıcısına bir rahatlık ve ferahlık verecektir. Hem yapısı hem kurulumu hem de kulak kısmındaki yumuşak süngerleriyle oldukça kullanılmayı hak eden bir kulaklıktır. Birçok kulaklık kullanıcısının kulaklıklarla tam oturamama gibi bir sorunu varken bu üründe böyle bir sorunla karşılaşabilmek pek de mümkün görünmüyor. Ses kalitesi olarak da muhteşemliği taşıyan bu ürün alıcılarını bekliyor.

Kullanılan Malzemeler ve Konfor

Beyerdynamic dt 880 edition ürünü yapım aşamasında öyle güzel tasarlanıp üretilmiş ki üzerinde herhangi bir sorununu görmek mümkün değildir. Sağlamlık açısından da oldukça başarılı olan bu kulaklığın üst köprü kısımları siyah deriyle kaplanıp içerisinde metal türevi bir malzeme kullanıldığı görülüyor. Daha sonra alt kısımlarında da süngerimsi bir yapının kullanılmış olduğu görülüyor. Kulaklığın köprüsünden aşağı bakan kısmında sağ-sol kulaklığa birer kablo inmiştir. Orası da sert alüminyumlarla kaplanmıştır.

Normal kulaklıklar kısa süre içerisinde kulağı rahatsız edebilirken bu ürünün muhteşem tasarımı sayesinde böyle bir durumla karşılaşılamaz. Böyle rahat olmasının sebebi de üretirken kullanıldığı sünger yapısından kaynaklanıyor. Diğer kulaklıklar kafanın üst kısımlarında baskı uygularken bu kulaklıkta bu problem düşünülerek kafa kısmındaki parçanın da süngerimsi ve deri kaplı olduğu görülüyor. Taşınabilirlik özelliği olarak da ürünün yanında bir çanta veriliyor. O şekilde taşınabilmesi mümkündür.

Beyerdynamic Dt 880 Edition Fiyatı

Birçok mükemmel özelliği olan bu ürünün fiyatı da kalitesi kadardır. Genel olarak stüdyo ortamlarında kullanılan bu kulaklığın girişi mini-jack pluginle sağlanıyor. 300 gram civarında ağırlığı bulunan bu kulaklığın kablo türü de sarmal yapıdadır. Muhteşem ürünlerden olan beyerdynamic dt 880 edition fiyatı siteden siteye değiştiği söylenebilir. Fiyat olarak 1250TL ile 1800TL arasında değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Ancak özelliklerine bakıldığında gerçekten bu paraya değeceğini görmek mümkündür.

Ses Kalitesi

Bu ürün 250 ohm olduğundan bazı cihazlar doyuramayabiliyor. Bu ürün ses ile alakalı ise ve birçok mükemmel özelliği varsa ses kalitesinin de ne kadar iyi olduğu bilinmelidir. Dolayı ses kalitesi iyi olan bir kulaklık aranıyorsa kesinlikle bu ürünü incelemelidir.

Sizler için Beyerdynamic Dt 880 Edition Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Beyerdynamic Dt 880 Edition

Müzikal Market -> Beyerdynamic Dt 880 Edition

Teknoloji Sanayi -> Beyerdynamic Dt 880 Edition

Online Ses Sistemi -> Beyerdynamic Dt 880 Edition

Yonka Bayi -> Beyerdynamic Dt 880 Edition

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın