İncelemelerSes SistemleriTeknoloji

Behringer Ses Sistemleri İnceleme

Behringer Ses Sistemleri, Mikser ve Hoparlörler

Behringer Ses Sistemleri İnceleme

Behringer Ses Sistemleri, Behringer Ses Sistemi Fiyatları, Behringer Mikser, Behringer Hoparlör

Behringer ekipmanları, inanılmaz performansların temeli olarak biliniyor. Profesyonel stüdyolardan, canlı ortamlara kadar, Behringer ses sistemleri her zaman ihtiyacınız olduğu şekilde netliği size sağlayacaktır. Araştırmalar sonucunda markanın birçok ürününe ulaşabilirsiniz ve profesyonel ya da amatör ses kayıtları ile uğraşsanız bile, sizlere uygun bir Behringer ekipmanı bulabilirsiniz. Aramanıza nereden başlayacağınızdan tam olarak emin değilseniz, en iyi önerilerden oluşturduğumuz bu rehber sizlere seçebileceğiniz belli ekipmanları tanıtacaktır.

Behringer Ses Sistemleri ile Europort Serisi

Europort serisi olarak üretilen Behringer ses sistemlerinin, hemen hemen size istediğiniz her özelliği sağlaması mümkündür. Hepsi bir arada olarak tasarlanan taşınabilir bir PA sistemi içerir. Behringer’deki ekip, büyük ve modüler ses sistemlerinin her zaman küçük etkinlik ve konserler için uygun birer çözüm olmadığının farkındadırlar. Bu nedenle Europort serisi etkinlikler, partiler, kurumsal sunumlar gibi hızlı kurulumla birlikte kolay bir kullanım gerektiren her uygulama için son derece ideal bir seçenektir.

Ultra kompakt seçenekli olan bu PA sistemler, 6 kanallıdırlar ve genellikle 500 Watt güçle çalışırlar. 8 inç büyüklükte olan wooferları, 1.35 inçlik bir ses üretiminin sağlanabilmesi için alüminyum diyaframlı olarak sıkıştırma sürücülere sahiptir. Kablosuz olarak hemen hemen her dijital ortama bağlanması da oldukça kolaydır. Behringer Ses Sistemi Fiyatları ile araştırmanızla birlikte uygun seçeneklerle Europort serisi ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Behringer Hoparlörleri Eurolive Serisi

Behringer Eurolive serisi içerisinde yer alan B215XL ve B212XL modelli pasif PA hoparlörler, küçük bir fiyata büyük bir ses gücü elde etmenize imkan tanırlar. Etkileyici bir biçimde ağırlıkları az olan bu Behringer hoparlör serisi, bu yüzden taşıması son derece kolay bir hale geliyor. Trapezoidal şekli ile, çok çeşitte uygulama için uygun kompakt bir yapıya sahiptir. Standart hoparlör tutuculara monte edilebilirler veya subwooferların üzerine dikey olarak yerleştirilerek kullanılabilirler. Son derece iyi bir frekans yanıtı sunan özellikleriyle birlikte, vokalistlerin vazgeçilmez ekipmanları arasında yerini almaya hazırdır.

Behringer Mixerleri Eurorack Serisi

Eğer bir mixer seçmek istiyorsanız, o zaman Behringer Eurorack serisi istediğiniz birçok özelliği sizlere sunabilir. Behringer Mikser modeli olan Eurorack UB1202’yi özellikleri açısından beğenebilirsiniz. Bu güçlü mixer, bütün mono kanallarda ve çok daha fazlasında birçok işlev sunabiliyor. Ayrıca 3 bantlı EQ ile, değiştirilebilir düşük kesimde filtreleri bulunan 4 adet son teknolojiyle geliştirilmiş Invisible Mic Preamp’e sahiptir. Uygun fiyatları ile profesyonel veya amatör kullanımlar için ideal seçeneklerden bir tanesidir.

Behringer Kapasitif Mikrofonlar

Behringer USB kapasitif mikrofonlar, doğrudan bilgisayarınıza standart bir USB bağlantısıyla bağlanabiliyorlar. Stüdyo mikrofonlarının kalitesini aratmayacak olan bu seçenek, yüksek kalitede sesleri podcastlere aktarabiliyor. Müzisyenler, bilgisayarlarda üzerinde bulunan Record seçeneğiyle birlikte akustik bir performans ya da kaliteli bir vokal performansı sergileyebilirler. Behringer kapasitif mikrofonları, Mac ya da PC’niz için bir dizi gelişmiş podcasting ve ses düzenleme yazılımı içeriyor. Bilgisayarlı bir müzisyen ya da podcaster iseniz, ses kayıtlarınız için özel olarak tasarlanmış bir mikrofona ihtiyacınız olacaktır. Bunun için C-1U veya B1 modellerindeki Behringer mikrofonlarını seçebilirsiniz.

Behringer Stüdyo Hoparlörleri

Müzik oluşturma konusunda profesyonel çalışmalar yürütüyorsanız ya da yalnızca müzik oluşturmaktan keyif alıyorsanız, Behringer stüdyo hoparlörlerinin her ihtiyaca karşılık verdiğini görebileceksiniz. Behringer Medya serisi stüdyo hoparlörleri, dijital monitör hoparlörlerden oluşan 2 amped içerir ve analog ile USB girişlerine sahiptir. Böylelikle bağlantıları kurmak ve video ya da ses uygulamalarında sonik yükseltmeler yapabilirsiniz. 150 Watt güç, bu stüdyo hoparlör ve monitör sistemlerini her yerde kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

 

Sizler için Behringer Ses Sistemleri Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Behringer Ses Sistemleri

Müzikal Market -> Behringer Ses Sistemleri

Teknoloji Sanayi -> Behringer Ses Sistemleri

Online Ses Sistemi -> Behringer Ses Sistemleri

Yonka Bayi -> Behringer Ses Sistemleri

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın