KulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknolojiUncategorized

Behringer Hpx4000 Kulaklık Fiyat ve İnceleme

Behringer Hpx4000 Kulaklık Fiyat ve İnceleme

Behringer HPX4000, Behringer HPX4000 Kulaklık, Behringer HPX4000 Fiyat

Behringer, HPX serisiyle birlikte DJ kulaklıkları üretimine yer veriyor. Markanın DJ kulaklığı olan başka üretim modelleri de vardır, fakat HPX serisinin ilgiyi üzerine toplayan birçok farklı özellikle ön plana çıkması söz konusu oluyor. Behringer HPX4000 kulaklık modeli, HPX serisinin hemen hemen her özelliğini taşımasının yanı sıra, ekstra bazı diğer özelliklere de yer veriyor. Headset kulaklıklar konusunda tercihinizi bu kulaklıktan yana kullanarak uygun fiyatlı ve yüksek verimli bir kulaklığa sahip olabilirsiniz.

Behringer HPX4000 Özellikleri

Behringer, HPX serisiyle birlikte birden çok DJ kulaklığı üretmiştir. Bu serinin dahilinde olan HPX4000 modeli de, serinin diğer birçok üyesiyle bazı benzer özellikleri içeriyor. DJ kulaklıkları kategorisinin bir üyesi olan HPX4000, yüksek bas frekanslarının iyi bir şekilde hissedilmesini sağlayan bir headset kulaklıktır. Yumuşak ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süren kullanımların sizi rahatsız etmediğini görebilirsiniz. Dönebilen ve ters olarak çevrilebilen kulaklık başlıkları, DJ kulaklıklarının tek yönlü kullanımları açısından yeterli bir kullanım imkanına yer veriyor.

Birçok kullanıcı tarafından Behringer HPX4000 fiyat aralıkları nedeniyle önerildiği görülmektedir. Kulaklığın fiyatının gerçekten de sağladığı özelliklere kıyasla oldukça uygun olduğunu söylemekte yarar vardır. HPX serisinin her bir üyesi, üstün sesleriyle iyi bir fiyat etiketine sahip olarak geliyorlar.

Behringer HPX4000 Teknik Özellikler

Yüksek verimlilik için kobalt kapsüllerle tasarlanan HPX serisi, tek taraflı olan sarmal kablosunda oksijensiz bakır tellere yer veriyor. Yuvarlak olan ve döndürülerek ya da ters çevrilerek kullanılabilen kulaklık bölümlerine sahiptir. Diğer bir deyişle, HPX serisinin her bir bireyinde kulaklıklar oynar özelliklere yer veriyor. Bu da DJ kulaklıkları için son derece ideal bir tasarımı ön plana getiriyor.

40 mm kapsül çapının yanı sıra, 100 mW maksimum güce yer veren Behringer HPX4000 kulaklık modelleri, 113.5 desibellik bir hassasiyete de sahiptirler. 1 metre olan kablo boyunun uzatılabilir bir seçenekle birlikte 2.5 metreye kadar kullanıma yer vermesi mümkündür. DJ kulaklıklarının genel bir kullanım özelliği olan çıkarılabilir kabloya ise bu kulaklıklarda yer verilmiyor.

Behringer HPX4000 Tasarım

Siyah renkli standart bir tasarımın kullanıldığı HPX4000 modelinde, kafa üzerinde koruyucu bir yastık bölmesine yer veriyor. Bu, kullanımın maksimum seviyede rahat olmasını sağlayan bir özelliktir. Ayrıca yine kulak kısımlarında da koruyucu pedlerin yumuşak malzemelerden seçilmiş olması, iyi bir kullanıma yer vermektedir. Hoparlör teçhizatı, dış görünümde kulaklığın dış kısmında belli bir kısım olarak görülüyor. Yumuşak pedlerle birlikte kulakları tam olarak kavrayan hoparlörler, basların ve ses nüanslarının doğru algılanmasında iyi bir tasarım ortaya konulduğunu kanıtlamaktadır.

Behringer HPX4000 Ses Kalitesi

Ses kayıtlarında ve bu kayıtların dinleme işlemlerinde hassas tiz frekanslar ve basları mükemmel bir şekilde sunan HPX4000, kobalt kapsülünün yardımıyla her nüansta sesi algılayabilmenizi sağlamaktadır. Konektörleri 1/4” ve 1/8” olan kulaklığın, ses performansı açısından iyi seçeneklere yer verdiğini söyleyebiliriz.

Ses kayıtlarıyla uğraşan ve bu kayıtları müziklere dönüştüren birçok kullanıcı için ses özelliklerinin ideal olduğu görülebilir. Özellikle fiyatıyla doğru orantılı olarak bu seçeneklerin son derece ergonomik bir tasarım çerçevesinde sizlerle buluşması sağlanıyor.

Behringer HPX DJ Kulaklıkları

DJ kulaklıklarına HPX serisiyle yeni bir soluk getiren Behringer, özellikle hassasiyet ve empedans gibi özellikleriyle birlikte son derece ideal bir seçenek ortaya koymuştur. Ayrıca ultra ergonomik tasarımı, uzun bir ses kaydında tam kapsamlı bir kullanım seçeneği sunar. HPX serisinin üyesi 4000 modelinin yanı sıra, HPX2000 ve HPX6000 modelleri de Behringer’in DJ kulaklıkları arasında yer alıyor.

 

Sizler için Behringer Hpx4000 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Behringer Hpx4000 Kulaklık

Müzikal Market -> Behringer Hpx4000 Kulaklık

Teknoloji Sanayi -> Behringer Hpx4000 Kulaklık

Online Ses Sistemi -> Behringer Hpx4000 Kulaklık

Yonka Bayi -> Behringer Hpx4000 Kulaklık

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın