İncelemelerKulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Behringer Hpx6000 Kulaklık İnceleme

Behringer Hpx6000 Kulaklık Fiyatı ve İnceleme

Behringer Hpx6000 Kulaklık Fiyatı ve İnceleme

Behringer Hpx6000, Behringer Hpx6000 Kulaklık, Behringer Hpx6000 Fiyat

DJ’ler profesyonel müzik yaşamlarını sürdürebilmek için her ortamda güvenebilecekleri bir kulaklığa sahip olmak isterler. Bu nedenle kulaklıklar her zaman DJ’ler için en önemli unsurdur. Her şeyden önce DJ performanslarının kusursuz olabilmesi için temiz ve doğru ses üretimi gerekir. Behringer hpx6000 profesyonel DJ kulaklıkları, bunu muazzam 50 mm neodimyum sürücülerle birlikte sunar. Bu sürücüler, kulaklıkları taktığınız zaman sadece yüksek ve temiz bir ses sunmazlar. Aynı zamanda derin ve güçlü baslar elde etmenizi sağlayan özelliklerin başında gelir. Müzik türü ne olursa olsun en ufak seslerden en yüksek ses frekanslarına kadar her sesi zorlanmadan duymanızı sağlar.

Bir Bakışta Behringer hpx6000 Kulaklık Özellikleri

Geniş ve ultra yüksek dinamik frekans aralığına yanıt veren dairesel kulaklıklara sahiptir.

Artikülasyona sahip ayarlanabilir kafa bandı ve kulaklıklar maksimum konfor sağlar.

50mm yüksek çıkışlı neodimyum sürücüler doğru ses üretimi sağlar.

1/8 “jack ve 1/4” altın kaplama adaptörlü tek taraflı çıkarılabilir kablosu mevcuttur.

Katlanabilir, döner kulaklıklı ayarlanabilir kafa bandına sahiptir.

Yüksek düzeydeki kaliteli bileşenleri ile birlikte dayanıklı yapısı uzun ömür sağlar

Özel çantası taşıma rahatlığı sağlar.

Behringer hpx6000 Profesyonel Kulaklık

Behringer hpx6000, rahat bir dinleme için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. İki adet dönen kulak kabı, sesin her ince nüansını sunan 50 mm’lik neodimyum sürücüleri içerir. DJ’lerin aktif bir müzik yaşantıları olduğu aşikardır. Behringer hpx6000 kulaklık, bu aktif yaşam tarzı göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Bu profesyonel kulaklıkların tek taraflı kıvrımlı kablosu, dolaşmaya dirençli ve maksimum dayanıklılık sağlayan fiber optik bakır tel yuvasından üretilmiştir. Ayrıca Behringer hpx6000 kulaklık, 1⁄8 inç TRS konnektörü için TR “TRS adaptörü ile birlikte gelir. Bu da onu mikser konsolunun yanı sıra akıllı telefonunuzdaki her şeyle de uyumlu hale getirir.

Mükemmel Görünüme Sahip Olun

Harika bir ses üretimi yapan kulaklıklara sahip olmak DJ’ler için olmazsa olmaz özelliklerdendir. Fakat DJ olmak da bir stil işidir. Bu nedenler vazgeçilmez kulaklıkların teknik özelliklerinin yanı sıra mükemmel bir görünüme sahip olmaları da gereklidir. Behringer hpx6000 kulaklıklar da kullanıcıları için harika bir stil ve konforu yepyeni bir seviyeye taşır. Sağlam yapılara sahip olan bu kulaklıklar, klasik bir görünüm ve hissiyatı verebilmek için doğru malzemelerde üretilmiştir. Yumuşak dokunuşlu kauçuk kaplamadan deri kulak yastıkları ve kafa bandı pedine kadar bu kulaklıklar, kafanızda veya ellerinizde harika hissettiren bir özellik taşır. Özel olarak tasarlanmış taşıma çantası ile hem kulaklıkların bu özelliklerinin sürdürülmesi hem de taşıma kolaylığının sağlanması amaçlanmıştır.

Eşsiz Konforla Tanışın

Dj performansları hem yorucu hem de uzun saatler süren performanslardır. Kulaklıkların bütün gece takıldığını göz önüne alarak üretilmiş olan Behringer hpx6000 kulaklıklar, her şeyi ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır. Kafa bandı ve kulak bardakları tamamen mafsallı ve ayarlanabilir özelliktedir. Başın üstünde veya boyunda tekli fincan şeklinde rahatlıkla takılabilir. Aynı zamanda bu kulaklıklar, kolay taşıma ve saklama olanağı sağlamak amacıyla katlanabilir özellikte tasarlanmışlardır. Her parçanın tamamen çıkarılabilmesi için de sökülebilen kablo onları daha kolay saklamanıza yardımcı olur.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Behringer hpx6000 kulaklık uygun fiyat seçenekleriyle piyasada yer alırlar. Siz de behringer hpx6000 fiyat seçeneklerine göz atabilir ve bu kulaklıklara hemen sahip olabilmek için sipariş verebilirsiniz. Behringer hpx6000 kulaklıklarla inanılmaz derecede uygun fiyata mükemmel bir ses üretimi, en üst düzeyde konfor ve dayanıklılık elde edersiniz.

 

Sizler için Behringer Hpx6000 Kulaklık Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Behringer Hpx6000 Kulaklık

Müzikal Market -> Behringer Hpx6000 Kulaklık

Teknoloji Sanayi -> Behringer Hpx6000 Kulaklık

Online Ses Sistemi -> Behringer Hpx6000 Kulaklık

Yonka Bayi -> Behringer Hpx6000 Kulaklık

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın