İncelemelerKulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknolojiUncategorized

Behringer Hpx2000 Stüdyo DJ Kulaklık

Behringer Hpx2000 Kulaklık İnceleme

Behringer Hpx2000 Stüdyo DJ Kulaklık

Behringer HPX2000, Behringer HPX2000 Kulaklık, Behringer HPX2000 Fiyat

Kulaklıklar çoğu kullanım için vazgeçilmezdir ve ister stüdyo, ister konser salonu ve ister evde olun, Behringer HPX2000 kulaklıklar sizlere istediğiniz kalitedeki sesleri verecektir. Yüksek çözünürlükteki kobalt kapsüller, yüksek tanımlı baslara ve saydam yüksek değerleri içeren geniş frekans yanıtına sahip olarak dinamik aralığa yer veriyorlar. Dönebilen ve tersine oval biçimli kullanımlara yer veren kulaklıklar, yastıklı kafa bandına sahiptirler. DJ kullanımları için profesyonel olarak tasarlanan bu kulaklıklar, yalnızca DJ’ler için değil, hemen hemen her kullanıcı grubunun kullanımına uygundur.

Behringer HPX2000 Genel Özellikler

Saatlerce kullanım için yastıklı bir kafa bandına yer veren Behringer HPX2000 kulaklıkların, rahat bir kullanım için ideal olduklarını gösteriyor. Ayrıca tasarımda hafiflik ilkesi baz alındığı için, headset kulaklıkların bir süre sonra verdikleri rahatsızlığı bu kulaklık ile duyumsamıyorsunuz.

Sıradan dinleyiciler de dahil olmak üzere, profesyonel DJ’lere kadar herkes için oldukça iyi bir seçimdir. Satın alabileceğiniz en iyi fiyata yer veren kulaklıklar arasındadır. Ses kalitesi, tasarımı ve konforu, inanılmaz derecede düşük fiyatından beklediğinizden çok daha üstündür. Profesyonel bir tasarımın Behringer HPX2000 fiyat ile son derece uygun etikette piyasada yer aldığı görülüyor. Sonuç olarak, tüm koşullar altında kusursuz bir performans gösterebilen mükemmel görünümlü bir çift headset kulaklık marka tarafından tasarlanmıştır.

Behringer HPX2000 Teknik Özellikleri

Yüksek tanımlı baslar ve süper şeffaf sesler bu kulaklık ile sağlanan teknik özelliklerin başlangıcıdır. Ayrıca ultra yüksek dinamik aralıkla birlikte, yüksek verimlilik sağlayabilen kobalt kapsüllere yer veriliyor. 3.5 mm ve 6.3 mm adaptörlerle birlikte gelen kulaklık, oksijensiz bakır tellerle üretilen tek taraflı bir kabloya sahiptir.

Behringer HPX2000 Tasarımı

Düşük fiyatlı bir kulaklıktan kullanıcıların beklentileri pek de yüksek olmaz. Fakat Behringer’in bu kanıyı HPX200 tasarımıyla çürüteceği ortadadır. Bu kulaklıklar, kafa bandında ve kulak üstünde pedlere yer veriyor ve bu pedler yumuşak bir dolguyu içeriyor. Sıkıştırma kuvveti, çok uzun dinleme seanslarına özel olarak yapılmıştır ve döner mafsalların herhangi bir kullanıcının kafasının şekline ve boyutuna göre ayarlamaya yer vermesi söz konusu oluyor.

Oksijensiz bakır telleri içeren tek taraflı kordonu, nispeten kablo karışmalarını engelliyor ve mikrofiziklere ilişkin herhangi bir sorun yaşanmasını da sağlamıyor. Behringer DJ kulaklıklarında çıkarılabilir bir kablo bulunmuyor ve bir DJ kulaklığı açısından bu bir eksiklik olarak görülebilir. Çünkü pek çok DJ kulaklığında, kullanıcıların uygulamalara göre doğru uzunluk ayarlamaları yapmaları adına çıkarılabilir kablolara yer verilmesi söz konusudur.

 

Behringer HPX2000 Ses Kalitesi

Behringer’in ses kalitesi açısından yer verdiği bu fiyat gerçekten de şaşırtıcı olarak görülüyor. Çünkü ses kalitesiyle birçok headset kulaklık aynı orantıda dik bir fiyat etiketine sahip oluyor. Hafif şekilde gömülü olan hoparlör mekanizması, kulaklıkta düşük frekanslarla birlikte son derece dengeli bir sesin yaratılmasını sağlıyor. Sesler dinleyiciye doğru ve kaliteli olarak aktarılırken, 3D ses alanının da doğru bir biçimde oluşturulması sağlanıyor. Oyun oynarken ya da film izlerken ideal bir kullanımı Behringer HPX2000 kulaklık ile elde edebilirsiniz. Gürültü izolasyonunun da kulaklıkta en iyi seviyede olması, ses sızıntısının minimum seviyeye indirgenmesini sağlıyor.

Behringer HPX2000 Kutu İçeriği

Kulaklık 3.5 mm ile 6.3 mm adaptöre sahip olarak geldiği görülüyor. Genellikle ürün garanti süresi 1 yıldır ve ek bazı kulak pedi gibi aksesuarlara da kutu içerisinde yer verilmektedir. Böylelikle kulak pedi yıprandığı zaman, kutu içerisinde sizlere sağlanan yedek pedlerle birlikte daha uzun süreli olarak bir kullanım sağlama imkanınız olabiliyor.

 

Sizler için Behringer Hpx2000 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Behringer Hpx2000 Kulaklık

Müzikal Market -> Behringer Hpx2000 Kulaklık

Teknoloji Sanayi -> Behringer Hpx2000 Kulaklık

Online Ses Sistemi -> Behringer Hpx2000 Kulaklık

Yonka Bayi -> Behringer Hpx2000 Kulaklık

admin
yazaradmin